Naar de inhoud

Leuke plaatjes om te delen5

Bewegende plaatjes
akke.beakke.be

Statistieken

De laatste 7 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
dinsdag 27 oktober 202600
maandag 26 oktober 202600
zondag 25 oktober 202600
zaterdag 24 oktober 202621
vrijdag 23 oktober 202600
donderdag 22 oktober 202600
woensdag 21 oktober 202611
Samen32
De laatste 30 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
dinsdag 27 oktober 202600
maandag 26 oktober 202600
zondag 25 oktober 202600
zaterdag 24 oktober 202621
vrijdag 23 oktober 202600
donderdag 22 oktober 202600
woensdag 21 oktober 202611
dinsdag 20 oktober 202622
maandag 19 oktober 202600
zondag 18 oktober 202621
zaterdag 17 oktober 202600
vrijdag 16 oktober 202633
donderdag 15 oktober 202611
woensdag 14 oktober 202633
dinsdag 13 oktober 202611
maandag 12 oktober 202611
zondag 11 oktober 202641
zaterdag 10 oktober 202664
vrijdag 9 oktober 202622
donderdag 8 oktober 202632
woensdag 7 oktober 202600
dinsdag 6 oktober 202644
maandag 5 oktober 202654
zondag 4 oktober 202633
zaterdag 3 oktober 202664
vrijdag 2 oktober 202600
donderdag 1 oktober 202600
woensdag 30 september 202611
dinsdag 29 september 202631
maandag 28 september 202600
Samen5340
Per week, de laatste 30 weken
Toon de cijfers
WeekBekekenBezoekers
Week 43 (19/10 tot 25/10/2026)54
Week 42 (12/10 tot 18/10/2026)1110
Week 41 (5/10 tot 11/10/2026)2417
Week 40 (28/9 tot 4/10/2026)139
Week 39 (21/9 tot 27/9/2026)31
Week 38 (14/9 tot 20/9/2026)84
Week 37 (7/9 tot 13/9/2026)94
Week 36 (31/8 tot 6/9/2026)64
Week 35 (24/8 tot 30/8/2026)94
Week 34 (17/8 tot 23/8/2026)53
Week 33 (10/8 tot 16/8/2026)32
Week 32 (3/8 tot 9/8/2026)11
Week 31 (27/7 tot 2/8/2026)2315
Week 30 (20/7 tot 26/7/2026)2412
Week 29 (13/7 tot 19/7/2026)63
Week 28 (6/7 tot 12/7/2026)22
Week 25 (15/6 tot 21/6/2026)21
Week 23 (1/6 tot 7/6/2026)62
Week 22 (25/5 tot 31/5/2026)11
Week 21 (18/5 tot 24/5/2026)21
Week 17 (20/4 tot 26/4/2026)21
Week 16 (13/4 tot 19/4/2026)43
Week 15 (6/4 tot 12/4/2026)114
Week 14 (30/3 tot 5/4/2026)32
Week 13 (23/3 tot 29/3/2026)11
Week 12 (16/3 tot 22/3/2026)82
Week 10 (2/3 tot 8/3/2026)105
Week 7 (9/2 tot 15/2/2026)53
Week 5 (26/1 tot 1/2/2026)22
Week 4 (19/1 tot 25/1/2026)41
Samen213124
De laatste 24 maanden
Toon de cijfers
MaandBekekenBezoekers
Oktober 20264938
September 20262914
Augustus 20261911
Juli 20265532
Juni 202683
Mei 202632
April 2026199
Maart 2026209
Februari 202653
Januari 2026148
December 20252617
November 20254238
Oktober 20254836
September 2025211136
Augustus 20252914
Juli 20253826
Juni 202510171
Mei 20255332
April 20255435
Maart 202500
Februari 202500
Januari 202500
December 202400
November 202400
Samen823534
Per jaar
  • 2026 (tot nu)129 bezoekers · 221 bekeken
  • 2025405 bezoekers · 602 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
2026 (tot nu)22112924,2%
202560240575,8%

Deze grafieken tellen alles samen van oktober 2025 tot vandaag.

Op welk uur komen de bezoekers?
Toon de cijfers
UurBekekenBezoekersDeel van de bezoekers
0 tot 1 uur17115,0%
1 tot 2 uur16104,5%
2 tot 3 uur1052,3%
3 tot 4 uur541,8%
4 tot 5 uur220,9%
5 tot 6 uur441,8%
6 tot 7 uur662,7%
7 tot 8 uur531,4%
8 tot 9 uur973,2%
9 tot 10 uur531,4%
10 tot 11 uur37156,8%
11 tot 12 uur34198,6%
12 tot 13 uur19135,9%
13 tot 14 uur12115,0%
14 tot 15 uur15135,9%
15 tot 16 uur983,6%
16 tot 17 uur24156,8%
17 tot 18 uur25167,3%
18 tot 19 uur1794,1%
19 tot 20 uur22146,4%
20 tot 21 uur1083,6%
21 tot 22 uur1083,6%
22 tot 23 uur1383,6%
23 tot 24 uur1183,6%
Samen337220100%
Op welke dag komen de bezoekers?
  • Maandag22 bezoekers · 35 bekeken
  • Dinsdag41 bezoekers · 54 bekeken
  • Woensdag40 bezoekers · 62 bekeken
  • Donderdag27 bezoekers · 38 bekeken
  • Vrijdag26 bezoekers · 49 bekeken
  • Zaterdag39 bezoekers · 62 bekeken
  • Zondag25 bezoekers · 37 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
Maandag352210,0%
Dinsdag544118,6%
Woensdag624018,2%
Donderdag382712,3%
Vrijdag492611,8%
Zaterdag623917,7%
Zondag372511,4%
Op weekdagen (maandag tot vrijdag)
238 keer bekeken (70,6%), 156 bezoekers (70,9%)
In het weekend (zaterdag en zondag)
99 keer bekeken (29,4%), 64 bezoekers (29,1%)

‹ Terug naar de blog

Meer van Leuke plaatjes om te delen5

↑ Terug naar de berichten