Naar de inhoud

Gedachten over God en de wereld

akke.beakke.be

Statistieken

De laatste 7 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
zondag 1 november 202600
zaterdag 31 oktober 202600
vrijdag 30 oktober 202600
donderdag 29 oktober 202600
woensdag 28 oktober 202600
dinsdag 27 oktober 202600
maandag 26 oktober 202600
Samen00
De laatste 30 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
zondag 1 november 202600
zaterdag 31 oktober 202600
vrijdag 30 oktober 202600
donderdag 29 oktober 202600
woensdag 28 oktober 202600
dinsdag 27 oktober 202600
maandag 26 oktober 202600
zondag 25 oktober 202600
zaterdag 24 oktober 202611
vrijdag 23 oktober 202600
donderdag 22 oktober 202600
woensdag 21 oktober 202600
dinsdag 20 oktober 202622
maandag 19 oktober 202611
zondag 18 oktober 202600
zaterdag 17 oktober 202600
vrijdag 16 oktober 202600
donderdag 15 oktober 202600
woensdag 14 oktober 202611
dinsdag 13 oktober 202600
maandag 12 oktober 202611
zondag 11 oktober 202600
zaterdag 10 oktober 202611
vrijdag 9 oktober 202600
donderdag 8 oktober 202600
woensdag 7 oktober 202600
dinsdag 6 oktober 202600
maandag 5 oktober 202633
zondag 4 oktober 202600
zaterdag 3 oktober 202600
Samen1010
Per week, de laatste 30 weken
Toon de cijfers
WeekBekekenBezoekers
Week 43 (19/10 tot 25/10/2026)44
Week 42 (12/10 tot 18/10/2026)22
Week 41 (5/10 tot 11/10/2026)44
Week 40 (28/9 tot 4/10/2026)11
Week 38 (14/9 tot 20/9/2026)44
Week 37 (7/9 tot 13/9/2026)33
Week 36 (31/8 tot 6/9/2026)44
Week 35 (24/8 tot 30/8/2026)77
Week 34 (17/8 tot 23/8/2026)99
Week 33 (10/8 tot 16/8/2026)77
Week 32 (3/8 tot 9/8/2026)77
Week 31 (27/7 tot 2/8/2026)66
Week 30 (20/7 tot 26/7/2026)77
Week 29 (13/7 tot 19/7/2026)44
Week 28 (6/7 tot 12/7/2026)77
Week 27 (29/6 tot 5/7/2026)1313
Week 26 (22/6 tot 28/6/2026)1816
Week 25 (15/6 tot 21/6/2026)1818
Week 24 (8/6 tot 14/6/2026)99
Week 23 (1/6 tot 7/6/2026)88
Week 22 (25/5 tot 31/5/2026)55
Week 21 (18/5 tot 24/5/2026)99
Week 20 (11/5 tot 17/5/2026)1515
Week 19 (4/5 tot 10/5/2026)2020
Week 18 (27/4 tot 3/5/2026)1616
Week 17 (20/4 tot 26/4/2026)1717
Week 16 (13/4 tot 19/4/2026)1111
Week 15 (6/4 tot 12/4/2026)88
Week 14 (30/3 tot 5/4/2026)1.4271
Week 8 (16/2 tot 22/2/2026)11
Samen1.671243
De laatste 24 maanden
Toon de cijfers
MaandBekekenBezoekers
November 202600
Oktober 20261111
September 20261010
Augustus 20263333
Juli 20263131
Juni 20265755
Mei 20265252
April 20261.47650
Maart 202600
Februari 202696
Januari 20261615
December 2025435206
November 20251111
Oktober 2025442142
September 20256244
Augustus 202544
Juli 20251.213321
Juni 2025711232
Mei 20251.218410
April 20252321
Maart 202530422
Februari 202511
Januari 2025649637
December 2024387378
Samen7.1552.692
Per jaar
  • 2026 (tot nu)263 bezoekers · 1.695 bekeken
  • 20252.051 bezoekers · 5.073 bekeken
  • 20243.555 bezoekers · 4.006 bekeken
  • 202333 bezoekers · 42 bekeken
  • 202279 bezoekers · 84 bekeken
  • 202161 bezoekers · 104 bekeken
  • 2020163 bezoekers · 184 bekeken
  • 2019265 bezoekers · 331 bekeken
  • 20181.546 bezoekers · 1.898 bekeken
  • 20176.134 bezoekers · 8.926 bekeken
  • 20166.702 bezoekers · 10.666 bekeken
  • 20157.647 bezoekers · 11.972 bekeken
  • 201414.448 bezoekers · 22.729 bekeken
  • 201317.289 bezoekers · 27.589 bekeken
  • 201213.842 bezoekers · 21.331 bekeken
  • 201124.300 bezoekers · 40.258 bekeken
  • 201015.704 bezoekers · 25.411 bekeken
  • 20093.648 bezoekers · 5.289 bekeken
  • 2008555 bezoekers · 2.508 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
2026 (tot nu)1.6952630,2%
20255.0732.0511,7%
20244.0063.5553,0%
202342330,0%
202284790,1%
2021104610,1%
20201841630,1%
20193312650,2%
20181.8981.5461,3%
20178.9266.1345,2%
201610.6666.7025,7%
201511.9727.6476,5%
201422.72914.44812,2%
201327.58917.28914,6%
201221.33113.84211,7%
201140.25824.30020,5%
201025.41115.70413,3%
20095.2893.6483,1%
20082.5085550,5%

Deze grafieken tellen alles samen van november 2025 tot vandaag.

Op welk uur komen de bezoekers?
Toon de cijfers
UurBekekenBezoekersDeel van de bezoekers
0 tot 1 uur36285,8%
1 tot 2 uur41326,7%
2 tot 3 uur31224,6%
3 tot 4 uur21183,8%
4 tot 5 uur34296,0%
5 tot 6 uur38224,6%
6 tot 7 uur28183,8%
7 tot 8 uur33234,8%
8 tot 9 uur28163,3%
9 tot 10 uur21153,1%
10 tot 11 uur25173,5%
11 tot 12 uur40194,0%
12 tot 13 uur28194,0%
13 tot 14 uur37163,3%
14 tot 15 uur1.451204,2%
15 tot 16 uur29234,8%
16 tot 17 uur39194,0%
17 tot 18 uur31204,2%
18 tot 19 uur30214,4%
19 tot 20 uur24163,3%
20 tot 21 uur28194,0%
21 tot 22 uur25183,8%
22 tot 23 uur19142,9%
23 tot 24 uur24163,3%
Samen2.141480100%
Op welke dag komen de bezoekers?
  • Maandag70 bezoekers · 120 bekeken
  • Dinsdag62 bezoekers · 81 bekeken
  • Woensdag70 bezoekers · 1.502 bekeken
  • Donderdag58 bezoekers · 59 bekeken
  • Vrijdag49 bezoekers · 59 bekeken
  • Zaterdag84 bezoekers · 127 bekeken
  • Zondag87 bezoekers · 193 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
Maandag1207014,6%
Dinsdag816212,9%
Woensdag1.5027014,6%
Donderdag595812,1%
Vrijdag594910,2%
Zaterdag1278417,5%
Zondag1938718,1%
Op weekdagen (maandag tot vrijdag)
1.821 keer bekeken (85,1%), 309 bezoekers (64,4%)
In het weekend (zaterdag en zondag)
320 keer bekeken (14,9%), 171 bezoekers (35,6%)

‹ Terug naar de blog

Meer van Gedachten over God en de wereld

↑ Terug naar de berichten