Naar de inhoud

Croatié / Kroatié

seniorennet.beseniorennet.be

Statistieken

De laatste 7 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
vrijdag 16 oktober 202600
donderdag 15 oktober 202611
woensdag 14 oktober 202622
dinsdag 13 oktober 202600
maandag 12 oktober 202600
zondag 11 oktober 202611
zaterdag 10 oktober 202622
Samen66
De laatste 30 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
vrijdag 16 oktober 202600
donderdag 15 oktober 202611
woensdag 14 oktober 202622
dinsdag 13 oktober 202600
maandag 12 oktober 202600
zondag 11 oktober 202611
zaterdag 10 oktober 202622
vrijdag 9 oktober 202600
donderdag 8 oktober 202600
woensdag 7 oktober 202600
dinsdag 6 oktober 202600
maandag 5 oktober 202600
zondag 4 oktober 202600
zaterdag 3 oktober 202622
vrijdag 2 oktober 202600
donderdag 1 oktober 202600
woensdag 30 september 202600
dinsdag 29 september 202600
maandag 28 september 202600
zondag 27 september 202600
zaterdag 26 september 202600
vrijdag 25 september 202600
donderdag 24 september 202600
woensdag 23 september 202600
dinsdag 22 september 202600
maandag 21 september 202600
zondag 20 september 202600
zaterdag 19 september 202600
vrijdag 18 september 202600
donderdag 17 september 202600
Samen88
Per week, de laatste 30 weken
Toon de cijfers
WeekBekekenBezoekers
Week 42 (12/10 tot 18/10/2026)33
Week 41 (5/10 tot 11/10/2026)33
Week 40 (28/9 tot 4/10/2026)22
Week 38 (14/9 tot 20/9/2026)33
Week 37 (7/9 tot 13/9/2026)11
Week 35 (24/8 tot 30/8/2026)33
Week 34 (17/8 tot 23/8/2026)11
Week 32 (3/8 tot 9/8/2026)44
Week 31 (27/7 tot 2/8/2026)22
Week 27 (29/6 tot 5/7/2026)11
Week 26 (22/6 tot 28/6/2026)3433
Week 25 (15/6 tot 21/6/2026)22
Week 24 (8/6 tot 14/6/2026)11
Week 23 (1/6 tot 7/6/2026)1616
Week 22 (25/5 tot 31/5/2026)11
Week 21 (18/5 tot 24/5/2026)44
Week 20 (11/5 tot 17/5/2026)22
Week 18 (27/4 tot 3/5/2026)22
Week 17 (20/4 tot 26/4/2026)66
Week 16 (13/4 tot 19/4/2026)11
Week 15 (6/4 tot 12/4/2026)77
Week 11 (9/3 tot 15/3/2026)22
Week 9 (23/2 tot 1/3/2026)44
Week 8 (16/2 tot 22/2/2026)11
Week 7 (9/2 tot 15/2/2026)11
Week 6 (2/2 tot 8/2/2026)33
Week 5 (26/1 tot 1/2/2026)11
Week 4 (19/1 tot 25/1/2026)21
Week 3 (12/1 tot 18/1/2026)22
Week 2 (5/1 tot 11/1/2026)33
Samen118116
De laatste 24 maanden
Toon de cijfers
MaandBekekenBezoekers
Oktober 202688
September 202644
Augustus 202699
Juli 202611
Juni 20265453
Mei 202688
April 20261515
Maart 202633
Februari 202688
Januari 202687
December 20253426
November 20252618
Oktober 20259465
September 20251916
Augustus 202533
Juli 202599
Juni 20259447
Mei 20252116
April 20252112
Maart 20251814
Februari 20253028
Januari 20252120
December 20242521
November 20243131
Samen564442
Per jaar
  • 2026 (tot nu)116 bezoekers · 118 bekeken
  • 2025274 bezoekers · 390 bekeken
  • 2024617 bezoekers · 648 bekeken
  • 2023333 bezoekers · 356 bekeken
  • 2022759 bezoekers · 1.187 bekeken
  • 2021248 bezoekers · 352 bekeken
  • 2020276 bezoekers · 329 bekeken
  • 2019189 bezoekers · 232 bekeken
  • 2018140 bezoekers · 182 bekeken
  • 201797 bezoekers · 139 bekeken
  • 2016135 bezoekers · 187 bekeken
  • 2015315 bezoekers · 405 bekeken
  • 2014480 bezoekers · 590 bekeken
  • 2013649 bezoekers · 906 bekeken
  • 2012545 bezoekers · 855 bekeken
  • 2011603 bezoekers · 906 bekeken
  • 20101.043 bezoekers · 1.716 bekeken
  • 2009722 bezoekers · 1.288 bekeken
  • 20081.349 bezoekers · 3.096 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
2026 (tot nu)1181161,3%
20253902743,1%
20246486176,9%
20233563333,7%
20221.1877598,5%
20213522482,8%
20203292763,1%
20192321892,1%
20181821401,6%
2017139971,1%
20161871351,5%
20154053153,5%
20145904805,4%
20139066497,3%
20128555456,1%
20119066036,8%
20101.7161.04311,7%
20091.2887228,1%
20083.0961.34915,2%

Deze grafieken tellen alles samen van oktober 2025 tot vandaag.

Op welk uur komen de bezoekers?
Toon de cijfers
UurBekekenBezoekersDeel van de bezoekers
0 tot 1 uur15104,4%
1 tot 2 uur441,8%
2 tot 3 uur11104,4%
3 tot 4 uur1073,1%
4 tot 5 uur15156,7%
5 tot 6 uur12114,9%
6 tot 7 uur883,6%
7 tot 8 uur973,1%
8 tot 9 uur23229,8%
9 tot 10 uur24198,4%
10 tot 11 uur18156,7%
11 tot 12 uur11104,4%
12 tot 13 uur1494,0%
13 tot 14 uur18135,8%
14 tot 15 uur1083,6%
15 tot 16 uur773,1%
16 tot 17 uur973,1%
17 tot 18 uur652,2%
18 tot 19 uur762,7%
19 tot 20 uur1073,1%
20 tot 21 uur973,1%
21 tot 22 uur883,6%
22 tot 23 uur1062,7%
23 tot 24 uur441,8%
Samen272225100%
Op welke dag komen de bezoekers?
  • Maandag23 bezoekers · 29 bekeken
  • Dinsdag41 bezoekers · 58 bekeken
  • Woensdag62 bezoekers · 72 bekeken
  • Donderdag39 bezoekers · 46 bekeken
  • Vrijdag4 bezoekers · 5 bekeken
  • Zaterdag30 bezoekers · 32 bekeken
  • Zondag26 bezoekers · 30 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
Maandag292310,2%
Dinsdag584118,2%
Woensdag726227,6%
Donderdag463917,3%
Vrijdag541,8%
Zaterdag323013,3%
Zondag302611,6%
Op weekdagen (maandag tot vrijdag)
210 keer bekeken (77,2%), 169 bezoekers (75,1%)
In het weekend (zaterdag en zondag)
62 keer bekeken (22,8%), 56 bezoekers (24,9%)

‹ Terug naar de blog

Meer van Croatié / Kroatié

↑ Terug naar de berichten