Naar de inhoud

kaarten van eeklo

akke.beakke.be

Statistieken

De laatste 7 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
maandag 2 november 202600
zondag 1 november 202611
zaterdag 31 oktober 202600
vrijdag 30 oktober 202600
donderdag 29 oktober 202600
woensdag 28 oktober 202611
dinsdag 27 oktober 202600
Samen22
De laatste 30 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
maandag 2 november 202600
zondag 1 november 202611
zaterdag 31 oktober 202600
vrijdag 30 oktober 202600
donderdag 29 oktober 202600
woensdag 28 oktober 202611
dinsdag 27 oktober 202600
maandag 26 oktober 202600
zondag 25 oktober 202600
zaterdag 24 oktober 202600
vrijdag 23 oktober 202600
donderdag 22 oktober 202600
woensdag 21 oktober 202600
dinsdag 20 oktober 202600
maandag 19 oktober 202611
zondag 18 oktober 202600
zaterdag 17 oktober 202600
vrijdag 16 oktober 202600
donderdag 15 oktober 202611
woensdag 14 oktober 202611
dinsdag 13 oktober 202600
maandag 12 oktober 202600
zondag 11 oktober 202600
zaterdag 10 oktober 202622
vrijdag 9 oktober 202611
donderdag 8 oktober 202600
woensdag 7 oktober 202600
dinsdag 6 oktober 202600
maandag 5 oktober 202600
zondag 4 oktober 202611
Samen99
Per week, de laatste 30 weken
Toon de cijfers
WeekBekekenBezoekers
Week 44 (26/10 tot 1/11/2026)22
Week 43 (19/10 tot 25/10/2026)11
Week 42 (12/10 tot 18/10/2026)22
Week 41 (5/10 tot 11/10/2026)33
Week 40 (28/9 tot 4/10/2026)22
Week 37 (7/9 tot 13/9/2026)22
Week 36 (31/8 tot 6/9/2026)55
Week 35 (24/8 tot 30/8/2026)11
Week 33 (10/8 tot 16/8/2026)11
Week 32 (3/8 tot 9/8/2026)44
Week 31 (27/7 tot 2/8/2026)33
Week 30 (20/7 tot 26/7/2026)11
Week 29 (13/7 tot 19/7/2026)11
Week 28 (6/7 tot 12/7/2026)11
Week 27 (29/6 tot 5/7/2026)33
Week 26 (22/6 tot 28/6/2026)66
Week 25 (15/6 tot 21/6/2026)77
Week 24 (8/6 tot 14/6/2026)44
Week 23 (1/6 tot 7/6/2026)22
Week 22 (25/5 tot 31/5/2026)11
Week 20 (11/5 tot 17/5/2026)55
Week 19 (4/5 tot 10/5/2026)77
Week 18 (27/4 tot 3/5/2026)44
Week 17 (20/4 tot 26/4/2026)33
Week 16 (13/4 tot 19/4/2026)11
Week 15 (6/4 tot 12/4/2026)44
Week 12 (16/3 tot 22/3/2026)41
Week 11 (9/3 tot 15/3/2026)112
Week 7 (9/2 tot 15/2/2026)11
Week 6 (2/2 tot 8/2/2026)101
Samen10281
De laatste 24 maanden
Toon de cijfers
MaandBekekenBezoekers
November 202611
Oktober 202688
September 202655
Augustus 202699
Juli 202699
Juni 20261919
Mei 20261313
April 20261212
Maart 2026153
Februari 2026112
Januari 202633
December 20256450
November 2025591102
Oktober 2025396129
September 20255748
Augustus 2025111
Juli 20254745
Juni 202553047
Mei 20252626
April 202536972
Maart 202510070
Februari 2025116115
Januari 20253131
December 20245554
Samen2.498874
Per jaar
  • 2026 (tot nu)84 bezoekers · 105 bekeken
  • 2025736 bezoekers · 2.338 bekeken
  • 20241.027 bezoekers · 1.073 bekeken
  • 20231 bezoekers · 1 bekeken
  • 2022160 bezoekers · 716 bekeken
  • 202110 bezoekers · 10 bekeken
  • 20203 bezoekers · 3 bekeken
  • 20194 bezoekers · 4 bekeken
  • 20184 bezoekers · 5 bekeken
  • 20171 bezoekers · 1 bekeken
  • 20162 bezoekers · 2 bekeken
  • 201567 bezoekers · 71 bekeken
  • 2014217 bezoekers · 235 bekeken
  • 2013212 bezoekers · 284 bekeken
  • 201282 bezoekers · 567 bekeken
  • 2011258 bezoekers · 471 bekeken
  • 2010738 bezoekers · 994 bekeken
  • 2009232 bezoekers · 385 bekeken
  • 2008291 bezoekers · 456 bekeken
  • 2007318 bezoekers · 628 bekeken
  • 2006679 bezoekers · 1.418 bekeken
  • 2005283 bezoekers · 1.171 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
2026 (tot nu)105841,6%
20252.33873613,6%
20241.0731.02719,0%
2023110,0%
20227161603,0%
202110100,2%
2020330,1%
2019440,1%
2018540,1%
2017110,0%
2016220,0%
201571671,2%
20142352174,0%
20132842123,9%
2012567821,5%
20114712584,8%
201099473813,6%
20093852324,3%
20084562915,4%
20076283185,9%
20061.41867912,6%
20051.1712835,2%

Deze grafieken tellen alles samen van november 2025 tot vandaag.

Op welk uur komen de bezoekers?
Toon de cijfers
UurBekekenBezoekersDeel van de bezoekers
0 tot 1 uur4683,4%
1 tot 2 uur1762,5%
2 tot 3 uur20125,1%
3 tot 4 uur24156,4%
4 tot 5 uur30145,9%
5 tot 6 uur962,5%
6 tot 7 uur1693,8%
7 tot 8 uur31145,9%
8 tot 9 uur420,8%
9 tot 10 uur1293,8%
10 tot 11 uur1583,4%
11 tot 12 uur2173,0%
12 tot 13 uur19104,2%
13 tot 14 uur25114,7%
14 tot 15 uur35125,1%
15 tot 16 uur37114,7%
16 tot 17 uur87114,7%
17 tot 18 uur8962,5%
18 tot 19 uur3793,8%
19 tot 20 uur71135,5%
20 tot 21 uur1883,4%
21 tot 22 uur1773,0%
22 tot 23 uur41145,9%
23 tot 24 uur39145,9%
Samen760236100%
Op welke dag komen de bezoekers?
  • Maandag39 bezoekers · 107 bekeken
  • Dinsdag37 bezoekers · 74 bekeken
  • Woensdag15 bezoekers · 16 bekeken
  • Donderdag23 bezoekers · 23 bekeken
  • Vrijdag33 bezoekers · 331 bekeken
  • Zaterdag44 bezoekers · 114 bekeken
  • Zondag45 bezoekers · 95 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
Maandag1073916,5%
Dinsdag743715,7%
Woensdag16156,4%
Donderdag23239,7%
Vrijdag3313314,0%
Zaterdag1144418,6%
Zondag954519,1%
Op weekdagen (maandag tot vrijdag)
551 keer bekeken (72,5%), 147 bezoekers (62,3%)
In het weekend (zaterdag en zondag)
209 keer bekeken (27,5%), 89 bezoekers (37,7%)

‹ Terug naar de blog

Meer van kaarten van eeklo

↑ Terug naar de berichten