Naar de inhoud

Kroniek Zaanse wielersport

Startpunt voor Zaanse (oud-) renners/sters
akke.beakke.be
Hier treft men de actuele stand van zaken bij de totstandkoming van inmiddels negentig jaar Zaanse wielergeschiedenis bij D.T.S. Dit zal verschijnen in vier (mogelijk vijf) boekdelen plus een supplement op A-4 formaat. Mocht u uw naam tegenkomen schroom dan niet om te reageren. Het uiteindelijke doel is om in de linkerkolom terecht te komen. Wanneer uw naam aan dié kant staat bent u definitief in de Kroniek over DTS opgenomen! HELP MEE DIT PROJECT TE DOEN SLAGEN...

Statistieken

De laatste 7 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
dinsdag 27 oktober 202622
maandag 26 oktober 202600
zondag 25 oktober 202621
zaterdag 24 oktober 202600
vrijdag 23 oktober 202600
donderdag 22 oktober 202622
woensdag 21 oktober 202611
Samen76
De laatste 30 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
dinsdag 27 oktober 202622
maandag 26 oktober 202600
zondag 25 oktober 202621
zaterdag 24 oktober 202600
vrijdag 23 oktober 202600
donderdag 22 oktober 202622
woensdag 21 oktober 202611
dinsdag 20 oktober 202611
maandag 19 oktober 202600
zondag 18 oktober 202611
zaterdag 17 oktober 202622
vrijdag 16 oktober 20261313
donderdag 15 oktober 202666
woensdag 14 oktober 202633
dinsdag 13 oktober 202622
maandag 12 oktober 202666
zondag 11 oktober 202633
zaterdag 10 oktober 202622
vrijdag 9 oktober 202655
donderdag 8 oktober 202644
woensdag 7 oktober 202677
dinsdag 6 oktober 202654
maandag 5 oktober 202655
zondag 4 oktober 202622
zaterdag 3 oktober 202644
vrijdag 2 oktober 202611
donderdag 1 oktober 202622
woensdag 30 september 202622
dinsdag 29 september 202644
maandag 28 september 202644
Samen9189
Per week, de laatste 30 weken
Toon de cijfers
WeekBekekenBezoekers
Week 44 (26/10 tot 1/11/2026)22
Week 43 (19/10 tot 25/10/2026)65
Week 42 (12/10 tot 18/10/2026)3333
Week 41 (5/10 tot 11/10/2026)3130
Week 40 (28/9 tot 4/10/2026)1919
Week 39 (21/9 tot 27/9/2026)2323
Week 38 (14/9 tot 20/9/2026)1110
Week 37 (7/9 tot 13/9/2026)77
Week 36 (31/8 tot 6/9/2026)1110
Week 35 (24/8 tot 30/8/2026)99
Week 34 (17/8 tot 23/8/2026)1212
Week 33 (10/8 tot 16/8/2026)109
Week 32 (3/8 tot 9/8/2026)109
Week 31 (27/7 tot 2/8/2026)1111
Week 30 (20/7 tot 26/7/2026)77
Week 29 (13/7 tot 19/7/2026)87
Week 27 (29/6 tot 5/7/2026)65
Week 26 (22/6 tot 28/6/2026)22
Week 25 (15/6 tot 21/6/2026)33
Week 24 (8/6 tot 14/6/2026)33
Week 23 (1/6 tot 7/6/2026)44
Week 22 (25/5 tot 31/5/2026)87
Week 21 (18/5 tot 24/5/2026)106
Week 20 (11/5 tot 17/5/2026)11
Week 19 (4/5 tot 10/5/2026)54
Week 18 (27/4 tot 3/5/2026)65
Week 17 (20/4 tot 26/4/2026)22
Week 16 (13/4 tot 19/4/2026)33
Week 15 (6/4 tot 12/4/2026)66
Week 14 (30/3 tot 5/4/2026)43
Samen273257
De laatste 24 maanden
Toon de cijfers
MaandBekekenBezoekers
Oktober 20268179
September 20265957
Augustus 20264745
Juli 20262725
Juni 20261414
Mei 20262720
April 20261817
Maart 20268716
Februari 202610634
Januari 202693856
December 202520788
November 202517653
Oktober 20253330
September 202517069
Augustus 20254931
Juli 202511490
Juni 20255138
Mei 20256953
April 20252423
Maart 20252115
Februari 20251818
Januari 20254440
December 20241413
November 20241818
Samen2.412942
Per jaar
  • 2026 (tot nu)363 bezoekers · 1.404 bekeken
  • 2025548 bezoekers · 976 bekeken
  • 2024229 bezoekers · 272 bekeken
  • 2023102 bezoekers · 121 bekeken
  • 2022114 bezoekers · 123 bekeken
  • 202174 bezoekers · 136 bekeken
  • 2020131 bezoekers · 178 bekeken
  • 2019135 bezoekers · 161 bekeken
  • 2018158 bezoekers · 217 bekeken
  • 2017192 bezoekers · 250 bekeken
  • 2016350 bezoekers · 424 bekeken
  • 2015862 bezoekers · 990 bekeken
  • 20142.827 bezoekers · 3.080 bekeken
  • 20131.670 bezoekers · 2.058 bekeken
  • 20121.831 bezoekers · 2.669 bekeken
  • 20113.285 bezoekers · 4.509 bekeken
  • 20103.272 bezoekers · 4.528 bekeken
  • 20091.634 bezoekers · 3.566 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
2026 (tot nu)1.4043632,0%
20259765483,1%
20242722291,3%
20231211020,6%
20221231140,6%
2021136740,4%
20201781310,7%
20191611350,8%
20182171580,9%
20172501921,1%
20164243502,0%
20159908624,8%
20143.0802.82715,9%
20132.0581.6709,4%
20122.6691.83110,3%
20114.5093.28518,5%
20104.5283.27218,4%
20093.5661.6349,2%

Deze grafieken tellen alles samen van oktober 2025 tot vandaag.

Op welk uur komen de bezoekers?
Toon de cijfers
UurBekekenBezoekersDeel van de bezoekers
0 tot 1 uur143224,1%
1 tot 2 uur18142,6%
2 tot 3 uur93203,7%
3 tot 4 uur1291,7%
4 tot 5 uur41152,8%
5 tot 6 uur35193,6%
6 tot 7 uur3291,7%
7 tot 8 uur68234,3%
8 tot 9 uur38193,6%
9 tot 10 uur29183,4%
10 tot 11 uur61224,1%
11 tot 12 uur76275,1%
12 tot 13 uur24193,6%
13 tot 14 uur61315,8%
14 tot 15 uur94417,7%
15 tot 16 uur100295,4%
16 tot 17 uur214213,9%
17 tot 18 uur237305,6%
18 tot 19 uur196285,2%
19 tot 20 uur22213,9%
20 tot 21 uur81326,0%
21 tot 22 uur72234,3%
22 tot 23 uur35203,7%
23 tot 24 uur38224,1%
Samen1.820534100%
Op welke dag komen de bezoekers?
  • Maandag63 bezoekers · 110 bekeken
  • Dinsdag85 bezoekers · 182 bekeken
  • Woensdag74 bezoekers · 585 bekeken
  • Donderdag71 bezoekers · 210 bekeken
  • Vrijdag108 bezoekers · 422 bekeken
  • Zaterdag70 bezoekers · 207 bekeken
  • Zondag63 bezoekers · 104 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
Maandag1106311,8%
Dinsdag1828515,9%
Woensdag5857413,9%
Donderdag2107113,3%
Vrijdag42210820,2%
Zaterdag2077013,1%
Zondag1046311,8%
Op weekdagen (maandag tot vrijdag)
1.509 keer bekeken (82,9%), 401 bezoekers (75,1%)
In het weekend (zaterdag en zondag)
311 keer bekeken (17,1%), 133 bezoekers (24,9%)

‹ Terug naar de blog

Meer van Kroniek Zaanse wielersport

↑ Terug naar de berichten