Naar de inhoud

PETANQUE & FIETSEN OKRA OOSTKAMP

petanque & fietsen OKRA Oostkamp
akke.beakke.be

welcome0092ow.gif

Statistieken

De laatste 7 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
zondag 1 november 202600
zaterdag 31 oktober 202600
vrijdag 30 oktober 202611
donderdag 29 oktober 202600
woensdag 28 oktober 202600
dinsdag 27 oktober 202600
maandag 26 oktober 202600
Samen11
De laatste 30 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
zondag 1 november 202600
zaterdag 31 oktober 202600
vrijdag 30 oktober 202611
donderdag 29 oktober 202600
woensdag 28 oktober 202600
dinsdag 27 oktober 202600
maandag 26 oktober 202600
zondag 25 oktober 202600
zaterdag 24 oktober 202600
vrijdag 23 oktober 202600
donderdag 22 oktober 202600
woensdag 21 oktober 202600
dinsdag 20 oktober 202600
maandag 19 oktober 202600
zondag 18 oktober 202600
zaterdag 17 oktober 202622
vrijdag 16 oktober 202622
donderdag 15 oktober 202600
woensdag 14 oktober 202622
dinsdag 13 oktober 202600
maandag 12 oktober 202611
zondag 11 oktober 202600
zaterdag 10 oktober 202622
vrijdag 9 oktober 202600
donderdag 8 oktober 202600
woensdag 7 oktober 202600
dinsdag 6 oktober 202600
maandag 5 oktober 202600
zondag 4 oktober 202600
zaterdag 3 oktober 202611
Samen1111
Per week, de laatste 30 weken
Toon de cijfers
WeekBekekenBezoekers
Week 44 (26/10 tot 1/11/2026)11
Week 42 (12/10 tot 18/10/2026)77
Week 41 (5/10 tot 11/10/2026)22
Week 40 (28/9 tot 4/10/2026)33
Week 39 (21/9 tot 27/9/2026)11
Week 38 (14/9 tot 20/9/2026)11
Week 36 (31/8 tot 6/9/2026)33
Week 35 (24/8 tot 30/8/2026)22
Week 34 (17/8 tot 23/8/2026)66
Week 32 (3/8 tot 9/8/2026)43
Week 31 (27/7 tot 2/8/2026)33
Week 30 (20/7 tot 26/7/2026)22
Week 28 (6/7 tot 12/7/2026)11
Week 26 (22/6 tot 28/6/2026)33
Week 25 (15/6 tot 21/6/2026)11
Week 24 (8/6 tot 14/6/2026)11
Week 23 (1/6 tot 7/6/2026)1310
Week 20 (11/5 tot 17/5/2026)11
Week 19 (4/5 tot 10/5/2026)33
Week 18 (27/4 tot 3/5/2026)11
Week 17 (20/4 tot 26/4/2026)55
Week 16 (13/4 tot 19/4/2026)22
Week 15 (6/4 tot 12/4/2026)44
Week 14 (30/3 tot 5/4/2026)42
Week 13 (23/3 tot 29/3/2026)485
Week 12 (16/3 tot 22/3/2026)11
Week 9 (23/2 tot 1/3/2026)11
Week 7 (9/2 tot 15/2/2026)11
Week 6 (2/2 tot 8/2/2026)127
Week 2 (5/1 tot 11/1/2026)11
Samen13884
De laatste 24 maanden
Toon de cijfers
MaandBekekenBezoekers
November 202600
Oktober 20261212
September 202655
Augustus 20261312
Juli 202666
Juni 20261815
Mei 202644
April 20261614
Maart 2026496
Februari 2026149
Januari 2026179
December 20254827
November 20253118
Oktober 20255545
September 20257353
Augustus 2025125
Juli 20254943
Juni 202510260
Mei 20253016
April 2025119
Maart 202500
Februari 202532
Januari 202532
December 202433
Samen574375
Per jaar
  • 2026 (tot nu)92 bezoekers · 154 bekeken
  • 2025280 bezoekers · 417 bekeken
  • 2024351 bezoekers · 356 bekeken
  • 202328 bezoekers · 38 bekeken
  • 202288 bezoekers · 89 bekeken
  • 202128 bezoekers · 128 bekeken
  • 202051 bezoekers · 94 bekeken
  • 201997 bezoekers · 109 bekeken
  • 2018332 bezoekers · 432 bekeken
  • 2017716 bezoekers · 1.149 bekeken
  • 20161.009 bezoekers · 1.622 bekeken
  • 20151.472 bezoekers · 2.108 bekeken
  • 20142.280 bezoekers · 3.244 bekeken
  • 20132.833 bezoekers · 4.215 bekeken
  • 20122.636 bezoekers · 5.398 bekeken
  • 20113.076 bezoekers · 5.113 bekeken
  • 20103.568 bezoekers · 6.538 bekeken
  • 20092.634 bezoekers · 5.571 bekeken
  • 20082.251 bezoekers · 4.869 bekeken
  • 20072.980 bezoekers · 7.725 bekeken
  • 20062.721 bezoekers · 10.779 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
2026 (tot nu)154920,3%
20254172800,9%
20243563511,2%
202338280,1%
202289880,3%
2021128280,1%
202094510,2%
2019109970,3%
20184323321,1%
20171.1497162,4%
20161.6221.0093,4%
20152.1081.4725,0%
20143.2442.2807,7%
20134.2152.8339,6%
20125.3982.6368,9%
20115.1133.07610,4%
20106.5383.56812,1%
20095.5712.6348,9%
20084.8692.2517,6%
20077.7252.98010,1%
200610.7792.7219,2%

Deze grafieken tellen alles samen van november 2025 tot vandaag.

Op welk uur komen de bezoekers?
Toon de cijfers
UurBekekenBezoekersDeel van de bezoekers
0 tot 1 uur664,4%
1 tot 2 uur17118,0%
2 tot 3 uur1164,4%
3 tot 4 uur875,1%
4 tot 5 uur753,6%
5 tot 6 uur1042,9%
6 tot 7 uur985,8%
7 tot 8 uur542,9%
8 tot 9 uur542,9%
9 tot 10 uur421,5%
10 tot 11 uur4353,6%
11 tot 12 uur432,2%
12 tot 13 uur764,4%
13 tot 14 uur1864,4%
14 tot 15 uur442,9%
15 tot 16 uur653,6%
16 tot 17 uur964,4%
17 tot 18 uur1085,8%
18 tot 19 uur442,9%
19 tot 20 uur642,9%
20 tot 21 uur1275,1%
21 tot 22 uur864,4%
22 tot 23 uur1285,8%
23 tot 24 uur885,8%
Samen233137100%
Op welke dag komen de bezoekers?
  • Maandag13 bezoekers · 16 bekeken
  • Dinsdag22 bezoekers · 31 bekeken
  • Woensdag34 bezoekers · 92 bekeken
  • Donderdag19 bezoekers · 31 bekeken
  • Vrijdag14 bezoekers · 23 bekeken
  • Zaterdag24 bezoekers · 29 bekeken
  • Zondag11 bezoekers · 11 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
Maandag16139,5%
Dinsdag312216,1%
Woensdag923424,8%
Donderdag311913,9%
Vrijdag231410,2%
Zaterdag292417,5%
Zondag11118,0%
Op weekdagen (maandag tot vrijdag)
193 keer bekeken (82,8%), 102 bezoekers (74,5%)
In het weekend (zaterdag en zondag)
40 keer bekeken (17,2%), 35 bezoekers (25,5%)

‹ Terug naar de blog

Meer van PETANQUE & FIETSEN OKRA OOSTKAMP

↑ Terug naar de berichten