Naar de inhoud

jompol parkiet & Anna

catharina kweker & bezige bij
akke.beakke.be

Statistieken

De laatste 7 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
maandag 2 november 202600
zondag 1 november 202600
zaterdag 31 oktober 202600
vrijdag 30 oktober 202600
donderdag 29 oktober 202600
woensdag 28 oktober 202600
dinsdag 27 oktober 202600
Samen00
De laatste 30 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
maandag 2 november 202600
zondag 1 november 202600
zaterdag 31 oktober 202600
vrijdag 30 oktober 202600
donderdag 29 oktober 202600
woensdag 28 oktober 202600
dinsdag 27 oktober 202600
maandag 26 oktober 202600
zondag 25 oktober 202600
zaterdag 24 oktober 202600
vrijdag 23 oktober 202600
donderdag 22 oktober 202600
woensdag 21 oktober 202600
dinsdag 20 oktober 202600
maandag 19 oktober 202600
zondag 18 oktober 202600
zaterdag 17 oktober 202600
vrijdag 16 oktober 202677
donderdag 15 oktober 202600
woensdag 14 oktober 202611
dinsdag 13 oktober 202600
maandag 12 oktober 202622
zondag 11 oktober 202600
zaterdag 10 oktober 202611
vrijdag 9 oktober 202600
donderdag 8 oktober 202611
woensdag 7 oktober 202600
dinsdag 6 oktober 202600
maandag 5 oktober 202600
zondag 4 oktober 202600
Samen1212
Per week, de laatste 30 weken
Toon de cijfers
WeekBekekenBezoekers
Week 42 (12/10 tot 18/10/2026)1010
Week 41 (5/10 tot 11/10/2026)22
Week 39 (21/9 tot 27/9/2026)11
Week 36 (31/8 tot 6/9/2026)11
Week 34 (17/8 tot 23/8/2026)11
Week 33 (10/8 tot 16/8/2026)22
Week 32 (3/8 tot 9/8/2026)22
Week 28 (6/7 tot 12/7/2026)11
Week 27 (29/6 tot 5/7/2026)11
Week 26 (22/6 tot 28/6/2026)44
Week 25 (15/6 tot 21/6/2026)55
Week 24 (8/6 tot 14/6/2026)11
Week 23 (1/6 tot 7/6/2026)11
Week 22 (25/5 tot 31/5/2026)11
Week 21 (18/5 tot 24/5/2026)11
Week 20 (11/5 tot 17/5/2026)44
Week 18 (27/4 tot 3/5/2026)11
Week 17 (20/4 tot 26/4/2026)44
Week 16 (13/4 tot 19/4/2026)44
Week 15 (6/4 tot 12/4/2026)33
Week 12 (16/3 tot 22/3/2026)11
Week 11 (9/3 tot 15/3/2026)21
Week 8 (16/2 tot 22/2/2026)11
Week 7 (9/2 tot 15/2/2026)11
Week 6 (2/2 tot 8/2/2026)21
Week 3 (12/1 tot 18/1/2026)11
Week 2 (5/1 tot 11/1/2026)11
Week 1 (29/12 tot 4/1/2026)11
Week 53 (29/12 tot 4/1/2026)43
Week 52 (22/12 tot 28/12/2025)88
Samen7269
De laatste 24 maanden
Toon de cijfers
MaandBekekenBezoekers
November 202600
Oktober 20261212
September 202622
Augustus 202655
Juli 202622
Juni 20261111
Mei 202677
April 20261111
Maart 202632
Februari 202643
Januari 202633
December 20255746
November 20253525
Oktober 20254537
September 20259673
Augustus 202500
Juli 202510179
Juni 2025195117
Mei 202522
April 20255628
Maart 20251211
Februari 20251515
Januari 202544
December 20241616
Samen694511
Per jaar
  • 2026 (tot nu)58 bezoekers · 60 bekeken
  • 2025437 bezoekers · 618 bekeken
  • 2024653 bezoekers · 701 bekeken
  • 20233 bezoekers · 5 bekeken
  • 202286 bezoekers · 143 bekeken
  • 202123 bezoekers · 111 bekeken
  • 202013 bezoekers · 15 bekeken
  • 201920 bezoekers · 23 bekeken
  • 20185 bezoekers · 5 bekeken
  • 201730 bezoekers · 49 bekeken
  • 201662 bezoekers · 75 bekeken
  • 2015181 bezoekers · 199 bekeken
  • 2014579 bezoekers · 610 bekeken
  • 2013363 bezoekers · 415 bekeken
  • 2012388 bezoekers · 754 bekeken
  • 2011533 bezoekers · 807 bekeken
  • 2010910 bezoekers · 1.105 bekeken
  • 2009679 bezoekers · 843 bekeken
  • 2008816 bezoekers · 1.039 bekeken
  • 20071.185 bezoekers · 1.522 bekeken
  • 2006922 bezoekers · 1.419 bekeken
  • 2005397 bezoekers · 1.345 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
2026 (tot nu)60580,7%
20256184375,2%
20247016537,8%
2023530,0%
2022143861,0%
2021111230,3%
202015130,2%
201923200,2%
2018550,1%
201749300,4%
201675620,7%
20151991812,2%
20146105796,9%
20134153634,4%
20127543884,7%
20118075336,4%
20101.10591010,9%
20098436798,1%
20081.0398169,8%
20071.5221.18514,2%
20061.41992211,1%
20051.3453974,8%

Deze grafieken tellen alles samen van november 2025 tot vandaag.

Op welk uur komen de bezoekers?
Toon de cijfers
UurBekekenBezoekersDeel van de bezoekers
0 tot 1 uur964,7%
1 tot 2 uur443,1%
2 tot 3 uur664,7%
3 tot 4 uur753,9%
4 tot 5 uur764,7%
5 tot 6 uur775,4%
6 tot 7 uur664,7%
7 tot 8 uur864,7%
8 tot 9 uur664,7%
9 tot 10 uur221,6%
10 tot 11 uur764,7%
11 tot 12 uur443,1%
12 tot 13 uur975,4%
13 tot 14 uur864,7%
14 tot 15 uur653,9%
15 tot 16 uur643,1%
16 tot 17 uur664,7%
17 tot 18 uur653,9%
18 tot 19 uur221,6%
19 tot 20 uur1197,0%
20 tot 21 uur853,9%
21 tot 22 uur332,3%
22 tot 23 uur875,4%
23 tot 24 uur664,7%
Samen152129100%
Op welke dag komen de bezoekers?
  • Maandag21 bezoekers · 24 bekeken
  • Dinsdag21 bezoekers · 27 bekeken
  • Woensdag16 bezoekers · 19 bekeken
  • Donderdag12 bezoekers · 12 bekeken
  • Vrijdag15 bezoekers · 16 bekeken
  • Zaterdag22 bezoekers · 23 bekeken
  • Zondag22 bezoekers · 31 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
Maandag242116,3%
Dinsdag272116,3%
Woensdag191612,4%
Donderdag12129,3%
Vrijdag161511,6%
Zaterdag232217,1%
Zondag312217,1%
Op weekdagen (maandag tot vrijdag)
98 keer bekeken (64,5%), 85 bezoekers (65,9%)
In het weekend (zaterdag en zondag)
54 keer bekeken (35,5%), 44 bezoekers (34,1%)

‹ Terug naar de blog

Meer van jompol parkiet & Anna

↑ Terug naar de berichten