Naar de inhoud

Leuke plaatjes om te delen

Bewegende en andere plaatjes
akke.beakke.be
Van harte welkom op mijn blog. Vindt u een plaatje leuk mag u het altijd downloaden of kopiëren.Klik gewoon op het plaatje om het te openen. Daarna klikken met rechtermuisknop en opslaan als. Veel plezier en dank u voor uw bezoek.

Statistieken

De laatste 7 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
zaterdag 24 oktober 202600
vrijdag 23 oktober 202651
donderdag 22 oktober 202644
woensdag 21 oktober 202653
dinsdag 20 oktober 202663
maandag 19 oktober 202654
zondag 18 oktober 2026106
Samen3521
De laatste 30 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
zaterdag 24 oktober 202600
vrijdag 23 oktober 202651
donderdag 22 oktober 202644
woensdag 21 oktober 202653
dinsdag 20 oktober 202663
maandag 19 oktober 202654
zondag 18 oktober 2026106
zaterdag 17 oktober 202673
vrijdag 16 oktober 202644
donderdag 15 oktober 202622
woensdag 14 oktober 202672
dinsdag 13 oktober 202654
maandag 12 oktober 202622
zondag 11 oktober 202600
zaterdag 10 oktober 202654
vrijdag 9 oktober 202643
donderdag 8 oktober 202611
woensdag 7 oktober 202611
dinsdag 6 oktober 202652
maandag 5 oktober 202644
zondag 4 oktober 202622
zaterdag 3 oktober 202611
vrijdag 2 oktober 202644
donderdag 1 oktober 202611
woensdag 30 september 202633
dinsdag 29 september 202611
maandag 28 september 202611
zondag 27 september 202611
zaterdag 26 september 202611
vrijdag 25 september 202600
Samen9768
Per week, de laatste 30 weken
Toon de cijfers
WeekBekekenBezoekers
Week 43 (19/10 tot 25/10/2026)2515
Week 42 (12/10 tot 18/10/2026)3723
Week 41 (5/10 tot 11/10/2026)2015
Week 40 (28/9 tot 4/10/2026)1313
Week 39 (21/9 tot 27/9/2026)44
Week 38 (14/9 tot 20/9/2026)86
Week 37 (7/9 tot 13/9/2026)128
Week 36 (31/8 tot 6/9/2026)1816
Week 35 (24/8 tot 30/8/2026)2115
Week 34 (17/8 tot 23/8/2026)1918
Week 33 (10/8 tot 16/8/2026)2219
Week 32 (3/8 tot 9/8/2026)3624
Week 31 (27/7 tot 2/8/2026)4032
Week 30 (20/7 tot 26/7/2026)2824
Week 29 (13/7 tot 19/7/2026)3430
Week 28 (6/7 tot 12/7/2026)4542
Week 27 (29/6 tot 5/7/2026)5440
Week 26 (22/6 tot 28/6/2026)6958
Week 25 (15/6 tot 21/6/2026)4341
Week 24 (8/6 tot 14/6/2026)5842
Week 23 (1/6 tot 7/6/2026)3722
Week 22 (25/5 tot 31/5/2026)3225
Week 21 (18/5 tot 24/5/2026)3828
Week 20 (11/5 tot 17/5/2026)7364
Week 19 (4/5 tot 10/5/2026)166152
Week 18 (27/4 tot 3/5/2026)369338
Week 17 (20/4 tot 26/4/2026)328292
Week 16 (13/4 tot 19/4/2026)140123
Week 15 (6/4 tot 12/4/2026)12675
Week 14 (30/3 tot 5/4/2026)8666
Samen2.0011.670
De laatste 24 maanden
Toon de cijfers
MaandBekekenBezoekers
Oktober 20269061
September 20264537
Augustus 202610785
Juli 2026182149
Juni 2026219175
Mei 2026448399
April 2026902756
Maart 2026327108
Februari 20264.819106
Januari 2026215131
December 20253.355497
November 2025529209
Oktober 2025842348
September 2025799323
Augustus 20252.420230
Juli 20252.665283
Juni 20252.164214
Mei 20252.451275
April 2025698195
Maart 20257052
Februari 20257860
Januari 2025169150
December 2024402314
November 2024262229
Samen24.2585.386
Per jaar
  • 2026 (tot nu)2.007 bezoekers · 7.354 bekeken
  • 20252.836 bezoekers · 16.240 bekeken
  • 20247.169 bezoekers · 8.172 bekeken
  • 20231.368 bezoekers · 2.422 bekeken
  • 20222.511 bezoekers · 3.885 bekeken
  • 20212.480 bezoekers · 4.747 bekeken
  • 20202.135 bezoekers · 4.172 bekeken
  • 20192.180 bezoekers · 4.186 bekeken
  • 20181.600 bezoekers · 3.476 bekeken
  • 2017668 bezoekers · 1.720 bekeken
  • 2016219 bezoekers · 664 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
2026 (tot nu)7.3542.0078,0%
202516.2402.83611,3%
20248.1727.16928,5%
20232.4221.3685,4%
20223.8852.51110,0%
20214.7472.4809,9%
20204.1722.1358,5%
20194.1862.1808,7%
20183.4761.6006,4%
20171.7206682,7%
20166642190,9%

Deze grafieken tellen alles samen van oktober 2025 tot vandaag.

Op welk uur komen de bezoekers?
Toon de cijfers
UurBekekenBezoekersDeel van de bezoekers
0 tot 1 uur238993,2%
1 tot 2 uur2441003,3%
2 tot 3 uur2891013,3%
3 tot 4 uur225792,6%
4 tot 5 uur253822,7%
5 tot 6 uur2.356692,3%
6 tot 7 uur279792,6%
7 tot 8 uur2411093,6%
8 tot 9 uur3531565,1%
9 tot 10 uur4051795,8%
10 tot 11 uur3531695,5%
11 tot 12 uur4111605,2%
12 tot 13 uur3621535,0%
13 tot 14 uur4221374,5%
14 tot 15 uur2991183,9%
15 tot 16 uur2781374,5%
16 tot 17 uur3051655,4%
17 tot 18 uur3571615,3%
18 tot 19 uur8451545,0%
19 tot 20 uur1.3481525,0%
20 tot 21 uur8451464,8%
21 tot 22 uur8271314,3%
22 tot 23 uur3001224,0%
23 tot 24 uur2451033,4%
Samen12.0803.061100%
Op welke dag komen de bezoekers?
  • Maandag460 bezoekers · 1.527 bekeken
  • Dinsdag495 bezoekers · 1.192 bekeken
  • Woensdag501 bezoekers · 948 bekeken
  • Donderdag443 bezoekers · 3.795 bekeken
  • Vrijdag440 bezoekers · 1.062 bekeken
  • Zaterdag347 bezoekers · 2.880 bekeken
  • Zondag375 bezoekers · 676 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
Maandag1.52746015,0%
Dinsdag1.19249516,2%
Woensdag94850116,4%
Donderdag3.79544314,5%
Vrijdag1.06244014,4%
Zaterdag2.88034711,3%
Zondag67637512,3%
Op weekdagen (maandag tot vrijdag)
8.524 keer bekeken (70,6%), 2.339 bezoekers (76,4%)
In het weekend (zaterdag en zondag)
3.556 keer bekeken (29,4%), 722 bezoekers (23,6%)

‹ Terug naar de blog

Meer van Leuke plaatjes om te delen

↑ Terug naar de berichten