Naar de inhoud

Leuke plaatjes om te delen2

Bewegende plaatjes. Wilt u een plaatje opslaan klik dan gewoon met de rechtermuisknop op het plaatje en opslaan als en klaar is kees.
akke.beakke.be

Statistieken

De laatste 7 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
vrijdag 23 oktober 202600
donderdag 22 oktober 202600
woensdag 21 oktober 202600
dinsdag 20 oktober 202600
maandag 19 oktober 202611
zondag 18 oktober 202600
zaterdag 17 oktober 202600
Samen11
De laatste 30 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
vrijdag 23 oktober 202600
donderdag 22 oktober 202600
woensdag 21 oktober 202600
dinsdag 20 oktober 202600
maandag 19 oktober 202611
zondag 18 oktober 202600
zaterdag 17 oktober 202600
vrijdag 16 oktober 202611
donderdag 15 oktober 202600
woensdag 14 oktober 202600
dinsdag 13 oktober 202611
maandag 12 oktober 202611
zondag 11 oktober 202600
zaterdag 10 oktober 202611
vrijdag 9 oktober 202600
donderdag 8 oktober 202600
woensdag 7 oktober 202611
dinsdag 6 oktober 202611
maandag 5 oktober 202600
zondag 4 oktober 202611
zaterdag 3 oktober 202600
vrijdag 2 oktober 202600
donderdag 1 oktober 202600
woensdag 30 september 202600
dinsdag 29 september 202600
maandag 28 september 202600
zondag 27 september 202600
zaterdag 26 september 202600
vrijdag 25 september 202600
donderdag 24 september 202600
Samen88
Per week, de laatste 30 weken
Toon de cijfers
WeekBekekenBezoekers
Week 43 (19/10 tot 25/10/2026)11
Week 42 (12/10 tot 18/10/2026)33
Week 41 (5/10 tot 11/10/2026)33
Week 40 (28/9 tot 4/10/2026)11
Week 39 (21/9 tot 27/9/2026)31
Week 36 (31/8 tot 6/9/2026)1010
Week 35 (24/8 tot 30/8/2026)1010
Week 34 (17/8 tot 23/8/2026)1111
Week 33 (10/8 tot 16/8/2026)1010
Week 32 (3/8 tot 9/8/2026)1616
Week 31 (27/7 tot 2/8/2026)88
Week 30 (20/7 tot 26/7/2026)1111
Week 29 (13/7 tot 19/7/2026)1414
Week 28 (6/7 tot 12/7/2026)77
Week 27 (29/6 tot 5/7/2026)2929
Week 26 (22/6 tot 28/6/2026)3333
Week 25 (15/6 tot 21/6/2026)3333
Week 24 (8/6 tot 14/6/2026)2222
Week 23 (1/6 tot 7/6/2026)2828
Week 22 (25/5 tot 31/5/2026)1111
Week 21 (18/5 tot 24/5/2026)1313
Week 20 (11/5 tot 17/5/2026)88
Week 19 (4/5 tot 10/5/2026)119
Week 18 (27/4 tot 3/5/2026)1212
Week 17 (20/4 tot 26/4/2026)11
Week 16 (13/4 tot 19/4/2026)11
Week 15 (6/4 tot 12/4/2026)11
Week 10 (2/3 tot 8/3/2026)11
Week 8 (16/2 tot 22/2/2026)33
Week 7 (9/2 tot 15/2/2026)71
Samen322312
De laatste 24 maanden
Toon de cijfers
MaandBekekenBezoekers
Oktober 202688
September 2026119
Augustus 20265454
Juli 20265353
Juni 2026127127
Mei 20264644
April 20261212
Maart 202611
Februari 2026104
Januari 202633
December 2025453147
November 20251.206227
Oktober 2025972206
September 20252.514227
Augustus 202522
Juli 2025696259
Juni 20251.623279
Mei 20254126
April 20251.816288
Maart 202511
Februari 20251.0481.041
Januari 202532
December 20247757
November 20241.109326
Samen11.8863.403
Per jaar
  • 2026 (tot nu)315 bezoekers · 325 bekeken
  • 20252.705 bezoekers · 10.375 bekeken
  • 20244.903 bezoekers · 5.965 bekeken
  • 2023271 bezoekers · 409 bekeken
  • 2022378 bezoekers · 702 bekeken
  • 2021158 bezoekers · 444 bekeken
  • 2020252 bezoekers · 501 bekeken
  • 2019176 bezoekers · 423 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
2026 (tot nu)3253153,4%
202510.3752.70529,5%
20245.9654.90353,5%
20234092713,0%
20227023784,1%
20214441581,7%
20205012522,8%
20194231761,9%

Deze grafieken tellen alles samen van oktober 2025 tot vandaag.

Op welk uur komen de bezoekers?
Toon de cijfers
UurBekekenBezoekersDeel van de bezoekers
0 tot 1 uur165444,9%
1 tot 2 uur92394,4%
2 tot 3 uur158495,5%
3 tot 4 uur144444,9%
4 tot 5 uur123465,1%
5 tot 6 uur122303,4%
6 tot 7 uur160374,1%
7 tot 8 uur114313,5%
8 tot 9 uur90242,7%
9 tot 10 uur141404,5%
10 tot 11 uur107313,5%
11 tot 12 uur101303,4%
12 tot 13 uur95353,9%
13 tot 14 uur114303,4%
14 tot 15 uur122374,1%
15 tot 16 uur118364,0%
16 tot 17 uur152465,1%
17 tot 18 uur104293,2%
18 tot 19 uur174434,8%
19 tot 20 uur97303,4%
20 tot 21 uur84424,7%
21 tot 22 uur91374,1%
22 tot 23 uur130394,4%
23 tot 24 uur158465,1%
Samen2.956895100%
Op welke dag komen de bezoekers?
  • Maandag113 bezoekers · 418 bekeken
  • Dinsdag164 bezoekers · 443 bekeken
  • Woensdag152 bezoekers · 476 bekeken
  • Donderdag137 bezoekers · 551 bekeken
  • Vrijdag119 bezoekers · 415 bekeken
  • Zaterdag89 bezoekers · 302 bekeken
  • Zondag121 bezoekers · 351 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
Maandag41811312,6%
Dinsdag44316418,3%
Woensdag47615217,0%
Donderdag55113715,3%
Vrijdag41511913,3%
Zaterdag302899,9%
Zondag35112113,5%
Op weekdagen (maandag tot vrijdag)
2.303 keer bekeken (77,9%), 685 bezoekers (76,5%)
In het weekend (zaterdag en zondag)
653 keer bekeken (22,1%), 210 bezoekers (23,5%)

‹ Terug naar de blog

Meer van Leuke plaatjes om te delen2

↑ Terug naar de berichten