Naar de inhoud

Het leven is een schouwtoneel

Op de planken
akke.beakke.be

Statistieken

De laatste 7 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
zondag 1 november 202622
zaterdag 31 oktober 202600
vrijdag 30 oktober 202600
donderdag 29 oktober 202600
woensdag 28 oktober 202600
dinsdag 27 oktober 202600
maandag 26 oktober 202611
Samen33
De laatste 30 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
zondag 1 november 202622
zaterdag 31 oktober 202600
vrijdag 30 oktober 202600
donderdag 29 oktober 202600
woensdag 28 oktober 202600
dinsdag 27 oktober 202600
maandag 26 oktober 202611
zondag 25 oktober 202622
zaterdag 24 oktober 202600
vrijdag 23 oktober 202600
donderdag 22 oktober 202600
woensdag 21 oktober 202600
dinsdag 20 oktober 202600
maandag 19 oktober 202600
zondag 18 oktober 202651
zaterdag 17 oktober 202600
vrijdag 16 oktober 202600
donderdag 15 oktober 202611
woensdag 14 oktober 202622
dinsdag 13 oktober 202600
maandag 12 oktober 202633
zondag 11 oktober 202622
zaterdag 10 oktober 202611
vrijdag 9 oktober 202600
donderdag 8 oktober 202600
woensdag 7 oktober 202600
dinsdag 6 oktober 202600
maandag 5 oktober 202611
zondag 4 oktober 202622
zaterdag 3 oktober 202600
Samen2218
Per week, de laatste 30 weken
Toon de cijfers
WeekBekekenBezoekers
Week 44 (26/10 tot 1/11/2026)33
Week 43 (19/10 tot 25/10/2026)22
Week 42 (12/10 tot 18/10/2026)117
Week 41 (5/10 tot 11/10/2026)44
Week 40 (28/9 tot 4/10/2026)66
Week 39 (21/9 tot 27/9/2026)1515
Week 38 (14/9 tot 20/9/2026)2323
Week 37 (7/9 tot 13/9/2026)2626
Week 36 (31/8 tot 6/9/2026)2323
Week 35 (24/8 tot 30/8/2026)7070
Week 34 (17/8 tot 23/8/2026)2019
Week 33 (10/8 tot 16/8/2026)22
Week 32 (3/8 tot 9/8/2026)66
Week 31 (27/7 tot 2/8/2026)33
Week 30 (20/7 tot 26/7/2026)22
Week 29 (13/7 tot 19/7/2026)33
Week 27 (29/6 tot 5/7/2026)44
Week 26 (22/6 tot 28/6/2026)88
Week 25 (15/6 tot 21/6/2026)86
Week 24 (8/6 tot 14/6/2026)11
Week 23 (1/6 tot 7/6/2026)33
Week 22 (25/5 tot 31/5/2026)84
Week 21 (18/5 tot 24/5/2026)53
Week 20 (11/5 tot 17/5/2026)22
Week 19 (4/5 tot 10/5/2026)11
Week 18 (27/4 tot 3/5/2026)33
Week 17 (20/4 tot 26/4/2026)22
Week 16 (13/4 tot 19/4/2026)33
Week 15 (6/4 tot 12/4/2026)108
Week 14 (30/3 tot 5/4/2026)44
Samen281266
De laatste 24 maanden
Toon de cijfers
MaandBekekenBezoekers
November 202622
Oktober 20262117
September 20268787
Augustus 2026102101
Juli 20261111
Juni 20262018
Mei 20261913
April 20261917
Maart 20261.01371
Februari 2026544113
Januari 20262.319101
December 202543980
November 202511150
Oktober 202510055
September 2025446133
Augustus 20251111
Juli 202512586
Juni 20252819
Mei 202536435
April 20253629
Maart 20253820
Februari 20251111
Januari 2025171142
December 20244128
Samen6.0781.250
Per jaar
  • 2026 (tot nu)551 bezoekers · 4.157 bekeken
  • 2025671 bezoekers · 1.880 bekeken
  • 2024301 bezoekers · 492 bekeken
  • 2023127 bezoekers · 151 bekeken
  • 2022204 bezoekers · 221 bekeken
  • 2021103 bezoekers · 151 bekeken
  • 2020138 bezoekers · 168 bekeken
  • 2019203 bezoekers · 226 bekeken
  • 2018175 bezoekers · 199 bekeken
  • 2017142 bezoekers · 183 bekeken
  • 2016205 bezoekers · 303 bekeken
  • 2015485 bezoekers · 675 bekeken
  • 2014837 bezoekers · 1.012 bekeken
  • 2013588 bezoekers · 800 bekeken
  • 2012571 bezoekers · 1.111 bekeken
  • 2011868 bezoekers · 1.242 bekeken
  • 20101.172 bezoekers · 1.967 bekeken
  • 20091.139 bezoekers · 1.996 bekeken
  • 20081.585 bezoekers · 2.555 bekeken
  • 20071.843 bezoekers · 3.081 bekeken
  • 20061.740 bezoekers · 3.423 bekeken
  • 20051.314 bezoekers · 2.609 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
2026 (tot nu)4.1575513,7%
20251.8806714,5%
20244923012,0%
20231511270,8%
20222212041,4%
20211511030,7%
20201681380,9%
20192262031,4%
20181991751,2%
20171831420,9%
20163032051,4%
20156754853,2%
20141.0128375,6%
20138005883,9%
20121.1115713,8%
20111.2428685,8%
20101.9671.1727,8%
20091.9961.1397,6%
20082.5551.58510,6%
20073.0811.84312,3%
20063.4231.74011,6%
20052.6091.3148,8%

Deze grafieken tellen alles samen van november 2025 tot vandaag.

Op welk uur komen de bezoekers?
Toon de cijfers
UurBekekenBezoekersDeel van de bezoekers
0 tot 1 uur108233,4%
1 tot 2 uur186324,7%
2 tot 3 uur170182,6%
3 tot 4 uur351324,7%
4 tot 5 uur300263,8%
5 tot 6 uur211182,6%
6 tot 7 uur242152,2%
7 tot 8 uur157162,3%
8 tot 9 uur152274,0%
9 tot 10 uur312233,4%
10 tot 11 uur170355,1%
11 tot 12 uur7448111,9%
12 tot 13 uur314426,2%
13 tot 14 uur120365,3%
14 tot 15 uur68284,1%
15 tot 16 uur81294,3%
16 tot 17 uur156253,7%
17 tot 18 uur272334,8%
18 tot 19 uur176284,1%
19 tot 20 uur46182,6%
20 tot 21 uur71233,4%
21 tot 22 uur113304,4%
22 tot 23 uur55202,9%
23 tot 24 uur132233,4%
Samen4.707681100%
Op welke dag komen de bezoekers?
  • Maandag153 bezoekers · 706 bekeken
  • Dinsdag86 bezoekers · 176 bekeken
  • Woensdag69 bezoekers · 339 bekeken
  • Donderdag98 bezoekers · 846 bekeken
  • Vrijdag74 bezoekers · 914 bekeken
  • Zaterdag49 bezoekers · 425 bekeken
  • Zondag152 bezoekers · 1.301 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
Maandag70615322,5%
Dinsdag1768612,6%
Woensdag3396910,1%
Donderdag8469814,4%
Vrijdag9147410,9%
Zaterdag425497,2%
Zondag1.30115222,3%
Op weekdagen (maandag tot vrijdag)
2.981 keer bekeken (63,3%), 480 bezoekers (70,5%)
In het weekend (zaterdag en zondag)
1.726 keer bekeken (36,7%), 201 bezoekers (29,5%)

‹ Terug naar de blog

Meer van Het leven is een schouwtoneel

↑ Terug naar de berichten