Naar de inhoud

BILJART - Gemeentelijke Senioren Essen -

Biljartuitslagen competities Essense Senioren
Volg de ontwikkelingen op de voet via deze blog. Hier vindt u steeds de meest recente updates over de biljarttornooien. De uitslagen van de Essense senioren worden regelmatig bijgewerkt. Blijf op de hoogte van de prestaties en de ranglijsten.

Statistieken

De laatste 7 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
zondag 1 november 20262714
zaterdag 31 oktober 20268436
vrijdag 30 oktober 20266641
donderdag 29 oktober 20268227
woensdag 28 oktober 20263215
dinsdag 27 oktober 20264021
maandag 26 oktober 20262717
Samen358171
De laatste 30 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
zondag 1 november 20262714
zaterdag 31 oktober 20268436
vrijdag 30 oktober 20266641
donderdag 29 oktober 20268227
woensdag 28 oktober 20263215
dinsdag 27 oktober 20264021
maandag 26 oktober 20262717
zondag 25 oktober 20261511
zaterdag 24 oktober 20267323
vrijdag 23 oktober 20269436
donderdag 22 oktober 20264315
woensdag 21 oktober 20263618
dinsdag 20 oktober 20265314
maandag 19 oktober 20261511
zondag 18 oktober 20261511
zaterdag 17 oktober 20263919
vrijdag 16 oktober 202614931
donderdag 15 oktober 20264716
woensdag 14 oktober 20262615
dinsdag 13 oktober 202633
maandag 12 oktober 20261915
zondag 11 oktober 2026169
zaterdag 10 oktober 20261313
vrijdag 9 oktober 20262216
donderdag 8 oktober 20262716
woensdag 7 oktober 20262110
dinsdag 6 oktober 20261311
maandag 5 oktober 20262716
zondag 4 oktober 202675
zaterdag 3 oktober 20261511
Samen1.146516
Per week, de laatste 30 weken
Toon de cijfers
WeekBekekenBezoekers
Week 44 (26/10 tot 1/11/2026)358171
Week 43 (19/10 tot 25/10/2026)329128
Week 42 (12/10 tot 18/10/2026)298110
Week 41 (5/10 tot 11/10/2026)13991
Week 40 (28/9 tot 4/10/2026)143102
Week 39 (21/9 tot 27/9/2026)15994
Week 38 (14/9 tot 20/9/2026)190115
Week 37 (7/9 tot 13/9/2026)236122
Week 36 (31/8 tot 6/9/2026)305133
Week 35 (24/8 tot 30/8/2026)15892
Week 34 (17/8 tot 23/8/2026)256119
Week 33 (10/8 tot 16/8/2026)187108
Week 32 (3/8 tot 9/8/2026)224129
Week 31 (27/7 tot 2/8/2026)255159
Week 30 (20/7 tot 26/7/2026)314156
Week 29 (13/7 tot 19/7/2026)17278
Week 28 (6/7 tot 12/7/2026)10269
Week 27 (29/6 tot 5/7/2026)15069
Week 26 (22/6 tot 28/6/2026)14562
Week 25 (15/6 tot 21/6/2026)14779
Week 24 (8/6 tot 14/6/2026)16192
Week 23 (1/6 tot 7/6/2026)249106
Week 22 (25/5 tot 31/5/2026)9261
Week 21 (18/5 tot 24/5/2026)193120
Week 20 (11/5 tot 17/5/2026)214113
Week 19 (4/5 tot 10/5/2026)194135
Week 18 (27/4 tot 3/5/2026)192107
Week 17 (20/4 tot 26/4/2026)287113
Week 16 (13/4 tot 19/4/2026)236108
Week 15 (6/4 tot 12/4/2026)36198
Samen6.4463.239
De laatste 24 maanden
Toon de cijfers
MaandBekekenBezoekers
November 20262714
Oktober 20261.155532
September 2026954504
Augustus 2026904507
Juli 2026891467
Juni 2026746360
Mei 2026791475
April 20261.130435
Maart 2026654352
Februari 20261.053414
Januari 20261.386526
December 20251.133468
November 2025904433
Oktober 2025963515
September 20251.049594
Augustus 20251.199589
Juli 2025719389
Juni 2025522265
Mei 202512285
April 20254613
Maart 2025158
Februari 202544
Januari 20258231
December 202400
Samen16.4497.980
Per jaar
  • 2026 (tot nu)4.586 bezoekers · 9.691 bekeken
  • 20253.394 bezoekers · 6.758 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
2026 (tot nu)9.6914.58657,5%
20256.7583.39442,5%

Deze grafieken tellen alles samen van november 2025 tot vandaag.

Op welk uur komen de bezoekers?
Toon de cijfers
UurBekekenBezoekersDeel van de bezoekers
0 tot 1 uur104641,2%
1 tot 2 uur43300,5%
2 tot 3 uur16130,2%
3 tot 4 uur28120,2%
4 tot 5 uur1380,1%
5 tot 6 uur52180,3%
6 tot 7 uur57370,7%
7 tot 8 uur113781,4%
8 tot 9 uur3332093,8%
9 tot 10 uur6944688,5%
10 tot 11 uur1.11456410,3%
11 tot 12 uur1.40359610,9%
12 tot 13 uur8034007,3%
13 tot 14 uur7733265,9%
14 tot 15 uur1.0353736,8%
15 tot 16 uur9043316,0%
16 tot 17 uur9323566,5%
17 tot 18 uur9603576,5%
18 tot 19 uur5763045,5%
19 tot 20 uur5582604,7%
20 tot 21 uur4912324,2%
21 tot 22 uur3031953,6%
22 tot 23 uur2481582,9%
23 tot 24 uur175981,8%
Samen11.7285.487100%
Op welke dag komen de bezoekers?
  • Maandag819 bezoekers · 1.529 bekeken
  • Dinsdag690 bezoekers · 1.291 bekeken
  • Woensdag705 bezoekers · 1.470 bekeken
  • Donderdag782 bezoekers · 1.729 bekeken
  • Vrijdag911 bezoekers · 1.993 bekeken
  • Zaterdag951 bezoekers · 2.237 bekeken
  • Zondag629 bezoekers · 1.479 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
Maandag1.52981914,9%
Dinsdag1.29169012,6%
Woensdag1.47070512,8%
Donderdag1.72978214,3%
Vrijdag1.99391116,6%
Zaterdag2.23795117,3%
Zondag1.47962911,5%
Op weekdagen (maandag tot vrijdag)
8.012 keer bekeken (68,3%), 3.907 bezoekers (71,2%)
In het weekend (zaterdag en zondag)
3.716 keer bekeken (31,7%), 1.580 bezoekers (28,8%)

‹ Terug naar de blog

Meer van BILJART - Gemeentelijke Senioren Essen -

↑ Terug naar de berichten