Naar de inhoud

Almunecar

Samen uit
akke.beakke.be

Statistieken

De laatste 7 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
zaterdag 31 oktober 202600
vrijdag 30 oktober 202600
donderdag 29 oktober 202600
woensdag 28 oktober 202600
dinsdag 27 oktober 202600
maandag 26 oktober 202600
zondag 25 oktober 202600
Samen00
De laatste 30 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
zaterdag 31 oktober 202600
vrijdag 30 oktober 202600
donderdag 29 oktober 202600
woensdag 28 oktober 202600
dinsdag 27 oktober 202600
maandag 26 oktober 202600
zondag 25 oktober 202600
zaterdag 24 oktober 202611
vrijdag 23 oktober 202611
donderdag 22 oktober 202600
woensdag 21 oktober 202600
dinsdag 20 oktober 202600
maandag 19 oktober 202600
zondag 18 oktober 202633
zaterdag 17 oktober 202600
vrijdag 16 oktober 202611
donderdag 15 oktober 202611
woensdag 14 oktober 202622
dinsdag 13 oktober 202600
maandag 12 oktober 202611
zondag 11 oktober 202644
zaterdag 10 oktober 202622
vrijdag 9 oktober 202611
donderdag 8 oktober 202611
woensdag 7 oktober 202611
dinsdag 6 oktober 202633
maandag 5 oktober 202611
zondag 4 oktober 202611
zaterdag 3 oktober 202611
vrijdag 2 oktober 202611
Samen2626
Per week, de laatste 30 weken
Toon de cijfers
WeekBekekenBezoekers
Week 43 (19/10 tot 25/10/2026)22
Week 42 (12/10 tot 18/10/2026)88
Week 41 (5/10 tot 11/10/2026)1313
Week 40 (28/9 tot 4/10/2026)1010
Week 39 (21/9 tot 27/9/2026)1313
Week 38 (14/9 tot 20/9/2026)55
Week 37 (7/9 tot 13/9/2026)66
Week 36 (31/8 tot 6/9/2026)33
Week 35 (24/8 tot 30/8/2026)55
Week 34 (17/8 tot 23/8/2026)33
Week 33 (10/8 tot 16/8/2026)22
Week 31 (27/7 tot 2/8/2026)11
Week 30 (20/7 tot 26/7/2026)22
Week 27 (29/6 tot 5/7/2026)44
Week 26 (22/6 tot 28/6/2026)55
Week 25 (15/6 tot 21/6/2026)11
Week 24 (8/6 tot 14/6/2026)33
Week 23 (1/6 tot 7/6/2026)11
Week 21 (18/5 tot 24/5/2026)33
Week 20 (11/5 tot 17/5/2026)22
Week 19 (4/5 tot 10/5/2026)33
Week 15 (6/4 tot 12/4/2026)11
Week 14 (30/3 tot 5/4/2026)11
Week 10 (2/3 tot 8/3/2026)22
Week 9 (23/2 tot 1/3/2026)1711
Week 8 (16/2 tot 22/2/2026)11
Week 7 (9/2 tot 15/2/2026)11
Week 3 (12/1 tot 18/1/2026)22
Week 53 (29/12 tot 4/1/2026)22
Week 52 (22/12 tot 28/12/2025)44
Samen126120
De laatste 24 maanden
Toon de cijfers
MaandBekekenBezoekers
Oktober 20262727
September 20263333
Augustus 20261111
Juli 202633
Juni 20261313
Mei 202688
April 202622
Maart 202622
Februari 20261913
Januari 202622
December 20253520
November 202577
Oktober 20259773
September 202511
Augustus 202511
Juli 20252524
Juni 20254034
Mei 202555
April 202565
Maart 202555
Februari 202533
Januari 20251413
December 202444
November 20242323
Samen386332
Per jaar
  • 2026 (tot nu)114 bezoekers · 120 bekeken
  • 2025191 bezoekers · 239 bekeken
  • 2024195 bezoekers · 199 bekeken
  • 202329 bezoekers · 37 bekeken
  • 202230 bezoekers · 30 bekeken
  • 202120 bezoekers · 49 bekeken
  • 202025 bezoekers · 31 bekeken
  • 201952 bezoekers · 68 bekeken
  • 201830 bezoekers · 36 bekeken
  • 201753 bezoekers · 60 bekeken
  • 2016100 bezoekers · 138 bekeken
  • 2015229 bezoekers · 309 bekeken
  • 2014276 bezoekers · 404 bekeken
  • 2013257 bezoekers · 373 bekeken
  • 2012550 bezoekers · 700 bekeken
  • 2011561 bezoekers · 699 bekeken
  • 2010825 bezoekers · 1.093 bekeken
  • 20091.003 bezoekers · 1.396 bekeken
  • 20081.714 bezoekers · 2.580 bekeken
  • 20071.286 bezoekers · 2.150 bekeken
  • 20061.018 bezoekers · 1.960 bekeken
  • 2005697 bezoekers · 1.486 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
2026 (tot nu)1201141,2%
20252391912,1%
20241991952,1%
202337290,3%
202230300,3%
202149200,2%
202031250,3%
201968520,6%
201836300,3%
201760530,6%
20161381001,1%
20153092292,5%
20144042763,0%
20133732572,8%
20127005505,9%
20116995616,1%
20101.0938258,9%
20091.3961.00310,8%
20082.5801.71418,5%
20072.1501.28613,9%
20061.9601.01811,0%
20051.4866977,5%

Deze grafieken tellen alles samen van oktober 2025 tot vandaag.

Op welk uur komen de bezoekers?
Toon de cijfers
UurBekekenBezoekersDeel van de bezoekers
0 tot 1 uur652,3%
1 tot 2 uur762,8%
2 tot 3 uur983,7%
3 tot 4 uur983,7%
4 tot 5 uur13136,1%
5 tot 6 uur994,2%
6 tot 7 uur773,3%
7 tot 8 uur973,3%
8 tot 9 uur883,7%
9 tot 10 uur762,8%
10 tot 11 uur983,7%
11 tot 12 uur17157,0%
12 tot 13 uur13136,1%
13 tot 14 uur21146,5%
14 tot 15 uur20125,6%
15 tot 16 uur12115,1%
16 tot 17 uur16115,1%
17 tot 18 uur13115,1%
18 tot 19 uur13125,6%
19 tot 20 uur852,3%
20 tot 21 uur973,3%
21 tot 22 uur1294,2%
22 tot 23 uur652,3%
23 tot 24 uur641,9%
Samen259214100%
Op welke dag komen de bezoekers?
  • Maandag46 bezoekers · 59 bekeken
  • Dinsdag43 bezoekers · 60 bekeken
  • Woensdag33 bezoekers · 38 bekeken
  • Donderdag18 bezoekers · 18 bekeken
  • Vrijdag16 bezoekers · 16 bekeken
  • Zaterdag22 bezoekers · 25 bekeken
  • Zondag36 bezoekers · 43 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
Maandag594621,5%
Dinsdag604320,1%
Woensdag383315,4%
Donderdag18188,4%
Vrijdag16167,5%
Zaterdag252210,3%
Zondag433616,8%
Op weekdagen (maandag tot vrijdag)
191 keer bekeken (73,7%), 156 bezoekers (72,9%)
In het weekend (zaterdag en zondag)
68 keer bekeken (26,3%), 58 bezoekers (27,1%)

‹ Terug naar de blog

Meer van Almunecar

↑ Terug naar de berichten