Naar de inhoud

hobby

akke.beakke.be

Statistieken

De laatste 7 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
donderdag 29 oktober 202600
woensdag 28 oktober 202654
dinsdag 27 oktober 202621
maandag 26 oktober 2026132
zondag 25 oktober 2026591
zaterdag 24 oktober 202672
vrijdag 23 oktober 202631
Samen8911
De laatste 30 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
donderdag 29 oktober 202600
woensdag 28 oktober 202654
dinsdag 27 oktober 202621
maandag 26 oktober 2026132
zondag 25 oktober 2026591
zaterdag 24 oktober 202672
vrijdag 23 oktober 202631
donderdag 22 oktober 202682
woensdag 21 oktober 2026213
dinsdag 20 oktober 202632
maandag 19 oktober 2026885
zondag 18 oktober 202665
zaterdag 17 oktober 202632
vrijdag 16 oktober 20264312
donderdag 15 oktober 202600
woensdag 14 oktober 202600
dinsdag 13 oktober 202622
maandag 12 oktober 202643
zondag 11 oktober 202600
zaterdag 10 oktober 202622
vrijdag 9 oktober 202622
donderdag 8 oktober 202642
woensdag 7 oktober 202622
dinsdag 6 oktober 202622
maandag 5 oktober 202622
zondag 4 oktober 202600
zaterdag 3 oktober 202611
vrijdag 2 oktober 202600
donderdag 1 oktober 202611
woensdag 30 september 202600
Samen28361
Per week, de laatste 30 weken
Toon de cijfers
WeekBekekenBezoekers
Week 44 (26/10 tot 1/11/2026)207
Week 43 (19/10 tot 25/10/2026)18916
Week 42 (12/10 tot 18/10/2026)5824
Week 41 (5/10 tot 11/10/2026)1412
Week 40 (28/9 tot 4/10/2026)33
Week 39 (21/9 tot 27/9/2026)127
Week 38 (14/9 tot 20/9/2026)169
Week 37 (7/9 tot 13/9/2026)4314
Week 36 (31/8 tot 6/9/2026)2412
Week 35 (24/8 tot 30/8/2026)3331
Week 34 (17/8 tot 23/8/2026)2725
Week 33 (10/8 tot 16/8/2026)1510
Week 32 (3/8 tot 9/8/2026)66
Week 31 (27/7 tot 2/8/2026)139
Week 30 (20/7 tot 26/7/2026)147
Week 29 (13/7 tot 19/7/2026)148
Week 28 (6/7 tot 12/7/2026)138
Week 27 (29/6 tot 5/7/2026)8324
Week 26 (22/6 tot 28/6/2026)1411
Week 25 (15/6 tot 21/6/2026)96
Week 24 (8/6 tot 14/6/2026)2711
Week 23 (1/6 tot 7/6/2026)4114
Week 22 (25/5 tot 31/5/2026)106
Week 21 (18/5 tot 24/5/2026)158
Week 20 (11/5 tot 17/5/2026)44
Week 18 (27/4 tot 3/5/2026)74
Week 17 (20/4 tot 26/4/2026)3018
Week 16 (13/4 tot 19/4/2026)91
Week 13 (23/3 tot 29/3/2026)233
Week 12 (16/3 tot 22/3/2026)315
Samen817323
De laatste 24 maanden
Toon de cijfers
MaandBekekenBezoekers
Oktober 202628361
September 20269441
Augustus 20268776
Juli 202613354
Juni 20269142
Mei 20263219
April 20264322
Maart 202613522
Februari 2026139
Januari 20262113
December 20258161
November 202518384
Oktober 20258970
September 2025672215
Augustus 2025295
Juli 202511492
Juni 202514999
Mei 20259338
April 20258445
Maart 20253218
Februari 20253934
Januari 20251312
December 20241212
November 202410597
Samen2.6271.241
Per jaar
  • 2026 (tot nu)359 bezoekers · 932 bekeken
  • 2025773 bezoekers · 1.578 bekeken
  • 2024519 bezoekers · 713 bekeken
  • 2023647 bezoekers · 1.393 bekeken
  • 2022325 bezoekers · 631 bekeken
  • 2021225 bezoekers · 394 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
2026 (tot nu)93235912,6%
20251.57877327,1%
202471351918,2%
20231.39364722,7%
202263132511,4%
20213942257,9%

Deze grafieken tellen alles samen van oktober 2025 tot vandaag.

Op welk uur komen de bezoekers?
Toon de cijfers
UurBekekenBezoekersDeel van de bezoekers
0 tot 1 uur38132,3%
1 tot 2 uur981,4%
2 tot 3 uur10101,7%
3 tot 4 uur28162,8%
4 tot 5 uur5081,4%
5 tot 6 uur1561,0%
6 tot 7 uur17101,7%
7 tot 8 uur16132,3%
8 tot 9 uur25173,0%
9 tot 10 uur53335,7%
10 tot 11 uur89437,5%
11 tot 12 uur115457,8%
12 tot 13 uur77366,3%
13 tot 14 uur117356,1%
14 tot 15 uur74376,4%
15 tot 16 uur182417,1%
16 tot 17 uur105447,7%
17 tot 18 uur44284,9%
18 tot 19 uur53356,1%
19 tot 20 uur80295,1%
20 tot 21 uur20173,0%
21 tot 22 uur22173,0%
22 tot 23 uur19152,6%
23 tot 24 uur27183,1%
Samen1.285574100%
Op welke dag komen de bezoekers?
  • Maandag84 bezoekers · 220 bekeken
  • Dinsdag80 bezoekers · 145 bekeken
  • Woensdag71 bezoekers · 167 bekeken
  • Donderdag77 bezoekers · 158 bekeken
  • Vrijdag88 bezoekers · 189 bekeken
  • Zaterdag88 bezoekers · 146 bekeken
  • Zondag86 bezoekers · 260 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
Maandag2208414,6%
Dinsdag1458013,9%
Woensdag1677112,4%
Donderdag1587713,4%
Vrijdag1898815,3%
Zaterdag1468815,3%
Zondag2608615,0%
Op weekdagen (maandag tot vrijdag)
879 keer bekeken (68,4%), 400 bezoekers (69,7%)
In het weekend (zaterdag en zondag)
406 keer bekeken (31,6%), 174 bezoekers (30,3%)

‹ Terug naar de blog

Naar boven

Meer van hobby

↑ Terug naar de berichten