Naar de inhoud

Harmien

akke.beakke.be

Statistieken

De laatste 7 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
zaterdag 31 oktober 202600
vrijdag 30 oktober 202600
donderdag 29 oktober 202622
woensdag 28 oktober 202633
dinsdag 27 oktober 202600
maandag 26 oktober 202600
zondag 25 oktober 202600
Samen55
De laatste 30 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
zaterdag 31 oktober 202600
vrijdag 30 oktober 202600
donderdag 29 oktober 202622
woensdag 28 oktober 202633
dinsdag 27 oktober 202600
maandag 26 oktober 202600
zondag 25 oktober 202600
zaterdag 24 oktober 202600
vrijdag 23 oktober 202600
donderdag 22 oktober 202600
woensdag 21 oktober 202600
dinsdag 20 oktober 202600
maandag 19 oktober 202600
zondag 18 oktober 202600
zaterdag 17 oktober 202600
vrijdag 16 oktober 202600
donderdag 15 oktober 202600
woensdag 14 oktober 202611
dinsdag 13 oktober 202600
maandag 12 oktober 202622
zondag 11 oktober 202611
zaterdag 10 oktober 202611
vrijdag 9 oktober 202600
donderdag 8 oktober 202600
woensdag 7 oktober 202600
dinsdag 6 oktober 202600
maandag 5 oktober 202600
zondag 4 oktober 202600
zaterdag 3 oktober 202600
vrijdag 2 oktober 202600
Samen1010
Per week, de laatste 30 weken
Toon de cijfers
WeekBekekenBezoekers
Week 44 (26/10 tot 1/11/2026)55
Week 42 (12/10 tot 18/10/2026)33
Week 41 (5/10 tot 11/10/2026)22
Week 40 (28/9 tot 4/10/2026)22
Week 39 (21/9 tot 27/9/2026)11
Week 38 (14/9 tot 20/9/2026)22
Week 37 (7/9 tot 13/9/2026)44
Week 36 (31/8 tot 6/9/2026)33
Week 35 (24/8 tot 30/8/2026)66
Week 34 (17/8 tot 23/8/2026)44
Week 33 (10/8 tot 16/8/2026)11
Week 32 (3/8 tot 9/8/2026)11
Week 31 (27/7 tot 2/8/2026)11
Week 30 (20/7 tot 26/7/2026)11
Week 28 (6/7 tot 12/7/2026)11
Week 27 (29/6 tot 5/7/2026)22
Week 26 (22/6 tot 28/6/2026)11
Week 25 (15/6 tot 21/6/2026)11
Week 23 (1/6 tot 7/6/2026)22
Week 20 (11/5 tot 17/5/2026)11
Week 19 (4/5 tot 10/5/2026)22
Week 18 (27/4 tot 3/5/2026)44
Week 17 (20/4 tot 26/4/2026)44
Week 16 (13/4 tot 19/4/2026)33
Week 15 (6/4 tot 12/4/2026)33
Week 12 (16/3 tot 22/3/2026)11
Week 11 (9/3 tot 15/3/2026)32
Week 10 (2/3 tot 8/3/2026)11
Week 9 (23/2 tot 1/3/2026)11
Week 8 (16/2 tot 22/2/2026)44
Samen7069
De laatste 24 maanden
Toon de cijfers
MaandBekekenBezoekers
Oktober 20261111
September 20261111
Augustus 20261212
Juli 202655
Juni 202644
Mei 202633
April 20261414
Maart 202654
Februari 20261110
Januari 2026128
December 20252422
November 20255850
Oktober 202512676
September 2025152105
Augustus 202500
Juli 20252715
Juni 202512883
Mei 20251010
April 20251915
Maart 202522
Februari 202511
Januari 20252020
December 20245959
November 20246345
Samen777585
Per jaar
  • 2026 (tot nu)82 bezoekers · 88 bekeken
  • 2025399 bezoekers · 567 bekeken
  • 2024210 bezoekers · 229 bekeken
  • 20234 bezoekers · 11 bekeken
  • 202261 bezoekers · 289 bekeken
  • 20215 bezoekers · 5 bekeken
  • 20204 bezoekers · 4 bekeken
  • 20194 bezoekers · 5 bekeken
  • 20188 bezoekers · 8 bekeken
  • 20173 bezoekers · 17 bekeken
  • 201611 bezoekers · 12 bekeken
  • 201545 bezoekers · 48 bekeken
  • 2014124 bezoekers · 131 bekeken
  • 2013137 bezoekers · 152 bekeken
  • 2012117 bezoekers · 200 bekeken
  • 2011253 bezoekers · 330 bekeken
  • 2010293 bezoekers · 342 bekeken
  • 2009168 bezoekers · 212 bekeken
  • 2008153 bezoekers · 203 bekeken
  • 2007247 bezoekers · 332 bekeken
  • 2006370 bezoekers · 987 bekeken
  • 2005162 bezoekers · 998 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
2026 (tot nu)88822,9%
202556739914,0%
20242292107,3%
20231140,1%
2022289612,1%
2021550,2%
2020440,1%
2019540,1%
2018880,3%
20171730,1%
201612110,4%
201548451,6%
20141311244,3%
20131521374,8%
20122001174,1%
20113302538,8%
201034229310,2%
20092121685,9%
20082031535,3%
20073322478,6%
200698737012,9%
20059981625,7%

Deze grafieken tellen alles samen van oktober 2025 tot vandaag.

Op welk uur komen de bezoekers?
Toon de cijfers
UurBekekenBezoekersDeel van de bezoekers
0 tot 1 uur1262,6%
1 tot 2 uur883,5%
2 tot 3 uur873,0%
3 tot 4 uur1183,5%
4 tot 5 uur16146,1%
5 tot 6 uur13114,8%
6 tot 7 uur1283,5%
7 tot 8 uur10104,3%
8 tot 9 uur12114,8%
9 tot 10 uur15125,2%
10 tot 11 uur17167,0%
11 tot 12 uur12114,8%
12 tot 13 uur1073,0%
13 tot 14 uur14114,8%
14 tot 15 uur16104,3%
15 tot 16 uur18125,2%
16 tot 17 uur13114,8%
17 tot 18 uur16135,7%
18 tot 19 uur16104,3%
19 tot 20 uur983,5%
20 tot 21 uur17104,3%
21 tot 22 uur662,6%
22 tot 23 uur541,7%
23 tot 24 uur1062,6%
Samen296230100%
Op welke dag komen de bezoekers?
  • Maandag25 bezoekers · 25 bekeken
  • Dinsdag42 bezoekers · 47 bekeken
  • Woensdag43 bezoekers · 59 bekeken
  • Donderdag38 bezoekers · 52 bekeken
  • Vrijdag38 bezoekers · 68 bekeken
  • Zaterdag22 bezoekers · 22 bekeken
  • Zondag22 bezoekers · 23 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
Maandag252510,9%
Dinsdag474218,3%
Woensdag594318,7%
Donderdag523816,5%
Vrijdag683816,5%
Zaterdag22229,6%
Zondag23229,6%
Op weekdagen (maandag tot vrijdag)
251 keer bekeken (84,8%), 186 bezoekers (80,9%)
In het weekend (zaterdag en zondag)
45 keer bekeken (15,2%), 44 bezoekers (19,1%)

‹ Terug naar de blog

Meer van Harmien

↑ Terug naar de berichten