Naar de inhoud

het klasje

Wij zijn ijverige cursisten van outlook!!!
akke.beakke.be

Statistieken

De laatste 7 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
zondag 1 november 202600
zaterdag 31 oktober 202600
vrijdag 30 oktober 202600
donderdag 29 oktober 202600
woensdag 28 oktober 202600
dinsdag 27 oktober 202600
maandag 26 oktober 202600
Samen00
De laatste 30 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
zondag 1 november 202600
zaterdag 31 oktober 202600
vrijdag 30 oktober 202600
donderdag 29 oktober 202600
woensdag 28 oktober 202600
dinsdag 27 oktober 202600
maandag 26 oktober 202600
zondag 25 oktober 202600
zaterdag 24 oktober 202600
vrijdag 23 oktober 202600
donderdag 22 oktober 202600
woensdag 21 oktober 202600
dinsdag 20 oktober 202600
maandag 19 oktober 202600
zondag 18 oktober 202600
zaterdag 17 oktober 202600
vrijdag 16 oktober 202600
donderdag 15 oktober 202622
woensdag 14 oktober 202611
dinsdag 13 oktober 202600
maandag 12 oktober 202600
zondag 11 oktober 202600
zaterdag 10 oktober 202611
vrijdag 9 oktober 202600
donderdag 8 oktober 202600
woensdag 7 oktober 202600
dinsdag 6 oktober 202600
maandag 5 oktober 202600
zondag 4 oktober 202600
zaterdag 3 oktober 202600
Samen44
Per week, de laatste 30 weken
Toon de cijfers
WeekBekekenBezoekers
Week 42 (12/10 tot 18/10/2026)33
Week 41 (5/10 tot 11/10/2026)11
Week 35 (24/8 tot 30/8/2026)77
Week 34 (17/8 tot 23/8/2026)55
Week 33 (10/8 tot 16/8/2026)11
Week 32 (3/8 tot 9/8/2026)22
Week 17 (20/4 tot 26/4/2026)11
Week 3 (12/1 tot 18/1/2026)11
Week 2 (5/1 tot 11/1/2026)33
Week 1 (29/12 tot 4/1/2026)33
Week 53 (29/12 tot 4/1/2026)22
Week 52 (22/12 tot 28/12/2025)2522
Week 51 (15/12 tot 21/12/2025)32
Week 49 (1/12 tot 7/12/2025)2424
Week 48 (24/11 tot 30/11/2025)137
Week 46 (10/11 tot 16/11/2025)2821
Samen122105
De laatste 24 maanden
Toon de cijfers
MaandBekekenBezoekers
November 202600
Oktober 202644
September 202600
Augustus 20261515
Juli 202600
Juni 202600
Mei 202600
April 202611
Maart 202600
Februari 202600
Januari 202677
December 20255450
November 20254128
Oktober 20257860
September 20253229
Augustus 202500
Juli 202515887
Juni 20252518
Mei 2025312249
April 202500
Maart 20252314
Februari 20252121
Januari 20251616
December 20242727
Samen814626
Per jaar
  • 2026 (tot nu)27 bezoekers · 27 bekeken
  • 2025572 bezoekers · 760 bekeken
  • 2024112 bezoekers · 112 bekeken
  • 20230 bezoekers · 0 bekeken
  • 2022148 bezoekers · 331 bekeken
  • 20216 bezoekers · 6 bekeken
  • 20204 bezoekers · 11 bekeken
  • 20192 bezoekers · 2 bekeken
  • 201812 bezoekers · 15 bekeken
  • 201710 bezoekers · 10 bekeken
  • 201623 bezoekers · 42 bekeken
  • 2015103 bezoekers · 106 bekeken
  • 2014162 bezoekers · 185 bekeken
  • 2013251 bezoekers · 273 bekeken
  • 2012107 bezoekers · 328 bekeken
  • 2011272 bezoekers · 356 bekeken
  • 2010369 bezoekers · 443 bekeken
  • 2009477 bezoekers · 717 bekeken
  • 2008775 bezoekers · 2.094 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
2026 (tot nu)27270,8%
202576057216,7%
20241121123,3%
2023000,0%
20223311484,3%
2021660,2%
20201140,1%
2019220,1%
201815120,3%
201710100,3%
201642230,7%
20151061033,0%
20141851624,7%
20132732517,3%
20123281073,1%
20113562727,9%
201044336910,8%
200971747713,9%
20082.09477522,6%

Deze grafieken tellen alles samen van november 2025 tot vandaag.

Op welk uur komen de bezoekers?
Toon de cijfers
UurBekekenBezoekersDeel van de bezoekers
0 tot 1 uur654,8%
1 tot 2 uur765,7%
2 tot 3 uur443,8%
3 tot 4 uur443,8%
4 tot 5 uur221,9%
5 tot 6 uur432,9%
6 tot 7 uur665,7%
7 tot 8 uur887,6%
8 tot 9 uur221,9%
9 tot 10 uur554,8%
10 tot 11 uur543,8%
11 tot 12 uur111,0%
12 tot 13 uur776,7%
13 tot 14 uur321,9%
14 tot 15 uur654,8%
15 tot 16 uur443,8%
16 tot 17 uur111,0%
17 tot 18 uur321,9%
18 tot 19 uur876,7%
19 tot 20 uur111,0%
20 tot 21 uur654,8%
21 tot 22 uur1598,6%
22 tot 23 uur543,8%
23 tot 24 uur987,6%
Samen122105100%
Op welke dag komen de bezoekers?
  • Maandag7 bezoekers · 9 bekeken
  • Dinsdag18 bezoekers · 23 bekeken
  • Woensdag12 bezoekers · 14 bekeken
  • Donderdag12 bezoekers · 12 bekeken
  • Vrijdag13 bezoekers · 13 bekeken
  • Zaterdag25 bezoekers · 32 bekeken
  • Zondag18 bezoekers · 19 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
Maandag976,7%
Dinsdag231817,1%
Woensdag141211,4%
Donderdag121211,4%
Vrijdag131312,4%
Zaterdag322523,8%
Zondag191817,1%
Op weekdagen (maandag tot vrijdag)
71 keer bekeken (58,2%), 62 bezoekers (59,0%)
In het weekend (zaterdag en zondag)
51 keer bekeken (41,8%), 43 bezoekers (41,0%)

‹ Terug naar de blog

Meer van het klasje

↑ Terug naar de berichten