Naar de inhoud

(v) echtscheidingsproblemen

levensgenieter
akke.beakke.be

Statistieken

De laatste 7 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
zondag 1 november 202600
zaterdag 31 oktober 202600
vrijdag 30 oktober 202600
donderdag 29 oktober 202600
woensdag 28 oktober 202600
dinsdag 27 oktober 202600
maandag 26 oktober 202600
Samen00
De laatste 30 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
zondag 1 november 202600
zaterdag 31 oktober 202600
vrijdag 30 oktober 202600
donderdag 29 oktober 202600
woensdag 28 oktober 202600
dinsdag 27 oktober 202600
maandag 26 oktober 202600
zondag 25 oktober 202600
zaterdag 24 oktober 202600
vrijdag 23 oktober 202600
donderdag 22 oktober 202600
woensdag 21 oktober 202600
dinsdag 20 oktober 202600
maandag 19 oktober 202600
zondag 18 oktober 202600
zaterdag 17 oktober 202600
vrijdag 16 oktober 202600
donderdag 15 oktober 202600
woensdag 14 oktober 202611
dinsdag 13 oktober 202600
maandag 12 oktober 202611
zondag 11 oktober 202611
zaterdag 10 oktober 202611
vrijdag 9 oktober 202600
donderdag 8 oktober 202600
woensdag 7 oktober 202600
dinsdag 6 oktober 202600
maandag 5 oktober 202600
zondag 4 oktober 202600
zaterdag 3 oktober 202600
Samen44
Per week, de laatste 30 weken
Toon de cijfers
WeekBekekenBezoekers
Week 42 (12/10 tot 18/10/2026)22
Week 41 (5/10 tot 11/10/2026)22
Week 34 (17/8 tot 23/8/2026)41
Week 33 (10/8 tot 16/8/2026)95
Week 32 (3/8 tot 9/8/2026)84
Week 30 (20/7 tot 26/7/2026)143
Week 28 (6/7 tot 12/7/2026)21
Week 26 (22/6 tot 28/6/2026)11
Week 25 (15/6 tot 21/6/2026)32
Week 24 (8/6 tot 14/6/2026)94
Week 23 (1/6 tot 7/6/2026)22
Week 21 (18/5 tot 24/5/2026)42
Week 18 (27/4 tot 3/5/2026)11
Week 16 (13/4 tot 19/4/2026)32
Week 15 (6/4 tot 12/4/2026)42
Week 14 (30/3 tot 5/4/2026)33
Week 12 (16/3 tot 22/3/2026)31
Week 9 (23/2 tot 1/3/2026)136
Week 8 (16/2 tot 22/2/2026)75
Week 7 (9/2 tot 15/2/2026)63
Week 6 (2/2 tot 8/2/2026)32
Week 3 (12/1 tot 18/1/2026)32
Week 1 (29/12 tot 4/1/2026)22
Week 52 (22/12 tot 28/12/2025)22
Week 51 (15/12 tot 21/12/2025)33
Week 50 (8/12 tot 14/12/2025)119
Week 48 (24/11 tot 30/11/2025)103
Week 47 (17/11 tot 23/11/2025)157
Week 46 (10/11 tot 16/11/2025)188
Week 45 (3/11 tot 9/11/2025)144
Samen18194
De laatste 24 maanden
Toon de cijfers
MaandBekekenBezoekers
November 202600
Oktober 202644
September 202600
Augustus 20262110
Juli 2026164
Juni 2026159
Mei 202642
April 202685
Maart 202664
Februari 20262916
Januari 202654
December 20251614
November 20255722
Oktober 20255346
September 20253229
Augustus 202511
Juli 20252521
Juni 20251612
Mei 20255430
April 20252615
Maart 20252713
Februari 20252317
Januari 20251613
December 20242213
Samen476304
Per jaar
  • 2026 (tot nu)58 bezoekers · 108 bekeken
  • 2025233 bezoekers · 346 bekeken
  • 2024152 bezoekers · 182 bekeken
  • 202326 bezoekers · 34 bekeken
  • 202256 bezoekers · 82 bekeken
  • 2021123 bezoekers · 265 bekeken
  • 202078 bezoekers · 153 bekeken
  • 201978 bezoekers · 158 bekeken
  • 201825 bezoekers · 55 bekeken
  • 2017206 bezoekers · 377 bekeken
  • 2016385 bezoekers · 771 bekeken
  • 2015486 bezoekers · 887 bekeken
  • 2014293 bezoekers · 308 bekeken
  • 2013144 bezoekers · 169 bekeken
  • 2012641 bezoekers · 838 bekeken
  • 2011710 bezoekers · 824 bekeken
  • 2010709 bezoekers · 816 bekeken
  • 2009373 bezoekers · 450 bekeken
  • 2008265 bezoekers · 386 bekeken
  • 2007700 bezoekers · 1.049 bekeken
  • 2006815 bezoekers · 1.392 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
2026 (tot nu)108580,9%
20253462333,6%
20241821522,3%
202334260,4%
202282560,9%
20212651231,9%
2020153781,2%
2019158781,2%
201855250,4%
20173772063,1%
20167713855,9%
20158874867,4%
20143082934,5%
20131691442,2%
20128386419,8%
201182471010,8%
201081670910,8%
20094503735,7%
20083862654,0%
20071.04970010,7%
20061.39281512,4%

Deze grafieken tellen alles samen van november 2025 tot vandaag.

Op welk uur komen de bezoekers?
Toon de cijfers
UurBekekenBezoekersDeel van de bezoekers
0 tot 1 uur1266,4%
1 tot 2 uur000,0%
2 tot 3 uur422,1%
3 tot 4 uur311,1%
4 tot 5 uur111,1%
5 tot 6 uur322,1%
6 tot 7 uur544,3%
7 tot 8 uur111,1%
8 tot 9 uur111,1%
9 tot 10 uur444,3%
10 tot 11 uur1255,3%
11 tot 12 uur1377,4%
12 tot 13 uur1699,6%
13 tot 14 uur655,3%
14 tot 15 uur1455,3%
15 tot 16 uur211,1%
16 tot 17 uur1288,5%
17 tot 18 uur1788,5%
18 tot 19 uur111,1%
19 tot 20 uur1755,3%
20 tot 21 uur1033,2%
21 tot 22 uur1066,4%
22 tot 23 uur844,3%
23 tot 24 uur955,3%
Samen18194100%
Op welke dag komen de bezoekers?
  • Maandag14 bezoekers · 38 bekeken
  • Dinsdag26 bezoekers · 50 bekeken
  • Woensdag13 bezoekers · 20 bekeken
  • Donderdag10 bezoekers · 17 bekeken
  • Vrijdag13 bezoekers · 19 bekeken
  • Zaterdag9 bezoekers · 18 bekeken
  • Zondag9 bezoekers · 19 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
Maandag381414,9%
Dinsdag502627,7%
Woensdag201313,8%
Donderdag171010,6%
Vrijdag191313,8%
Zaterdag1899,6%
Zondag1999,6%
Op weekdagen (maandag tot vrijdag)
144 keer bekeken (79,6%), 76 bezoekers (80,9%)
In het weekend (zaterdag en zondag)
37 keer bekeken (20,4%), 18 bezoekers (19,1%)

‹ Terug naar de blog

Meer van (v) echtscheidingsproblemen

↑ Terug naar de berichten