Naar de inhoud

SHEHERAZADE

Desert Rose
akke.beakke.be
601-1566.gif

Statistieken

De laatste 7 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
zaterdag 31 oktober 202600
vrijdag 30 oktober 202600
donderdag 29 oktober 202600
woensdag 28 oktober 202600
dinsdag 27 oktober 202611
maandag 26 oktober 202611
zondag 25 oktober 202600
Samen22
De laatste 30 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
zaterdag 31 oktober 202600
vrijdag 30 oktober 202600
donderdag 29 oktober 202600
woensdag 28 oktober 202600
dinsdag 27 oktober 202611
maandag 26 oktober 202611
zondag 25 oktober 202600
zaterdag 24 oktober 202600
vrijdag 23 oktober 202600
donderdag 22 oktober 202600
woensdag 21 oktober 202600
dinsdag 20 oktober 202600
maandag 19 oktober 202600
zondag 18 oktober 202600
zaterdag 17 oktober 202600
vrijdag 16 oktober 202655
donderdag 15 oktober 202611
woensdag 14 oktober 202611
dinsdag 13 oktober 202600
maandag 12 oktober 202600
zondag 11 oktober 202611
zaterdag 10 oktober 202611
vrijdag 9 oktober 202600
donderdag 8 oktober 202600
woensdag 7 oktober 202600
dinsdag 6 oktober 202600
maandag 5 oktober 202600
zondag 4 oktober 202600
zaterdag 3 oktober 202600
vrijdag 2 oktober 202600
Samen1111
Per week, de laatste 30 weken
Toon de cijfers
WeekBekekenBezoekers
Week 44 (26/10 tot 1/11/2026)22
Week 42 (12/10 tot 18/10/2026)77
Week 41 (5/10 tot 11/10/2026)22
Week 38 (14/9 tot 20/9/2026)11
Week 36 (31/8 tot 6/9/2026)22
Week 35 (24/8 tot 30/8/2026)33
Week 33 (10/8 tot 16/8/2026)22
Week 29 (13/7 tot 19/7/2026)11
Week 27 (29/6 tot 5/7/2026)44
Week 26 (22/6 tot 28/6/2026)44
Week 25 (15/6 tot 21/6/2026)33
Week 24 (8/6 tot 14/6/2026)11
Week 23 (1/6 tot 7/6/2026)11
Week 22 (25/5 tot 31/5/2026)44
Week 21 (18/5 tot 24/5/2026)11
Week 20 (11/5 tot 17/5/2026)22
Week 19 (4/5 tot 10/5/2026)33
Week 18 (27/4 tot 3/5/2026)22
Week 17 (20/4 tot 26/4/2026)11
Week 16 (13/4 tot 19/4/2026)22
Week 15 (6/4 tot 12/4/2026)22
Week 53 (29/12 tot 4/1/2026)11
Week 52 (22/12 tot 28/12/2025)55
Week 51 (15/12 tot 21/12/2025)4330
Week 50 (8/12 tot 14/12/2025)127
Week 46 (10/11 tot 16/11/2025)1715
Week 44 (27/10 tot 2/11/2025)7150
Week 43 (20/10 tot 26/10/2025)109
Week 42 (13/10 tot 19/10/2025)83
Week 41 (6/10 tot 12/10/2025)7041
Samen287211
De laatste 24 maanden
Toon de cijfers
MaandBekekenBezoekers
Oktober 20261111
September 202633
Augustus 202655
Juli 202633
Juni 20261111
Mei 20261111
April 202666
Maart 202600
Februari 202600
Januari 202600
December 20256143
November 20251715
Oktober 2025167109
September 2025276138
Augustus 20256912
Juli 202511886
Juni 2025190106
Mei 2025359
April 20253112
Maart 2025174
Februari 202599
Januari 20251010
December 202444
November 20247564
Samen1.129671
Per jaar
  • 2026 (tot nu)50 bezoekers · 50 bekeken
  • 2025553 bezoekers · 1.000 bekeken
  • 2024421 bezoekers · 437 bekeken
  • 20231 bezoekers · 1 bekeken
  • 202258 bezoekers · 112 bekeken
  • 202122 bezoekers · 22 bekeken
  • 20200 bezoekers · 0 bekeken
  • 20192 bezoekers · 2 bekeken
  • 201814 bezoekers · 15 bekeken
  • 201780 bezoekers · 82 bekeken
  • 20164 bezoekers · 6 bekeken
  • 201526 bezoekers · 27 bekeken
  • 2014119 bezoekers · 162 bekeken
  • 201332 bezoekers · 49 bekeken
  • 201230 bezoekers · 39 bekeken
  • 2011107 bezoekers · 128 bekeken
  • 2010465 bezoekers · 557 bekeken
  • 200930 bezoekers · 117 bekeken
  • 2008333 bezoekers · 941 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
2026 (tot nu)50502,1%
20251.00055323,6%
202443742117,9%
2023110,0%
2022112582,5%
202122220,9%
2020000,0%
2019220,1%
201815140,6%
201782803,4%
2016640,2%
201527261,1%
20141621195,1%
201349321,4%
201239301,3%
20111281074,6%
201055746519,8%
2009117301,3%
200894133314,2%

Deze grafieken tellen alles samen van oktober 2025 tot vandaag.

Op welk uur komen de bezoekers?
Toon de cijfers
UurBekekenBezoekersDeel van de bezoekers
0 tot 1 uur16104,6%
1 tot 2 uur12104,6%
2 tot 3 uur873,2%
3 tot 4 uur16115,1%
4 tot 5 uur14136,0%
5 tot 6 uur13104,6%
6 tot 7 uur1383,7%
7 tot 8 uur1073,2%
8 tot 9 uur1394,1%
9 tot 10 uur14125,5%
10 tot 11 uur17125,5%
11 tot 12 uur1094,1%
12 tot 13 uur1673,2%
13 tot 14 uur962,8%
14 tot 15 uur983,7%
15 tot 16 uur652,3%
16 tot 17 uur873,2%
17 tot 18 uur662,8%
18 tot 19 uur18104,6%
19 tot 20 uur1383,7%
20 tot 21 uur21156,9%
21 tot 22 uur762,8%
22 tot 23 uur13104,6%
23 tot 24 uur13115,1%
Samen295217100%
Op welke dag komen de bezoekers?
  • Maandag43 bezoekers · 54 bekeken
  • Dinsdag34 bezoekers · 44 bekeken
  • Woensdag46 bezoekers · 72 bekeken
  • Donderdag25 bezoekers · 33 bekeken
  • Vrijdag22 bezoekers · 30 bekeken
  • Zaterdag18 bezoekers · 22 bekeken
  • Zondag29 bezoekers · 40 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
Maandag544319,8%
Dinsdag443415,7%
Woensdag724621,2%
Donderdag332511,5%
Vrijdag302210,1%
Zaterdag22188,3%
Zondag402913,4%
Op weekdagen (maandag tot vrijdag)
233 keer bekeken (79,0%), 170 bezoekers (78,3%)
In het weekend (zaterdag en zondag)
62 keer bekeken (21,0%), 47 bezoekers (21,7%)

‹ Terug naar de blog

Meer van SHEHERAZADE

↑ Terug naar de berichten