Naar de inhoud

van Kemenade Asten

echtekeem
akke.beakke.be

Statistieken

De laatste 7 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
zondag 1 november 202600
zaterdag 31 oktober 202691
vrijdag 30 oktober 202611
donderdag 29 oktober 202611
woensdag 28 oktober 202600
dinsdag 27 oktober 202600
maandag 26 oktober 202600
Samen113
De laatste 30 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
zondag 1 november 202600
zaterdag 31 oktober 202691
vrijdag 30 oktober 202611
donderdag 29 oktober 202611
woensdag 28 oktober 202600
dinsdag 27 oktober 202600
maandag 26 oktober 202600
zondag 25 oktober 202600
zaterdag 24 oktober 202611
vrijdag 23 oktober 202600
donderdag 22 oktober 202600
woensdag 21 oktober 202600
dinsdag 20 oktober 202600
maandag 19 oktober 202600
zondag 18 oktober 202600
zaterdag 17 oktober 202600
vrijdag 16 oktober 202622
donderdag 15 oktober 202600
woensdag 14 oktober 202611
dinsdag 13 oktober 202600
maandag 12 oktober 202600
zondag 11 oktober 202611
zaterdag 10 oktober 202611
vrijdag 9 oktober 202600
donderdag 8 oktober 202611
woensdag 7 oktober 202600
dinsdag 6 oktober 202633
maandag 5 oktober 202600
zondag 4 oktober 202600
zaterdag 3 oktober 202600
Samen2113
Per week, de laatste 30 weken
Toon de cijfers
WeekBekekenBezoekers
Week 44 (26/10 tot 1/11/2026)113
Week 43 (19/10 tot 25/10/2026)11
Week 42 (12/10 tot 18/10/2026)33
Week 41 (5/10 tot 11/10/2026)66
Week 40 (28/9 tot 4/10/2026)11
Week 39 (21/9 tot 27/9/2026)11
Week 38 (14/9 tot 20/9/2026)66
Week 37 (7/9 tot 13/9/2026)88
Week 36 (31/8 tot 6/9/2026)66
Week 35 (24/8 tot 30/8/2026)77
Week 34 (17/8 tot 23/8/2026)77
Week 32 (3/8 tot 9/8/2026)11
Week 28 (6/7 tot 12/7/2026)11
Week 25 (15/6 tot 21/6/2026)33
Week 21 (18/5 tot 24/5/2026)22
Week 18 (27/4 tot 3/5/2026)11
Week 15 (6/4 tot 12/4/2026)32
Week 14 (30/3 tot 5/4/2026)21
Week 13 (23/3 tot 29/3/2026)31
Week 11 (9/3 tot 15/3/2026)53
Week 10 (2/3 tot 8/3/2026)41
Week 9 (23/2 tot 1/3/2026)64
Week 8 (16/2 tot 22/2/2026)11
Week 6 (2/2 tot 8/2/2026)11
Week 4 (19/1 tot 25/1/2026)11
Week 3 (12/1 tot 18/1/2026)32
Week 1 (29/12 tot 4/1/2026)653
Week 52 (22/12 tot 28/12/2025)33
Week 51 (15/12 tot 21/12/2025)75
Week 50 (8/12 tot 14/12/2025)11
Samen17086
De laatste 24 maanden
Toon de cijfers
MaandBekekenBezoekers
November 202600
Oktober 20262113
September 20262222
Augustus 20261515
Juli 202611
Juni 202633
Mei 202622
April 202664
Maart 2026125
Februari 202686
Januari 2026696
December 20251513
November 20258862
Oktober 20252923
September 20257156
Augustus 202533
Juli 20251305
Juni 202514117
Mei 20251915
April 202596
Maart 202522
Februari 20251211
Januari 20251414
December 202452
Samen697306
Per jaar
  • 2026 (tot nu)77 bezoekers · 159 bekeken
  • 2025227 bezoekers · 533 bekeken
  • 2024128 bezoekers · 204 bekeken
  • 202346 bezoekers · 62 bekeken
  • 202276 bezoekers · 157 bekeken
  • 202117 bezoekers · 20 bekeken
  • 202013 bezoekers · 30 bekeken
  • 201931 bezoekers · 61 bekeken
  • 201811 bezoekers · 14 bekeken
  • 201732 bezoekers · 55 bekeken
  • 201626 bezoekers · 57 bekeken
  • 2015204 bezoekers · 262 bekeken
  • 2014499 bezoekers · 560 bekeken
  • 2013117 bezoekers · 151 bekeken
  • 2012160 bezoekers · 451 bekeken
  • 2011295 bezoekers · 608 bekeken
  • 2010386 bezoekers · 639 bekeken
  • 2009269 bezoekers · 841 bekeken
  • 2008211 bezoekers · 537 bekeken
  • 2007354 bezoekers · 1.114 bekeken
  • 2006350 bezoekers · 1.888 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
2026 (tot nu)159772,2%
20255332276,4%
20242041283,6%
202362461,3%
2022157762,2%
202120170,5%
202030130,4%
201961310,9%
201814110,3%
201755320,9%
201657260,7%
20152622045,8%
201456049914,1%
20131511173,3%
20124511604,5%
20116082958,4%
201063938610,9%
20098412697,6%
20085372116,0%
20071.11435410,0%
20061.8883509,9%

Deze grafieken tellen alles samen van november 2025 tot vandaag.

Op welk uur komen de bezoekers?
Toon de cijfers
UurBekekenBezoekersDeel van de bezoekers
0 tot 1 uur985,3%
1 tot 2 uur963,9%
2 tot 3 uur542,6%
3 tot 4 uur874,6%
4 tot 5 uur553,3%
5 tot 6 uur853,3%
6 tot 7 uur842,6%
7 tot 8 uur774,6%
8 tot 9 uur221,3%
9 tot 10 uur1185,3%
10 tot 11 uur774,6%
11 tot 12 uur953,3%
12 tot 13 uur16138,6%
13 tot 14 uur1595,9%
14 tot 15 uur442,6%
15 tot 16 uur442,6%
16 tot 17 uur1074,6%
17 tot 18 uur7285,3%
18 tot 19 uur863,9%
19 tot 20 uur2095,9%
20 tot 21 uur653,3%
21 tot 22 uur332,0%
22 tot 23 uur774,6%
23 tot 24 uur995,9%
Samen262152100%
Op welke dag komen de bezoekers?
  • Maandag20 bezoekers · 27 bekeken
  • Dinsdag32 bezoekers · 37 bekeken
  • Woensdag22 bezoekers · 28 bekeken
  • Donderdag24 bezoekers · 30 bekeken
  • Vrijdag24 bezoekers · 38 bekeken
  • Zaterdag18 bezoekers · 88 bekeken
  • Zondag12 bezoekers · 14 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
Maandag272013,2%
Dinsdag373221,1%
Woensdag282214,5%
Donderdag302415,8%
Vrijdag382415,8%
Zaterdag881811,8%
Zondag14127,9%
Op weekdagen (maandag tot vrijdag)
160 keer bekeken (61,1%), 122 bezoekers (80,3%)
In het weekend (zaterdag en zondag)
102 keer bekeken (38,9%), 30 bezoekers (19,7%)

‹ Terug naar de blog

Meer van van Kemenade Asten

↑ Terug naar de berichten