Naar de inhoud

JP Van Rossem

akke.beakke.be

Statistieken

De laatste 7 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
zaterdag 31 oktober 202600
vrijdag 30 oktober 202600
donderdag 29 oktober 202600
woensdag 28 oktober 202600
dinsdag 27 oktober 202600
maandag 26 oktober 202600
zondag 25 oktober 202600
Samen00
De laatste 30 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
zaterdag 31 oktober 202600
vrijdag 30 oktober 202600
donderdag 29 oktober 202600
woensdag 28 oktober 202600
dinsdag 27 oktober 202600
maandag 26 oktober 202600
zondag 25 oktober 202600
zaterdag 24 oktober 202600
vrijdag 23 oktober 202600
donderdag 22 oktober 202600
woensdag 21 oktober 202600
dinsdag 20 oktober 202600
maandag 19 oktober 202600
zondag 18 oktober 202600
zaterdag 17 oktober 202600
vrijdag 16 oktober 202622
donderdag 15 oktober 202611
woensdag 14 oktober 202611
dinsdag 13 oktober 202600
maandag 12 oktober 202611
zondag 11 oktober 202600
zaterdag 10 oktober 202611
vrijdag 9 oktober 202600
donderdag 8 oktober 202600
woensdag 7 oktober 202600
dinsdag 6 oktober 202600
maandag 5 oktober 202600
zondag 4 oktober 202600
zaterdag 3 oktober 202600
vrijdag 2 oktober 202600
Samen66
Per week, de laatste 30 weken
Toon de cijfers
WeekBekekenBezoekers
Week 42 (12/10 tot 18/10/2026)55
Week 41 (5/10 tot 11/10/2026)11
Week 35 (24/8 tot 30/8/2026)11
Week 32 (3/8 tot 9/8/2026)11
Week 27 (29/6 tot 5/7/2026)11
Week 25 (15/6 tot 21/6/2026)22
Week 24 (8/6 tot 14/6/2026)22
Week 23 (1/6 tot 7/6/2026)11
Week 22 (25/5 tot 31/5/2026)11
Week 18 (27/4 tot 3/5/2026)22
Week 17 (20/4 tot 26/4/2026)22
Week 16 (13/4 tot 19/4/2026)22
Week 53 (29/12 tot 4/1/2026)22
Week 51 (15/12 tot 21/12/2025)33
Week 49 (1/12 tot 7/12/2025)22
Week 48 (24/11 tot 30/11/2025)86
Week 46 (10/11 tot 16/11/2025)43
Week 44 (27/10 tot 2/11/2025)1816
Week 43 (20/10 tot 26/10/2025)22
Week 41 (6/10 tot 12/10/2025)6948
Week 40 (29/9 tot 5/10/2025)6432
Samen193135
De laatste 24 maanden
Toon de cijfers
MaandBekekenBezoekers
Oktober 202666
September 202600
Augustus 202622
Juli 202600
Juni 202666
Mei 202622
April 202655
Maart 202600
Februari 202600
Januari 202600
December 202577
November 2025129
Oktober 202515398
September 20251010
Augustus 202511
Juli 20253130
Juni 20256954
Mei 202500
April 202500
Maart 202555
Februari 202577
Januari 202511
December 202455
November 20244848
Samen370296
Per jaar
  • 2026 (tot nu)21 bezoekers · 21 bekeken
  • 2025222 bezoekers · 296 bekeken
  • 2024257 bezoekers · 264 bekeken
  • 20234 bezoekers · 5 bekeken
  • 202241 bezoekers · 93 bekeken
  • 20216 bezoekers · 8 bekeken
  • 20202 bezoekers · 2 bekeken
  • 20195 bezoekers · 7 bekeken
  • 20184 bezoekers · 4 bekeken
  • 201710 bezoekers · 11 bekeken
  • 201615 bezoekers · 17 bekeken
  • 201586 bezoekers · 110 bekeken
  • 2014316 bezoekers · 319 bekeken
  • 2013187 bezoekers · 197 bekeken
  • 2012199 bezoekers · 307 bekeken
  • 2011247 bezoekers · 291 bekeken
  • 2010314 bezoekers · 356 bekeken
  • 2009211 bezoekers · 274 bekeken
  • 2008327 bezoekers · 418 bekeken
  • 2007630 bezoekers · 819 bekeken
  • 20061.195 bezoekers · 1.707 bekeken
  • 2005867 bezoekers · 2.239 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
2026 (tot nu)21210,4%
20252962224,3%
20242642575,0%
2023540,1%
202293410,8%
2021860,1%
2020220,0%
2019750,1%
2018440,1%
201711100,2%
201617150,3%
2015110861,7%
20143193166,1%
20131971873,6%
20123071993,9%
20112912474,8%
20103563146,1%
20092742114,1%
20084183276,3%
200781963012,2%
20061.7071.19523,1%
20052.23986716,8%

Deze grafieken tellen alles samen van oktober 2025 tot vandaag.

Op welk uur komen de bezoekers?
Toon de cijfers
UurBekekenBezoekersDeel van de bezoekers
0 tot 1 uur443,0%
1 tot 2 uur885,9%
2 tot 3 uur864,4%
3 tot 4 uur653,7%
4 tot 5 uur1085,9%
5 tot 6 uur1375,2%
6 tot 7 uur1385,9%
7 tot 8 uur1264,4%
8 tot 9 uur1453,7%
9 tot 10 uur975,2%
10 tot 11 uur953,7%
11 tot 12 uur543,0%
12 tot 13 uur653,7%
13 tot 14 uur432,2%
14 tot 15 uur12107,4%
15 tot 16 uur753,7%
16 tot 17 uur653,7%
17 tot 18 uur553,7%
18 tot 19 uur532,2%
19 tot 20 uur1064,4%
20 tot 21 uur332,2%
21 tot 22 uur964,4%
22 tot 23 uur975,2%
23 tot 24 uur643,0%
Samen193135100%
Op welke dag komen de bezoekers?
  • Maandag23 bezoekers · 34 bekeken
  • Dinsdag19 bezoekers · 24 bekeken
  • Woensdag22 bezoekers · 27 bekeken
  • Donderdag14 bezoekers · 17 bekeken
  • Vrijdag10 bezoekers · 10 bekeken
  • Zaterdag19 bezoekers · 44 bekeken
  • Zondag28 bezoekers · 37 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
Maandag342317,0%
Dinsdag241914,1%
Woensdag272216,3%
Donderdag171410,4%
Vrijdag10107,4%
Zaterdag441914,1%
Zondag372820,7%
Op weekdagen (maandag tot vrijdag)
112 keer bekeken (58,0%), 88 bezoekers (65,2%)
In het weekend (zaterdag en zondag)
81 keer bekeken (42,0%), 47 bezoekers (34,8%)

‹ Terug naar de blog

Meer van JP Van Rossem

↑ Terug naar de berichten