Naar de inhoud

welkom

akke.beakke.be

Statistieken

De laatste 7 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
vrijdag 30 oktober 202600
donderdag 29 oktober 202622
woensdag 28 oktober 202600
dinsdag 27 oktober 202600
maandag 26 oktober 202600
zondag 25 oktober 202600
zaterdag 24 oktober 202611
Samen33
De laatste 30 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
vrijdag 30 oktober 202600
donderdag 29 oktober 202622
woensdag 28 oktober 202600
dinsdag 27 oktober 202600
maandag 26 oktober 202600
zondag 25 oktober 202600
zaterdag 24 oktober 202611
vrijdag 23 oktober 202600
donderdag 22 oktober 202600
woensdag 21 oktober 202600
dinsdag 20 oktober 202600
maandag 19 oktober 202600
zondag 18 oktober 202622
zaterdag 17 oktober 202600
vrijdag 16 oktober 202622
donderdag 15 oktober 202600
woensdag 14 oktober 202611
dinsdag 13 oktober 202622
maandag 12 oktober 202633
zondag 11 oktober 202622
zaterdag 10 oktober 202633
vrijdag 9 oktober 202611
donderdag 8 oktober 202600
woensdag 7 oktober 202600
dinsdag 6 oktober 202611
maandag 5 oktober 202622
zondag 4 oktober 202633
zaterdag 3 oktober 202600
vrijdag 2 oktober 202600
donderdag 1 oktober 202600
Samen2525
Per week, de laatste 30 weken
Toon de cijfers
WeekBekekenBezoekers
Week 44 (26/10 tot 1/11/2026)22
Week 43 (19/10 tot 25/10/2026)11
Week 42 (12/10 tot 18/10/2026)1010
Week 41 (5/10 tot 11/10/2026)99
Week 40 (28/9 tot 4/10/2026)33
Week 39 (21/9 tot 27/9/2026)11
Week 37 (7/9 tot 13/9/2026)11
Week 36 (31/8 tot 6/9/2026)33
Week 35 (24/8 tot 30/8/2026)1212
Week 34 (17/8 tot 23/8/2026)1010
Week 33 (10/8 tot 16/8/2026)77
Week 32 (3/8 tot 9/8/2026)44
Week 31 (27/7 tot 2/8/2026)99
Week 30 (20/7 tot 26/7/2026)55
Week 29 (13/7 tot 19/7/2026)22
Week 26 (22/6 tot 28/6/2026)33
Week 25 (15/6 tot 21/6/2026)22
Week 24 (8/6 tot 14/6/2026)22
Week 23 (1/6 tot 7/6/2026)11
Week 22 (25/5 tot 31/5/2026)65
Week 19 (4/5 tot 10/5/2026)11
Week 18 (27/4 tot 3/5/2026)11
Week 17 (20/4 tot 26/4/2026)22
Week 16 (13/4 tot 19/4/2026)33
Week 15 (6/4 tot 12/4/2026)11
Week 14 (30/3 tot 5/4/2026)74
Week 13 (23/3 tot 29/3/2026)149
Week 12 (16/3 tot 22/3/2026)305
Week 11 (9/3 tot 15/3/2026)3512
Week 7 (9/2 tot 15/2/2026)118
Samen198138
De laatste 24 maanden
Toon de cijfers
MaandBekekenBezoekers
Oktober 20262525
September 202644
Augustus 20263838
Juli 20261212
Juni 202688
Mei 202687
April 202666
Maart 20268630
Februari 20263313
Januari 202611
December 20257855
November 20252010
Oktober 20254947
September 20254425
Augustus 2025123
Juli 20254028
Juni 20257154
Mei 20252813
April 20253214
Maart 2025236
Februari 202500
Januari 20251212
December 20242525
November 202433
Samen658439
Per jaar
  • 2026 (tot nu)144 bezoekers · 221 bekeken
  • 2025267 bezoekers · 409 bekeken
  • 2024185 bezoekers · 188 bekeken
  • 20234 bezoekers · 4 bekeken
  • 202239 bezoekers · 117 bekeken
  • 20213 bezoekers · 3 bekeken
  • 20207 bezoekers · 9 bekeken
  • 201922 bezoekers · 37 bekeken
  • 201820 bezoekers · 21 bekeken
  • 201725 bezoekers · 34 bekeken
  • 201630 bezoekers · 32 bekeken
  • 2015100 bezoekers · 110 bekeken
  • 2014255 bezoekers · 307 bekeken
  • 2013379 bezoekers · 437 bekeken
  • 2012546 bezoekers · 988 bekeken
  • 2011945 bezoekers · 1.582 bekeken
  • 20104.734 bezoekers · 11.589 bekeken
  • 20092.178 bezoekers · 8.541 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
2026 (tot nu)2211441,5%
20254092672,7%
20241881851,9%
2023440,0%
2022117390,4%
2021330,0%
2020970,1%
201937220,2%
201821200,2%
201734250,3%
201632300,3%
20151101001,0%
20143072552,6%
20134373793,8%
20129885465,5%
20111.5829459,6%
201011.5894.73447,9%
20098.5412.17822,0%

Deze grafieken tellen alles samen van oktober 2025 tot vandaag.

Op welk uur komen de bezoekers?
Toon de cijfers
UurBekekenBezoekersDeel van de bezoekers
0 tot 1 uur993,5%
1 tot 2 uur441,6%
2 tot 3 uur13114,3%
3 tot 4 uur19145,5%
4 tot 5 uur12103,9%
5 tot 6 uur17166,3%
6 tot 7 uur17124,7%
7 tot 8 uur1493,5%
8 tot 9 uur11114,3%
9 tot 10 uur2072,7%
10 tot 11 uur16135,1%
11 tot 12 uur11103,9%
12 tot 13 uur16135,1%
13 tot 14 uur15135,1%
14 tot 15 uur11103,9%
15 tot 16 uur37124,7%
16 tot 17 uur16145,5%
17 tot 18 uur1993,5%
18 tot 19 uur1672,7%
19 tot 20 uur18135,1%
20 tot 21 uur19114,3%
21 tot 22 uur1083,1%
22 tot 23 uur10103,9%
23 tot 24 uur18103,9%
Samen368256100%
Op welke dag komen de bezoekers?
  • Maandag39 bezoekers · 49 bekeken
  • Dinsdag34 bezoekers · 50 bekeken
  • Woensdag41 bezoekers · 51 bekeken
  • Donderdag49 bezoekers · 82 bekeken
  • Vrijdag28 bezoekers · 33 bekeken
  • Zaterdag24 bezoekers · 47 bekeken
  • Zondag41 bezoekers · 56 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
Maandag493915,2%
Dinsdag503413,3%
Woensdag514116,0%
Donderdag824919,1%
Vrijdag332810,9%
Zaterdag47249,4%
Zondag564116,0%
Op weekdagen (maandag tot vrijdag)
265 keer bekeken (72,0%), 191 bezoekers (74,6%)
In het weekend (zaterdag en zondag)
103 keer bekeken (28,0%), 65 bezoekers (25,4%)

‹ Terug naar de blog

Meer van welkom

↑ Terug naar de berichten