Naar de inhoud

''Oudenburg''

Een stad met een landelijk karakter
akke.beakke.be
Vakantieappartement "Lily"

Statistieken

De laatste 7 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
donderdag 29 oktober 202600
woensdag 28 oktober 202600
dinsdag 27 oktober 202600
maandag 26 oktober 202600
zondag 25 oktober 202600
zaterdag 24 oktober 202600
vrijdag 23 oktober 202611
Samen11
De laatste 30 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
donderdag 29 oktober 202600
woensdag 28 oktober 202600
dinsdag 27 oktober 202600
maandag 26 oktober 202600
zondag 25 oktober 202600
zaterdag 24 oktober 202600
vrijdag 23 oktober 202611
donderdag 22 oktober 202600
woensdag 21 oktober 202600
dinsdag 20 oktober 202600
maandag 19 oktober 202611
zondag 18 oktober 202633
zaterdag 17 oktober 202600
vrijdag 16 oktober 202611
donderdag 15 oktober 202611
woensdag 14 oktober 202611
dinsdag 13 oktober 202633
maandag 12 oktober 202622
zondag 11 oktober 202600
zaterdag 10 oktober 202611
vrijdag 9 oktober 202644
donderdag 8 oktober 202677
woensdag 7 oktober 202611
dinsdag 6 oktober 202644
maandag 5 oktober 202622
zondag 4 oktober 202611
zaterdag 3 oktober 202633
vrijdag 2 oktober 202611
donderdag 1 oktober 202622
woensdag 30 september 202688
Samen4747
Per week, de laatste 30 weken
Toon de cijfers
WeekBekekenBezoekers
Week 43 (19/10 tot 25/10/2026)22
Week 42 (12/10 tot 18/10/2026)1111
Week 41 (5/10 tot 11/10/2026)1919
Week 40 (28/9 tot 4/10/2026)3838
Week 39 (21/9 tot 27/9/2026)5555
Week 38 (14/9 tot 20/9/2026)1616
Week 37 (7/9 tot 13/9/2026)1313
Week 36 (31/8 tot 6/9/2026)11
Week 35 (24/8 tot 30/8/2026)33
Week 34 (17/8 tot 23/8/2026)11
Week 33 (10/8 tot 16/8/2026)11
Week 32 (3/8 tot 9/8/2026)11
Week 30 (20/7 tot 26/7/2026)22
Week 28 (6/7 tot 12/7/2026)11
Week 27 (29/6 tot 5/7/2026)55
Week 26 (22/6 tot 28/6/2026)55
Week 25 (15/6 tot 21/6/2026)44
Week 24 (8/6 tot 14/6/2026)22
Week 23 (1/6 tot 7/6/2026)33
Week 22 (25/5 tot 31/5/2026)44
Week 21 (18/5 tot 24/5/2026)11
Week 20 (11/5 tot 17/5/2026)33
Week 19 (4/5 tot 10/5/2026)44
Week 17 (20/4 tot 26/4/2026)22
Week 15 (6/4 tot 12/4/2026)11
Week 13 (23/3 tot 29/3/2026)22
Week 12 (16/3 tot 22/3/2026)33
Week 11 (9/3 tot 15/3/2026)13125
Week 10 (2/3 tot 8/3/2026)22
Week 9 (23/2 tot 1/3/2026)86
Samen344236
De laatste 24 maanden
Toon de cijfers
MaandBekekenBezoekers
Oktober 20263939
September 2026116116
Augustus 202666
Juli 202644
Juni 20261818
Mei 20261212
April 202633
Maart 202613832
Februari 20269238
Januari 20263617
December 20258345
November 20257525
Oktober 202512355
September 20253421
Augustus 20256018
Juli 20253325
Juni 20257354
Mei 20254821
April 20251411
Maart 202544
Februari 20251010
Januari 20252421
December 202466
November 20241818
Samen1.069619
Per jaar
  • 2026 (tot nu)285 bezoekers · 464 bekeken
  • 2025310 bezoekers · 581 bekeken
  • 2024208 bezoekers · 221 bekeken
  • 202354 bezoekers · 90 bekeken
  • 2022125 bezoekers · 190 bekeken
  • 2021110 bezoekers · 131 bekeken
  • 2020152 bezoekers · 192 bekeken
  • 2019111 bezoekers · 129 bekeken
  • 201888 bezoekers · 110 bekeken
  • 2017196 bezoekers · 233 bekeken
  • 2016188 bezoekers · 226 bekeken
  • 2015301 bezoekers · 362 bekeken
  • 20141.131 bezoekers · 1.347 bekeken
  • 2013347 bezoekers · 447 bekeken
  • 2012533 bezoekers · 900 bekeken
  • 2011666 bezoekers · 968 bekeken
  • 2010855 bezoekers · 1.218 bekeken
  • 2009355 bezoekers · 599 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
2026 (tot nu)4642854,7%
20255813105,2%
20242212083,5%
202390540,9%
20221901252,1%
20211311101,8%
20201921522,5%
20191291111,8%
2018110881,5%
20172331963,3%
20162261883,1%
20153623015,0%
20141.3471.13118,8%
20134473475,8%
20129005338,9%
201196866611,1%
20101.21885514,2%
20095993555,9%

Deze grafieken tellen alles samen van oktober 2025 tot vandaag.

Op welk uur komen de bezoekers?
Toon de cijfers
UurBekekenBezoekersDeel van de bezoekers
0 tot 1 uur30235,6%
1 tot 2 uur38133,2%
2 tot 3 uur28204,9%
3 tot 4 uur16143,4%
4 tot 5 uur20184,4%
5 tot 6 uur30133,2%
6 tot 7 uur11112,7%
7 tot 8 uur882,0%
8 tot 9 uur15153,7%
9 tot 10 uur17174,1%
10 tot 11 uur14112,7%
11 tot 12 uur13112,7%
12 tot 13 uur15143,4%
13 tot 14 uur43204,9%
14 tot 15 uur18174,1%
15 tot 16 uur60297,1%
16 tot 17 uur26256,1%
17 tot 18 uur102276,6%
18 tot 19 uur63163,9%
19 tot 20 uur27215,1%
20 tot 21 uur16143,4%
21 tot 22 uur66235,6%
22 tot 23 uur27122,9%
23 tot 24 uur42184,4%
Samen745410100%
Op welke dag komen de bezoekers?
  • Maandag58 bezoekers · 84 bekeken
  • Dinsdag49 bezoekers · 100 bekeken
  • Woensdag48 bezoekers · 54 bekeken
  • Donderdag60 bezoekers · 94 bekeken
  • Vrijdag59 bezoekers · 72 bekeken
  • Zaterdag79 bezoekers · 206 bekeken
  • Zondag57 bezoekers · 135 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
Maandag845814,1%
Dinsdag1004912,0%
Woensdag544811,7%
Donderdag946014,6%
Vrijdag725914,4%
Zaterdag2067919,3%
Zondag1355713,9%
Op weekdagen (maandag tot vrijdag)
404 keer bekeken (54,2%), 274 bezoekers (66,8%)
In het weekend (zaterdag en zondag)
341 keer bekeken (45,8%), 136 bezoekers (33,2%)

‹ Terug naar de blog

Meer van ''Oudenburg''

↑ Terug naar de berichten