Naar de inhoud

Curaçao calling

Wij in Curaçao
akke.beakke.be

Statistieken

De laatste 7 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
zondag 1 november 202600
zaterdag 31 oktober 202600
vrijdag 30 oktober 202600
donderdag 29 oktober 202600
woensdag 28 oktober 202600
dinsdag 27 oktober 202600
maandag 26 oktober 202600
Samen00
De laatste 30 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
zondag 1 november 202600
zaterdag 31 oktober 202600
vrijdag 30 oktober 202600
donderdag 29 oktober 202600
woensdag 28 oktober 202600
dinsdag 27 oktober 202600
maandag 26 oktober 202600
zondag 25 oktober 202600
zaterdag 24 oktober 202600
vrijdag 23 oktober 202600
donderdag 22 oktober 202600
woensdag 21 oktober 202600
dinsdag 20 oktober 202611
maandag 19 oktober 202600
zondag 18 oktober 202600
zaterdag 17 oktober 202600
vrijdag 16 oktober 202611
donderdag 15 oktober 202600
woensdag 14 oktober 202622
dinsdag 13 oktober 202600
maandag 12 oktober 202611
zondag 11 oktober 202600
zaterdag 10 oktober 202611
vrijdag 9 oktober 202600
donderdag 8 oktober 202600
woensdag 7 oktober 202600
dinsdag 6 oktober 202600
maandag 5 oktober 202600
zondag 4 oktober 202600
zaterdag 3 oktober 202600
Samen66
Per week, de laatste 30 weken
Toon de cijfers
WeekBekekenBezoekers
Week 43 (19/10 tot 25/10/2026)11
Week 42 (12/10 tot 18/10/2026)44
Week 41 (5/10 tot 11/10/2026)11
Week 40 (28/9 tot 4/10/2026)33
Week 38 (14/9 tot 20/9/2026)11
Week 35 (24/8 tot 30/8/2026)22
Week 33 (10/8 tot 16/8/2026)11
Week 32 (3/8 tot 9/8/2026)11
Week 30 (20/7 tot 26/7/2026)11
Week 29 (13/7 tot 19/7/2026)22
Week 28 (6/7 tot 12/7/2026)33
Week 27 (29/6 tot 5/7/2026)22
Week 25 (15/6 tot 21/6/2026)11
Week 24 (8/6 tot 14/6/2026)22
Week 23 (1/6 tot 7/6/2026)11
Week 22 (25/5 tot 31/5/2026)22
Week 20 (11/5 tot 17/5/2026)44
Week 19 (4/5 tot 10/5/2026)11
Week 18 (27/4 tot 3/5/2026)22
Week 15 (6/4 tot 12/4/2026)11
Week 14 (30/3 tot 5/4/2026)22
Week 7 (9/2 tot 15/2/2026)11
Week 5 (26/1 tot 1/2/2026)43
Week 4 (19/1 tot 25/1/2026)55
Week 3 (12/1 tot 18/1/2026)108
Week 2 (5/1 tot 11/1/2026)44
Week 1 (29/12 tot 4/1/2026)33
Week 52 (22/12 tot 28/12/2025)66
Week 51 (15/12 tot 21/12/2025)44
Week 50 (8/12 tot 14/12/2025)5858
Samen133130
De laatste 24 maanden
Toon de cijfers
MaandBekekenBezoekers
November 202600
Oktober 202699
September 202611
Augustus 202644
Juli 202677
Juni 202655
Mei 202677
April 202633
Maart 202622
Februari 202622
Januari 20262522
December 20256868
November 20254336
Oktober 202513395
September 20253028
Augustus 20259821
Juli 202510479
Juni 20258562
Mei 202511967
April 202515664
Maart 20253129
Februari 202555
Januari 20253230
December 20241713
Samen986659
Per jaar
  • 2026 (tot nu)62 bezoekers · 65 bekeken
  • 2025584 bezoekers · 904 bekeken
  • 2024242 bezoekers · 874 bekeken
  • 202377 bezoekers · 294 bekeken
  • 2022137 bezoekers · 272 bekeken
  • 202186 bezoekers · 281 bekeken
  • 202057 bezoekers · 69 bekeken
  • 201984 bezoekers · 100 bekeken
  • 2018107 bezoekers · 155 bekeken
  • 2017123 bezoekers · 142 bekeken
  • 2016257 bezoekers · 321 bekeken
  • 2015588 bezoekers · 662 bekeken
  • 20142.393 bezoekers · 2.518 bekeken
  • 2013672 bezoekers · 929 bekeken
  • 2012780 bezoekers · 1.296 bekeken
  • 20111.633 bezoekers · 2.457 bekeken
  • 20102.351 bezoekers · 3.840 bekeken
  • 2009721 bezoekers · 1.500 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
2026 (tot nu)65620,6%
20259045845,3%
20248742422,2%
2023294770,7%
20222721371,3%
2021281860,8%
202069570,5%
2019100840,8%
20181551071,0%
20171421231,1%
20163212572,3%
20156625885,4%
20142.5182.39321,8%
20139296726,1%
20121.2967807,1%
20112.4571.63314,9%
20103.8402.35121,5%
20091.5007216,6%

Deze grafieken tellen alles samen van november 2025 tot vandaag.

Op welk uur komen de bezoekers?
Toon de cijfers
UurBekekenBezoekersDeel van de bezoekers
0 tot 1 uur331,8%
1 tot 2 uur331,8%
2 tot 3 uur442,4%
3 tot 4 uur774,2%
4 tot 5 uur553,0%
5 tot 6 uur874,2%
6 tot 7 uur763,6%
7 tot 8 uur553,0%
8 tot 9 uur542,4%
9 tot 10 uur11106,0%
10 tot 11 uur984,8%
11 tot 12 uur884,8%
12 tot 13 uur13116,6%
13 tot 14 uur995,4%
14 tot 15 uur763,6%
15 tot 16 uur884,8%
16 tot 17 uur11106,0%
17 tot 18 uur13127,2%
18 tot 19 uur10106,0%
19 tot 20 uur221,2%
20 tot 21 uur884,8%
21 tot 22 uur663,6%
22 tot 23 uur774,2%
23 tot 24 uur774,2%
Samen176166100%
Op welke dag komen de bezoekers?
  • Maandag17 bezoekers · 19 bekeken
  • Dinsdag21 bezoekers · 25 bekeken
  • Woensdag36 bezoekers · 36 bekeken
  • Donderdag42 bezoekers · 45 bekeken
  • Vrijdag17 bezoekers · 18 bekeken
  • Zaterdag16 bezoekers · 16 bekeken
  • Zondag17 bezoekers · 17 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
Maandag191710,2%
Dinsdag252112,7%
Woensdag363621,7%
Donderdag454225,3%
Vrijdag181710,2%
Zaterdag16169,6%
Zondag171710,2%
Op weekdagen (maandag tot vrijdag)
143 keer bekeken (81,3%), 133 bezoekers (80,1%)
In het weekend (zaterdag en zondag)
33 keer bekeken (18,8%), 33 bezoekers (19,9%)

‹ Terug naar de blog

Meer van Curaçao calling

↑ Terug naar de berichten