Naar de inhoud

DRIKELCAFLOWER

akke.beakke.be
ben geboren in belgie ,in 1956.mijn hobby werd mijn passie.in 2011 ben ik gaan studeren voor floriste en in 2012 mijn getuigschrift behaald.bloemstukken worden gemaakt op bestelling ,voor elke gelegenheid,aan democratische prijzen.mocht u intresse hebben kan u steeds een berichtje laten

Statistieken

De laatste 7 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
zaterdag 31 oktober 202600
vrijdag 30 oktober 202611
donderdag 29 oktober 202600
woensdag 28 oktober 202600
dinsdag 27 oktober 202600
maandag 26 oktober 202600
zondag 25 oktober 202611
Samen22
De laatste 30 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
zaterdag 31 oktober 202600
vrijdag 30 oktober 202611
donderdag 29 oktober 202600
woensdag 28 oktober 202600
dinsdag 27 oktober 202600
maandag 26 oktober 202600
zondag 25 oktober 202611
zaterdag 24 oktober 202600
vrijdag 23 oktober 202600
donderdag 22 oktober 202600
woensdag 21 oktober 202600
dinsdag 20 oktober 202600
maandag 19 oktober 202600
zondag 18 oktober 202600
zaterdag 17 oktober 202600
vrijdag 16 oktober 202688
donderdag 15 oktober 202611
woensdag 14 oktober 202600
dinsdag 13 oktober 202600
maandag 12 oktober 202611
zondag 11 oktober 202600
zaterdag 10 oktober 202600
vrijdag 9 oktober 202622
donderdag 8 oktober 202600
woensdag 7 oktober 202600
dinsdag 6 oktober 202600
maandag 5 oktober 202600
zondag 4 oktober 202600
zaterdag 3 oktober 202600
vrijdag 2 oktober 202600
Samen1414
Per week, de laatste 30 weken
Toon de cijfers
WeekBekekenBezoekers
Week 44 (26/10 tot 1/11/2026)11
Week 43 (19/10 tot 25/10/2026)11
Week 42 (12/10 tot 18/10/2026)1010
Week 41 (5/10 tot 11/10/2026)22
Week 35 (24/8 tot 30/8/2026)11
Week 33 (10/8 tot 16/8/2026)22
Week 32 (3/8 tot 9/8/2026)22
Week 31 (27/7 tot 2/8/2026)11
Week 30 (20/7 tot 26/7/2026)22
Week 29 (13/7 tot 19/7/2026)22
Week 28 (6/7 tot 12/7/2026)33
Week 27 (29/6 tot 5/7/2026)55
Week 26 (22/6 tot 28/6/2026)88
Week 25 (15/6 tot 21/6/2026)99
Week 24 (8/6 tot 14/6/2026)55
Week 23 (1/6 tot 7/6/2026)22
Week 22 (25/5 tot 31/5/2026)11
Week 21 (18/5 tot 24/5/2026)11
Week 16 (13/4 tot 19/4/2026)11
Week 4 (19/1 tot 25/1/2026)22
Week 52 (22/12 tot 28/12/2025)76
Week 51 (15/12 tot 21/12/2025)1412
Week 49 (1/12 tot 7/12/2025)66
Week 47 (17/11 tot 23/11/2025)44
Week 46 (10/11 tot 16/11/2025)15756
Week 43 (20/10 tot 26/10/2025)11
Week 41 (6/10 tot 12/10/2025)11
Samen251147
De laatste 24 maanden
Toon de cijfers
MaandBekekenBezoekers
Oktober 20261414
September 202600
Augustus 202655
Juli 20261111
Juni 20262626
Mei 202622
April 202611
Maart 202600
Februari 202600
Januari 202622
December 20252724
November 202516160
Oktober 202522
September 202511
Augustus 202500
Juli 202533
Juni 20259359
Mei 202522
April 20252914
Maart 20251110
Februari 20253838
Januari 20251717
December 20243232
November 2024154154
Samen631477
Per jaar
  • 2026 (tot nu)61 bezoekers · 61 bekeken
  • 2025230 bezoekers · 384 bekeken
  • 2024485 bezoekers · 493 bekeken
  • 20239 bezoekers · 28 bekeken
  • 2022190 bezoekers · 403 bekeken
  • 202114 bezoekers · 14 bekeken
  • 20201 bezoekers · 1 bekeken
  • 201935 bezoekers · 41 bekeken
  • 201815 bezoekers · 15 bekeken
  • 201723 bezoekers · 29 bekeken
  • 201661 bezoekers · 71 bekeken
  • 2015231 bezoekers · 295 bekeken
  • 20141.345 bezoekers · 1.504 bekeken
  • 20131.230 bezoekers · 1.581 bekeken
  • 2012294 bezoekers · 641 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
2026 (tot nu)61611,4%
20253842305,4%
202449348511,5%
20232890,2%
20224031904,5%
202114140,3%
2020110,0%
201941350,8%
201815150,4%
201729230,5%
201671611,4%
20152952315,5%
20141.5041.34531,8%
20131.5811.23029,1%
20126412947,0%

Deze grafieken tellen alles samen van oktober 2025 tot vandaag.

Op welk uur komen de bezoekers?
Toon de cijfers
UurBekekenBezoekersDeel van de bezoekers
0 tot 1 uur864,1%
1 tot 2 uur442,7%
2 tot 3 uur1185,4%
3 tot 4 uur985,4%
4 tot 5 uur974,8%
5 tot 6 uur632,0%
6 tot 7 uur1164,1%
7 tot 8 uur921,4%
8 tot 9 uur1474,8%
9 tot 10 uur642,7%
10 tot 11 uur742,7%
11 tot 12 uur1474,8%
12 tot 13 uur1353,4%
13 tot 14 uur942,7%
14 tot 15 uur1064,1%
15 tot 16 uur20117,5%
16 tot 17 uur1064,1%
17 tot 18 uur953,4%
18 tot 19 uur13117,5%
19 tot 20 uur1364,1%
20 tot 21 uur1064,1%
21 tot 22 uur1485,4%
22 tot 23 uur985,4%
23 tot 24 uur1353,4%
Samen251147100%
Op welke dag komen de bezoekers?
  • Maandag15 bezoekers · 15 bekeken
  • Dinsdag33 bezoekers · 85 bekeken
  • Woensdag29 bezoekers · 64 bekeken
  • Donderdag29 bezoekers · 46 bekeken
  • Vrijdag27 bezoekers · 27 bekeken
  • Zaterdag8 bezoekers · 8 bekeken
  • Zondag6 bezoekers · 6 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
Maandag151510,2%
Dinsdag853322,4%
Woensdag642919,7%
Donderdag462919,7%
Vrijdag272718,4%
Zaterdag885,4%
Zondag664,1%
Op weekdagen (maandag tot vrijdag)
237 keer bekeken (94,4%), 133 bezoekers (90,5%)
In het weekend (zaterdag en zondag)
14 keer bekeken (5,6%), 14 bezoekers (9,5%)

‹ Terug naar de blog

Meer van DRIKELCAFLOWER

↑ Terug naar de berichten