Naar de inhoud

seniorenraad

worden wij nog gehoord door de politici ?
akke.beakke.be

Statistieken

De laatste 7 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
zondag 1 november 202600
zaterdag 31 oktober 202611
vrijdag 30 oktober 202600
donderdag 29 oktober 202611
woensdag 28 oktober 202600
dinsdag 27 oktober 202600
maandag 26 oktober 202622
Samen44
De laatste 30 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
zondag 1 november 202600
zaterdag 31 oktober 202611
vrijdag 30 oktober 202600
donderdag 29 oktober 202611
woensdag 28 oktober 202600
dinsdag 27 oktober 202600
maandag 26 oktober 202622
zondag 25 oktober 202600
zaterdag 24 oktober 202600
vrijdag 23 oktober 202600
donderdag 22 oktober 202600
woensdag 21 oktober 202600
dinsdag 20 oktober 202600
maandag 19 oktober 202622
zondag 18 oktober 202600
zaterdag 17 oktober 202600
vrijdag 16 oktober 202633
donderdag 15 oktober 202633
woensdag 14 oktober 202611
dinsdag 13 oktober 202633
maandag 12 oktober 202633
zondag 11 oktober 202644
zaterdag 10 oktober 202622
vrijdag 9 oktober 202644
donderdag 8 oktober 202633
woensdag 7 oktober 202633
dinsdag 6 oktober 202622
maandag 5 oktober 202611
zondag 4 oktober 202611
zaterdag 3 oktober 202611
Samen4040
Per week, de laatste 30 weken
Toon de cijfers
WeekBekekenBezoekers
Week 44 (26/10 tot 1/11/2026)44
Week 43 (19/10 tot 25/10/2026)22
Week 42 (12/10 tot 18/10/2026)1313
Week 41 (5/10 tot 11/10/2026)1919
Week 40 (28/9 tot 4/10/2026)99
Week 39 (21/9 tot 27/9/2026)1515
Week 38 (14/9 tot 20/9/2026)1111
Week 37 (7/9 tot 13/9/2026)66
Week 36 (31/8 tot 6/9/2026)55
Week 35 (24/8 tot 30/8/2026)88
Week 34 (17/8 tot 23/8/2026)77
Week 33 (10/8 tot 16/8/2026)22
Week 32 (3/8 tot 9/8/2026)22
Week 31 (27/7 tot 2/8/2026)55
Week 30 (20/7 tot 26/7/2026)77
Week 28 (6/7 tot 12/7/2026)11
Week 27 (29/6 tot 5/7/2026)11
Week 25 (15/6 tot 21/6/2026)11
Week 19 (4/5 tot 10/5/2026)22
Week 16 (13/4 tot 19/4/2026)44
Week 15 (6/4 tot 12/4/2026)11
Week 52 (22/12 tot 28/12/2025)22
Week 51 (15/12 tot 21/12/2025)55
Week 50 (8/12 tot 14/12/2025)11
Week 48 (24/11 tot 30/11/2025)11
Week 46 (10/11 tot 16/11/2025)44
Samen138138
De laatste 24 maanden
Toon de cijfers
MaandBekekenBezoekers
November 202600
Oktober 20264242
September 20264141
Augustus 20262323
Juli 20261111
Juni 202611
Mei 202622
April 202655
Maart 202600
Februari 202600
Januari 202600
December 202588
November 202555
Oktober 202500
September 20252624
Augustus 202500
Juli 202511
Juni 20251813
Mei 202533
April 20251110
Maart 202500
Februari 202500
Januari 202522
December 202400
Samen199191
Per jaar
  • 2026 (tot nu)125 bezoekers · 125 bekeken
  • 202566 bezoekers · 74 bekeken
  • 202439 bezoekers · 39 bekeken
  • 20236 bezoekers · 7 bekeken
  • 202263 bezoekers · 161 bekeken
  • 20214 bezoekers · 4 bekeken
  • 20201 bezoekers · 1 bekeken
  • 20194 bezoekers · 4 bekeken
  • 20180 bezoekers · 0 bekeken
  • 20170 bezoekers · 0 bekeken
  • 20166 bezoekers · 6 bekeken
  • 20153 bezoekers · 4 bekeken
  • 201439 bezoekers · 40 bekeken
  • 201369 bezoekers · 97 bekeken
  • 201223 bezoekers · 68 bekeken
  • 201183 bezoekers · 85 bekeken
  • 201069 bezoekers · 70 bekeken
  • 200945 bezoekers · 55 bekeken
  • 200828 bezoekers · 37 bekeken
  • 200743 bezoekers · 77 bekeken
  • 2006366 bezoekers · 979 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
2026 (tot nu)12512511,6%
202574666,1%
202439393,6%
2023760,6%
2022161635,8%
2021440,4%
2020110,1%
2019440,4%
2018000,0%
2017000,0%
2016660,6%
2015430,3%
201440393,6%
201397696,4%
201268232,1%
201185837,7%
201070696,4%
200955454,2%
200837282,6%
200777434,0%
200697936633,8%

Deze grafieken tellen alles samen van november 2025 tot vandaag.

Op welk uur komen de bezoekers?
Toon de cijfers
UurBekekenBezoekersDeel van de bezoekers
0 tot 1 uur11118,0%
1 tot 2 uur13139,4%
2 tot 3 uur775,1%
3 tot 4 uur885,8%
4 tot 5 uur664,3%
5 tot 6 uur664,3%
6 tot 7 uur553,6%
7 tot 8 uur221,4%
8 tot 9 uur553,6%
9 tot 10 uur885,8%
10 tot 11 uur553,6%
11 tot 12 uur442,9%
12 tot 13 uur553,6%
13 tot 14 uur553,6%
14 tot 15 uur996,5%
15 tot 16 uur775,1%
16 tot 17 uur442,9%
17 tot 18 uur553,6%
18 tot 19 uur996,5%
19 tot 20 uur221,4%
20 tot 21 uur332,2%
21 tot 22 uur332,2%
22 tot 23 uur553,6%
23 tot 24 uur110,7%
Samen138138100%
Op welke dag komen de bezoekers?
  • Maandag26 bezoekers · 26 bekeken
  • Dinsdag20 bezoekers · 20 bekeken
  • Woensdag11 bezoekers · 11 bekeken
  • Donderdag29 bezoekers · 29 bekeken
  • Vrijdag18 bezoekers · 18 bekeken
  • Zaterdag14 bezoekers · 14 bekeken
  • Zondag20 bezoekers · 20 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
Maandag262618,8%
Dinsdag202014,5%
Woensdag11118,0%
Donderdag292921,0%
Vrijdag181813,0%
Zaterdag141410,1%
Zondag202014,5%
Op weekdagen (maandag tot vrijdag)
104 keer bekeken (75,4%), 104 bezoekers (75,4%)
In het weekend (zaterdag en zondag)
34 keer bekeken (24,6%), 34 bezoekers (24,6%)

‹ Terug naar de blog

Meer van seniorenraad

↑ Terug naar de berichten