Naar de inhoud

genealogie families Guldentops - Boone

akke.beakke.be
Stamboom Hubert Guldentops zie: http://gw.geneanet.org/hubert24 Een beetje van alles... het familiale heden en verleden... van pure roddels, mythen en sagen tot onverbloemde waarheden...

Statistieken

De laatste 7 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
vrijdag 30 oktober 202600
donderdag 29 oktober 202600
woensdag 28 oktober 202600
dinsdag 27 oktober 202600
maandag 26 oktober 202653
zondag 25 oktober 202600
zaterdag 24 oktober 202611
Samen64
De laatste 30 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
vrijdag 30 oktober 202600
donderdag 29 oktober 202600
woensdag 28 oktober 202600
dinsdag 27 oktober 202600
maandag 26 oktober 202653
zondag 25 oktober 202600
zaterdag 24 oktober 202611
vrijdag 23 oktober 202600
donderdag 22 oktober 202600
woensdag 21 oktober 202600
dinsdag 20 oktober 202600
maandag 19 oktober 202633
zondag 18 oktober 202600
zaterdag 17 oktober 202600
vrijdag 16 oktober 202653
donderdag 15 oktober 202622
woensdag 14 oktober 202622
dinsdag 13 oktober 202600
maandag 12 oktober 202644
zondag 11 oktober 202600
zaterdag 10 oktober 202644
vrijdag 9 oktober 202655
donderdag 8 oktober 202600
woensdag 7 oktober 202600
dinsdag 6 oktober 202600
maandag 5 oktober 202600
zondag 4 oktober 202622
zaterdag 3 oktober 202600
vrijdag 2 oktober 202644
donderdag 1 oktober 202622
Samen3935
Per week, de laatste 30 weken
Toon de cijfers
WeekBekekenBezoekers
Week 44 (26/10 tot 1/11/2026)53
Week 43 (19/10 tot 25/10/2026)44
Week 42 (12/10 tot 18/10/2026)1311
Week 41 (5/10 tot 11/10/2026)99
Week 40 (28/9 tot 4/10/2026)1919
Week 39 (21/9 tot 27/9/2026)1111
Week 38 (14/9 tot 20/9/2026)1110
Week 37 (7/9 tot 13/9/2026)22
Week 36 (31/8 tot 6/9/2026)88
Week 35 (24/8 tot 30/8/2026)1414
Week 34 (17/8 tot 23/8/2026)1111
Week 33 (10/8 tot 16/8/2026)33
Week 32 (3/8 tot 9/8/2026)11
Week 31 (27/7 tot 2/8/2026)33
Week 30 (20/7 tot 26/7/2026)88
Week 29 (13/7 tot 19/7/2026)11
Week 28 (6/7 tot 12/7/2026)11
Week 25 (15/6 tot 21/6/2026)54
Week 24 (8/6 tot 14/6/2026)21
Week 22 (25/5 tot 31/5/2026)11
Week 21 (18/5 tot 24/5/2026)11
Week 20 (11/5 tot 17/5/2026)33
Week 17 (20/4 tot 26/4/2026)1111
Week 16 (13/4 tot 19/4/2026)85
Week 15 (6/4 tot 12/4/2026)65
Week 14 (30/3 tot 5/4/2026)22
Week 11 (9/3 tot 15/3/2026)374
Week 10 (2/3 tot 8/3/2026)144
Week 9 (23/2 tot 1/3/2026)11
Week 8 (16/2 tot 22/2/2026)135
Samen228166
De laatste 24 maanden
Toon de cijfers
MaandBekekenBezoekers
Oktober 20263935
September 20264140
Augustus 20263232
Juli 20261212
Juni 202675
Mei 202655
April 20262622
Maart 2026529
Februari 20268611
Januari 202666
December 20256422
November 20254634
Oktober 20254130
September 202510437
Augustus 20256930
Juli 202512791
Juni 202510468
Mei 20251310
April 20253333
Maart 20254442
Februari 20252312
Januari 20255749
December 20241010
November 20242929
Samen1.070674
Per jaar
  • 2026 (tot nu)177 bezoekers · 306 bekeken
  • 2025458 bezoekers · 725 bekeken
  • 2024340 bezoekers · 409 bekeken
  • 2023198 bezoekers · 249 bekeken
  • 2022359 bezoekers · 536 bekeken
  • 2021128 bezoekers · 159 bekeken
  • 202091 bezoekers · 131 bekeken
  • 2019182 bezoekers · 232 bekeken
  • 2018218 bezoekers · 281 bekeken
  • 2017233 bezoekers · 329 bekeken
  • 2016312 bezoekers · 431 bekeken
  • 2015615 bezoekers · 732 bekeken
  • 20141.780 bezoekers · 1.997 bekeken
  • 2013752 bezoekers · 980 bekeken
  • 2012799 bezoekers · 1.439 bekeken
  • 20111.073 bezoekers · 1.496 bekeken
  • 20101.462 bezoekers · 1.931 bekeken
  • 20091.803 bezoekers · 2.296 bekeken
  • 20081.013 bezoekers · 2.126 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
2026 (tot nu)3061771,5%
20257254583,8%
20244093402,8%
20232491981,7%
20225363593,0%
20211591281,1%
2020131910,8%
20192321821,5%
20182812181,8%
20173292331,9%
20164313122,6%
20157326155,1%
20141.9971.78014,8%
20139807526,3%
20121.4397996,7%
20111.4961.0738,9%
20101.9311.46212,2%
20092.2961.80315,0%
20082.1261.0138,4%

Deze grafieken tellen alles samen van oktober 2025 tot vandaag.

Op welk uur komen de bezoekers?
Toon de cijfers
UurBekekenBezoekersDeel van de bezoekers
0 tot 1 uur15124,6%
1 tot 2 uur662,3%
2 tot 3 uur883,0%
3 tot 4 uur551,9%
4 tot 5 uur862,3%
5 tot 6 uur972,7%
6 tot 7 uur862,3%
7 tot 8 uur49103,8%
8 tot 9 uur983,0%
9 tot 10 uur18124,6%
10 tot 11 uur3662,3%
11 tot 12 uur1383,0%
12 tot 13 uur20114,2%
13 tot 14 uur11114,2%
14 tot 15 uur50166,1%
15 tot 16 uur12103,8%
16 tot 17 uur17176,5%
17 tot 18 uur12103,8%
18 tot 19 uur28176,5%
19 tot 20 uur19176,5%
20 tot 21 uur21186,8%
21 tot 22 uur15124,6%
22 tot 23 uur45124,6%
23 tot 24 uur23186,8%
Samen457263100%
Op welke dag komen de bezoekers?
  • Maandag44 bezoekers · 53 bekeken
  • Dinsdag55 bezoekers · 101 bekeken
  • Woensdag28 bezoekers · 37 bekeken
  • Donderdag31 bezoekers · 66 bekeken
  • Vrijdag47 bezoekers · 92 bekeken
  • Zaterdag30 bezoekers · 47 bekeken
  • Zondag28 bezoekers · 61 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
Maandag534416,7%
Dinsdag1015520,9%
Woensdag372810,6%
Donderdag663111,8%
Vrijdag924717,9%
Zaterdag473011,4%
Zondag612810,6%
Op weekdagen (maandag tot vrijdag)
349 keer bekeken (76,4%), 205 bezoekers (77,9%)
In het weekend (zaterdag en zondag)
108 keer bekeken (23,6%), 58 bezoekers (22,1%)

‹ Terug naar de blog

Meer van genealogie families Guldentops - Boone

↑ Terug naar de berichten