Naar de inhoud

Foto's van Antwerpen en België

Foto's en verslagen van mijn wandelingen.
akke.beakke.be
Welkom op mijn blog geniet van de foto's.

Statistieken

De laatste 7 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
zondag 1 november 202600
zaterdag 31 oktober 202600
vrijdag 30 oktober 202600
donderdag 29 oktober 202600
woensdag 28 oktober 202600
dinsdag 27 oktober 202600
maandag 26 oktober 202600
Samen00
De laatste 30 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
zondag 1 november 202600
zaterdag 31 oktober 202600
vrijdag 30 oktober 202600
donderdag 29 oktober 202600
woensdag 28 oktober 202600
dinsdag 27 oktober 202600
maandag 26 oktober 202600
zondag 25 oktober 202600
zaterdag 24 oktober 202600
vrijdag 23 oktober 202600
donderdag 22 oktober 202600
woensdag 21 oktober 202600
dinsdag 20 oktober 202600
maandag 19 oktober 202600
zondag 18 oktober 202600
zaterdag 17 oktober 202600
vrijdag 16 oktober 202677
donderdag 15 oktober 202600
woensdag 14 oktober 202600
dinsdag 13 oktober 202600
maandag 12 oktober 202600
zondag 11 oktober 202600
zaterdag 10 oktober 202600
vrijdag 9 oktober 202611
donderdag 8 oktober 202600
woensdag 7 oktober 202600
dinsdag 6 oktober 202600
maandag 5 oktober 202600
zondag 4 oktober 202600
zaterdag 3 oktober 202600
Samen88
Per week, de laatste 30 weken
Toon de cijfers
WeekBekekenBezoekers
Week 42 (12/10 tot 18/10/2026)77
Week 41 (5/10 tot 11/10/2026)11
Week 32 (3/8 tot 9/8/2026)11
Week 27 (29/6 tot 5/7/2026)11
Week 20 (11/5 tot 17/5/2026)22
Week 17 (20/4 tot 26/4/2026)11
Week 8 (16/2 tot 22/2/2026)3721
Week 7 (9/2 tot 15/2/2026)2619
Week 2 (5/1 tot 11/1/2026)223
Week 1 (29/12 tot 4/1/2026)54
Week 52 (22/12 tot 28/12/2025)1815
Week 51 (15/12 tot 21/12/2025)1613
Week 49 (1/12 tot 7/12/2025)1313
Week 48 (24/11 tot 30/11/2025)53
Samen155104
De laatste 24 maanden
Toon de cijfers
MaandBekekenBezoekers
November 202600
Oktober 202688
September 202600
Augustus 202611
Juli 202611
Juni 202600
Mei 202622
April 202611
Maart 202600
Februari 20266340
Januari 2026277
December 20254741
November 202553
Oktober 20253832
September 2025450171
Augustus 2025579
Juli 20254141
Juni 202525085
Mei 202522
April 202597
Maart 202500
Februari 202500
Januari 202511
December 202451
Samen1.008453
Per jaar
  • 2026 (tot nu)60 bezoekers · 103 bekeken
  • 2025392 bezoekers · 900 bekeken
  • 2024118 bezoekers · 126 bekeken
  • 20237 bezoekers · 7 bekeken
  • 202250 bezoekers · 52 bekeken
  • 202110 bezoekers · 46 bekeken
  • 20204 bezoekers · 4 bekeken
  • 201915 bezoekers · 22 bekeken
  • 201818 bezoekers · 19 bekeken
  • 201733 bezoekers · 36 bekeken
  • 2016244 bezoekers · 347 bekeken
  • 2015124 bezoekers · 187 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
2026 (tot nu)103605,6%
202590039236,5%
202412611811,0%
2023770,7%
202252504,7%
202146100,9%
2020440,4%
201922151,4%
201819181,7%
201736333,1%
201634724422,7%
201518712411,5%

Deze grafieken tellen alles samen van november 2025 tot vandaag.

Op welk uur komen de bezoekers?
Toon de cijfers
UurBekekenBezoekersDeel van de bezoekers
0 tot 1 uur443,8%
1 tot 2 uur1276,7%
2 tot 3 uur321,9%
3 tot 4 uur554,8%
4 tot 5 uur443,8%
5 tot 6 uur532,9%
6 tot 7 uur221,9%
7 tot 8 uur2232,9%
8 tot 9 uur332,9%
9 tot 10 uur1076,7%
10 tot 11 uur443,8%
11 tot 12 uur443,8%
12 tot 13 uur1387,7%
13 tot 14 uur191211,5%
14 tot 15 uur654,8%
15 tot 16 uur111,0%
16 tot 17 uur765,8%
17 tot 18 uur221,9%
18 tot 19 uur987,7%
19 tot 20 uur111,0%
20 tot 21 uur332,9%
21 tot 22 uur954,8%
22 tot 23 uur111,0%
23 tot 24 uur643,8%
Samen155104100%
Op welke dag komen de bezoekers?
  • Maandag12 bezoekers · 13 bekeken
  • Dinsdag25 bezoekers · 34 bekeken
  • Woensdag4 bezoekers · 23 bekeken
  • Donderdag9 bezoekers · 15 bekeken
  • Vrijdag15 bezoekers · 20 bekeken
  • Zaterdag11 bezoekers · 14 bekeken
  • Zondag28 bezoekers · 36 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
Maandag131211,5%
Dinsdag342524,0%
Woensdag2343,8%
Donderdag1598,7%
Vrijdag201514,4%
Zaterdag141110,6%
Zondag362826,9%
Op weekdagen (maandag tot vrijdag)
105 keer bekeken (67,7%), 65 bezoekers (62,5%)
In het weekend (zaterdag en zondag)
50 keer bekeken (32,3%), 39 bezoekers (37,5%)

‹ Terug naar de blog

Meer van Foto's van Antwerpen en België

↑ Terug naar de berichten