Naar de inhoud

Lady eigen hoekje

akke.beakke.be

Statistieken

De laatste 7 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
zaterdag 31 oktober 202600
vrijdag 30 oktober 202600
donderdag 29 oktober 202600
woensdag 28 oktober 202600
dinsdag 27 oktober 202600
maandag 26 oktober 202600
zondag 25 oktober 202600
Samen00
De laatste 30 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
zaterdag 31 oktober 202600
vrijdag 30 oktober 202600
donderdag 29 oktober 202600
woensdag 28 oktober 202600
dinsdag 27 oktober 202600
maandag 26 oktober 202600
zondag 25 oktober 202600
zaterdag 24 oktober 202611
vrijdag 23 oktober 202600
donderdag 22 oktober 202600
woensdag 21 oktober 202622
dinsdag 20 oktober 202600
maandag 19 oktober 202611
zondag 18 oktober 202600
zaterdag 17 oktober 202600
vrijdag 16 oktober 202644
donderdag 15 oktober 202611
woensdag 14 oktober 202633
dinsdag 13 oktober 202611
maandag 12 oktober 202600
zondag 11 oktober 202600
zaterdag 10 oktober 202611
vrijdag 9 oktober 202600
donderdag 8 oktober 202600
woensdag 7 oktober 202600
dinsdag 6 oktober 202600
maandag 5 oktober 202600
zondag 4 oktober 202622
zaterdag 3 oktober 202611
vrijdag 2 oktober 202600
Samen1717
Per week, de laatste 30 weken
Toon de cijfers
WeekBekekenBezoekers
Week 43 (19/10 tot 25/10/2026)44
Week 42 (12/10 tot 18/10/2026)99
Week 41 (5/10 tot 11/10/2026)11
Week 40 (28/9 tot 4/10/2026)33
Week 39 (21/9 tot 27/9/2026)11
Week 36 (31/8 tot 6/9/2026)11
Week 35 (24/8 tot 30/8/2026)11
Week 34 (17/8 tot 23/8/2026)11
Week 33 (10/8 tot 16/8/2026)11
Week 31 (27/7 tot 2/8/2026)22
Week 30 (20/7 tot 26/7/2026)22
Week 28 (6/7 tot 12/7/2026)11
Week 27 (29/6 tot 5/7/2026)66
Week 26 (22/6 tot 28/6/2026)33
Week 25 (15/6 tot 21/6/2026)55
Week 24 (8/6 tot 14/6/2026)22
Week 23 (1/6 tot 7/6/2026)33
Week 22 (25/5 tot 31/5/2026)22
Week 21 (18/5 tot 24/5/2026)11
Week 20 (11/5 tot 17/5/2026)55
Week 19 (4/5 tot 10/5/2026)33
Week 18 (27/4 tot 3/5/2026)33
Week 17 (20/4 tot 26/4/2026)11
Week 14 (30/3 tot 5/4/2026)22
Week 13 (23/3 tot 29/3/2026)1911
Week 12 (16/3 tot 22/3/2026)1091
Week 11 (9/3 tot 15/3/2026)11
Week 10 (2/3 tot 8/3/2026)812
Week 8 (16/2 tot 22/2/2026)974
Week 7 (9/2 tot 15/2/2026)44
Samen54676
De laatste 24 maanden
Toon de cijfers
MaandBekekenBezoekers
Oktober 20261717
September 202622
Augustus 202633
Juli 202688
Juni 20261616
Mei 20261313
April 202622
Maart 20263847
Februari 202610310
Januari 202642
December 20254037
November 202520475
Oktober 20251211
September 202514580
Augustus 202564
Juli 20252922
Juni 2025128
Mei 20252524
April 202515970
Maart 20252610
Februari 20252727
Januari 20252518
December 20241515
November 2024651521
Samen1.9281.002
Per jaar
  • 2026 (tot nu)80 bezoekers · 552 bekeken
  • 2025386 bezoekers · 710 bekeken
  • 20241.660 bezoekers · 1.843 bekeken
  • 20231 bezoekers · 1 bekeken
  • 202275 bezoekers · 136 bekeken
  • 202113 bezoekers · 137 bekeken
  • 20204 bezoekers · 4 bekeken
  • 20199 bezoekers · 11 bekeken
  • 20184 bezoekers · 4 bekeken
  • 20172 bezoekers · 2 bekeken
  • 20165 bezoekers · 5 bekeken
  • 201575 bezoekers · 92 bekeken
  • 2014411 bezoekers · 462 bekeken
  • 2013149 bezoekers · 172 bekeken
  • 2012194 bezoekers · 397 bekeken
  • 2011377 bezoekers · 502 bekeken
  • 20101.290 bezoekers · 1.751 bekeken
  • 2009318 bezoekers · 412 bekeken
  • 2008235 bezoekers · 407 bekeken
  • 2007715 bezoekers · 1.082 bekeken
  • 20061.098 bezoekers · 3.187 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
2026 (tot nu)552801,1%
20257103865,4%
20241.8431.66023,4%
2023110,0%
2022136751,1%
2021137130,2%
2020440,1%
20191190,1%
2018440,1%
2017220,0%
2016550,1%
201592751,1%
20144624115,8%
20131721492,1%
20123971942,7%
20115023775,3%
20101.7511.29018,2%
20094123184,5%
20084072353,3%
20071.08271510,1%
20063.1871.09815,5%

Deze grafieken tellen alles samen van oktober 2025 tot vandaag.

Op welk uur komen de bezoekers?
Toon de cijfers
UurBekekenBezoekersDeel van de bezoekers
0 tot 1 uur3863,0%
1 tot 2 uur80178,4%
2 tot 3 uur1052,5%
3 tot 4 uur1263,0%
4 tot 5 uur3573,4%
5 tot 6 uur58115,4%
6 tot 7 uur4183,9%
7 tot 8 uur2894,4%
8 tot 9 uur1252,5%
9 tot 10 uur852,5%
10 tot 11 uur1983,9%
11 tot 12 uur1294,4%
12 tot 13 uur1794,4%
13 tot 14 uur1183,9%
14 tot 15 uur203125,9%
15 tot 16 uur973,4%
16 tot 17 uur19136,4%
17 tot 18 uur1283,9%
18 tot 19 uur120104,9%
19 tot 20 uur1063,0%
20 tot 21 uur831,5%
21 tot 22 uur18115,4%
22 tot 23 uur20146,9%
23 tot 24 uur863,0%
Samen808203100%
Op welke dag komen de bezoekers?
  • Maandag19 bezoekers · 210 bekeken
  • Dinsdag34 bezoekers · 132 bekeken
  • Woensdag28 bezoekers · 44 bekeken
  • Donderdag42 bezoekers · 131 bekeken
  • Vrijdag34 bezoekers · 55 bekeken
  • Zaterdag27 bezoekers · 28 bekeken
  • Zondag19 bezoekers · 208 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
Maandag210199,4%
Dinsdag1323416,7%
Woensdag442813,8%
Donderdag1314220,7%
Vrijdag553416,7%
Zaterdag282713,3%
Zondag208199,4%
Op weekdagen (maandag tot vrijdag)
572 keer bekeken (70,8%), 157 bezoekers (77,3%)
In het weekend (zaterdag en zondag)
236 keer bekeken (29,2%), 46 bezoekers (22,7%)

‹ Terug naar de blog

Meer van Lady eigen hoekje

↑ Terug naar de berichten