Naar de inhoud

Foto's

Praag
akke.beakke.be

Statistieken

De laatste 7 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
zondag 1 november 202600
zaterdag 31 oktober 202611
vrijdag 30 oktober 202600
donderdag 29 oktober 202600
woensdag 28 oktober 202611
dinsdag 27 oktober 202600
maandag 26 oktober 202600
Samen22
De laatste 30 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
zondag 1 november 202600
zaterdag 31 oktober 202611
vrijdag 30 oktober 202600
donderdag 29 oktober 202600
woensdag 28 oktober 202611
dinsdag 27 oktober 202600
maandag 26 oktober 202600
zondag 25 oktober 202600
zaterdag 24 oktober 202600
vrijdag 23 oktober 202600
donderdag 22 oktober 202600
woensdag 21 oktober 202600
dinsdag 20 oktober 202600
maandag 19 oktober 202600
zondag 18 oktober 202600
zaterdag 17 oktober 202600
vrijdag 16 oktober 202633
donderdag 15 oktober 202677
woensdag 14 oktober 202666
dinsdag 13 oktober 202633
maandag 12 oktober 202622
zondag 11 oktober 202622
zaterdag 10 oktober 202633
vrijdag 9 oktober 202666
donderdag 8 oktober 202622
woensdag 7 oktober 202611
dinsdag 6 oktober 202633
maandag 5 oktober 202600
zondag 4 oktober 202622
zaterdag 3 oktober 202611
Samen4343
Per week, de laatste 30 weken
Toon de cijfers
WeekBekekenBezoekers
Week 44 (26/10 tot 1/11/2026)22
Week 42 (12/10 tot 18/10/2026)2121
Week 41 (5/10 tot 11/10/2026)1717
Week 40 (28/9 tot 4/10/2026)1515
Week 39 (21/9 tot 27/9/2026)1919
Week 38 (14/9 tot 20/9/2026)1010
Week 37 (7/9 tot 13/9/2026)22
Week 36 (31/8 tot 6/9/2026)33
Week 35 (24/8 tot 30/8/2026)11
Week 34 (17/8 tot 23/8/2026)22
Week 33 (10/8 tot 16/8/2026)11
Week 32 (3/8 tot 9/8/2026)22
Week 31 (27/7 tot 2/8/2026)44
Week 30 (20/7 tot 26/7/2026)66
Week 26 (22/6 tot 28/6/2026)11
Week 25 (15/6 tot 21/6/2026)11
Week 22 (25/5 tot 31/5/2026)11
Week 20 (11/5 tot 17/5/2026)11
Week 51 (15/12 tot 21/12/2025)53
Week 50 (8/12 tot 14/12/2025)11
Week 46 (10/11 tot 16/11/2025)1414
Samen129127
De laatste 24 maanden
Toon de cijfers
MaandBekekenBezoekers
November 202600
Oktober 20264848
September 20264141
Augustus 202699
Juli 202677
Juni 202622
Mei 202622
April 202600
Maart 202600
Februari 202600
Januari 202600
December 202564
November 20251414
Oktober 20252826
September 20253733
Augustus 202500
Juli 20251413
Juni 202500
Mei 202522
April 202553
Maart 202500
Februari 202500
Januari 20251111
December 202400
Samen226215
Per jaar
  • 2026 (tot nu)109 bezoekers · 109 bekeken
  • 2025106 bezoekers · 117 bekeken
  • 2024213 bezoekers · 214 bekeken
  • 20230 bezoekers · 0 bekeken
  • 202236 bezoekers · 68 bekeken
  • 20212 bezoekers · 2 bekeken
  • 20200 bezoekers · 0 bekeken
  • 20190 bezoekers · 0 bekeken
  • 20180 bezoekers · 0 bekeken
  • 20170 bezoekers · 0 bekeken
  • 20161 bezoekers · 1 bekeken
  • 20151 bezoekers · 1 bekeken
  • 201422 bezoekers · 23 bekeken
  • 201320 bezoekers · 20 bekeken
  • 20129 bezoekers · 37 bekeken
  • 201134 bezoekers · 36 bekeken
  • 2010101 bezoekers · 132 bekeken
  • 200991 bezoekers · 111 bekeken
  • 2008154 bezoekers · 195 bekeken
  • 2007197 bezoekers · 277 bekeken
  • 2006161 bezoekers · 264 bekeken
  • 200568 bezoekers · 137 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
2026 (tot nu)1091098,2%
20251171068,0%
202421421316,1%
2023000,0%
202268362,7%
2021220,2%
2020000,0%
2019000,0%
2018000,0%
2017000,0%
2016110,1%
2015110,1%
201423221,7%
201320201,5%
20123790,7%
201136342,6%
20101321017,6%
2009111916,9%
200819515411,6%
200727719714,9%
200626416112,2%
2005137685,1%

Deze grafieken tellen alles samen van november 2025 tot vandaag.

Op welk uur komen de bezoekers?
Toon de cijfers
UurBekekenBezoekersDeel van de bezoekers
0 tot 1 uur775,5%
1 tot 2 uur443,1%
2 tot 3 uur553,9%
3 tot 4 uur553,9%
4 tot 5 uur443,1%
5 tot 6 uur775,5%
6 tot 7 uur997,1%
7 tot 8 uur443,1%
8 tot 9 uur110,8%
9 tot 10 uur664,7%
10 tot 11 uur997,1%
11 tot 12 uur443,1%
12 tot 13 uur997,1%
13 tot 14 uur332,4%
14 tot 15 uur997,1%
15 tot 16 uur443,1%
16 tot 17 uur151411,0%
17 tot 18 uur775,5%
18 tot 19 uur653,9%
19 tot 20 uur221,6%
20 tot 21 uur664,7%
21 tot 22 uur110,8%
22 tot 23 uur110,8%
23 tot 24 uur110,8%
Samen129127100%
Op welke dag komen de bezoekers?
  • Maandag14 bezoekers · 16 bekeken
  • Dinsdag16 bezoekers · 16 bekeken
  • Woensdag22 bezoekers · 22 bekeken
  • Donderdag25 bezoekers · 25 bekeken
  • Vrijdag23 bezoekers · 23 bekeken
  • Zaterdag16 bezoekers · 16 bekeken
  • Zondag11 bezoekers · 11 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
Maandag161411,0%
Dinsdag161612,6%
Woensdag222217,3%
Donderdag252519,7%
Vrijdag232318,1%
Zaterdag161612,6%
Zondag11118,7%
Op weekdagen (maandag tot vrijdag)
102 keer bekeken (79,1%), 100 bezoekers (78,7%)
In het weekend (zaterdag en zondag)
27 keer bekeken (20,9%), 27 bezoekers (21,3%)

‹ Terug naar de blog

Meer van Foto's

↑ Terug naar de berichten