Naar de inhoud

WELKOM BIJ ESTER EN LEON

WELKOM BIJ ESTER EN LEON
akke.beakke.be

Image and video hosting by TinyPic

Statistieken

De laatste 7 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
zondag 1 november 202600
zaterdag 31 oktober 202600
vrijdag 30 oktober 202600
donderdag 29 oktober 202622
woensdag 28 oktober 202600
dinsdag 27 oktober 202600
maandag 26 oktober 202600
Samen22
De laatste 30 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
zondag 1 november 202600
zaterdag 31 oktober 202600
vrijdag 30 oktober 202600
donderdag 29 oktober 202622
woensdag 28 oktober 202600
dinsdag 27 oktober 202600
maandag 26 oktober 202600
zondag 25 oktober 202600
zaterdag 24 oktober 202644
vrijdag 23 oktober 202600
donderdag 22 oktober 202600
woensdag 21 oktober 202600
dinsdag 20 oktober 202600
maandag 19 oktober 202600
zondag 18 oktober 202600
zaterdag 17 oktober 202600
vrijdag 16 oktober 202600
donderdag 15 oktober 202622
woensdag 14 oktober 202633
dinsdag 13 oktober 202622
maandag 12 oktober 202655
zondag 11 oktober 202633
zaterdag 10 oktober 202622
vrijdag 9 oktober 202622
donderdag 8 oktober 202611
woensdag 7 oktober 202622
dinsdag 6 oktober 202677
maandag 5 oktober 202654
zondag 4 oktober 202622
zaterdag 3 oktober 202600
Samen4241
Per week, de laatste 30 weken
Toon de cijfers
WeekBekekenBezoekers
Week 44 (26/10 tot 1/11/2026)22
Week 43 (19/10 tot 25/10/2026)44
Week 42 (12/10 tot 18/10/2026)1212
Week 41 (5/10 tot 11/10/2026)2221
Week 40 (28/9 tot 4/10/2026)1111
Week 39 (21/9 tot 27/9/2026)1515
Week 38 (14/9 tot 20/9/2026)44
Week 37 (7/9 tot 13/9/2026)77
Week 36 (31/8 tot 6/9/2026)1616
Week 35 (24/8 tot 30/8/2026)1010
Week 34 (17/8 tot 23/8/2026)1010
Week 33 (10/8 tot 16/8/2026)66
Week 32 (3/8 tot 9/8/2026)22
Week 31 (27/7 tot 2/8/2026)22
Week 30 (20/7 tot 26/7/2026)77
Week 28 (6/7 tot 12/7/2026)11
Week 27 (29/6 tot 5/7/2026)33
Week 26 (22/6 tot 28/6/2026)66
Week 25 (15/6 tot 21/6/2026)33
Week 24 (8/6 tot 14/6/2026)22
Week 21 (18/5 tot 24/5/2026)11
Week 20 (11/5 tot 17/5/2026)44
Week 19 (4/5 tot 10/5/2026)66
Week 18 (27/4 tot 3/5/2026)44
Week 16 (13/4 tot 19/4/2026)11
Week 12 (16/3 tot 22/3/2026)62
Week 3 (12/1 tot 18/1/2026)22
Week 2 (5/1 tot 11/1/2026)55
Week 1 (29/12 tot 4/1/2026)109
Week 53 (29/12 tot 4/1/2026)1614
Samen200192
De laatste 24 maanden
Toon de cijfers
MaandBekekenBezoekers
November 202600
Oktober 20264544
September 20264545
Augustus 20263131
Juli 20261212
Juni 20261212
Mei 20261414
April 202622
Maart 202662
Februari 202600
Januari 20261716
December 2025692178
November 202511053
Oktober 2025348146
September 2025626208
Augustus 202582
Juli 2025529236
Juni 2025565232
Mei 202597
April 20259135
Maart 20254236
Februari 202511
Januari 20253535
December 2024731722
Samen3.9712.069
Per jaar
  • 2026 (tot nu)178 bezoekers · 184 bekeken
  • 20251.169 bezoekers · 3.056 bekeken
  • 20242.088 bezoekers · 2.193 bekeken
  • 202378 bezoekers · 185 bekeken
  • 2022279 bezoekers · 882 bekeken
  • 20212.768 bezoekers · 7.527 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
2026 (tot nu)1841782,7%
20253.0561.16917,8%
20242.1932.08831,8%
2023185781,2%
20228822794,3%
20217.5272.76842,2%

Deze grafieken tellen alles samen van november 2025 tot vandaag.

Op welk uur komen de bezoekers?
Toon de cijfers
UurBekekenBezoekersDeel van de bezoekers
0 tot 1 uur84184,4%
1 tot 2 uur44163,9%
2 tot 3 uur40143,4%
3 tot 4 uur34163,9%
4 tot 5 uur49225,4%
5 tot 6 uur25174,2%
6 tot 7 uur37204,9%
7 tot 8 uur39184,4%
8 tot 9 uur18133,2%
9 tot 10 uur29184,4%
10 tot 11 uur34194,6%
11 tot 12 uur24143,4%
12 tot 13 uur30184,4%
13 tot 14 uur20133,2%
14 tot 15 uur24133,2%
15 tot 16 uur43235,6%
16 tot 17 uur28194,6%
17 tot 18 uur38133,2%
18 tot 19 uur50225,4%
19 tot 20 uur28174,2%
20 tot 21 uur41143,4%
21 tot 22 uur38163,9%
22 tot 23 uur70153,7%
23 tot 24 uur119215,1%
Samen986409100%
Op welke dag komen de bezoekers?
  • Maandag60 bezoekers · 100 bekeken
  • Dinsdag59 bezoekers · 93 bekeken
  • Woensdag45 bezoekers · 132 bekeken
  • Donderdag62 bezoekers · 243 bekeken
  • Vrijdag64 bezoekers · 178 bekeken
  • Zaterdag53 bezoekers · 123 bekeken
  • Zondag66 bezoekers · 117 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
Maandag1006014,7%
Dinsdag935914,4%
Woensdag1324511,0%
Donderdag2436215,2%
Vrijdag1786415,6%
Zaterdag1235313,0%
Zondag1176616,1%
Op weekdagen (maandag tot vrijdag)
746 keer bekeken (75,7%), 290 bezoekers (70,9%)
In het weekend (zaterdag en zondag)
240 keer bekeken (24,3%), 119 bezoekers (29,1%)

‹ Terug naar de blog

Meer van WELKOM BIJ ESTER EN LEON

↑ Terug naar de berichten