Naar de inhoud

JIKELELE MY

If you can speak, you can sing. If you can walk, you can dance.
akke.beakke.be

Statistieken

De laatste 7 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
maandag 2 november 202600
zondag 1 november 202600
zaterdag 31 oktober 202600
vrijdag 30 oktober 202611
donderdag 29 oktober 202600
woensdag 28 oktober 202600
dinsdag 27 oktober 202600
Samen11
De laatste 30 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
maandag 2 november 202600
zondag 1 november 202600
zaterdag 31 oktober 202600
vrijdag 30 oktober 202611
donderdag 29 oktober 202600
woensdag 28 oktober 202600
dinsdag 27 oktober 202600
maandag 26 oktober 202600
zondag 25 oktober 202600
zaterdag 24 oktober 202600
vrijdag 23 oktober 202600
donderdag 22 oktober 202622
woensdag 21 oktober 202600
dinsdag 20 oktober 202600
maandag 19 oktober 202633
zondag 18 oktober 202600
zaterdag 17 oktober 202600
vrijdag 16 oktober 202644
donderdag 15 oktober 202600
woensdag 14 oktober 202622
dinsdag 13 oktober 202622
maandag 12 oktober 202633
zondag 11 oktober 202611
zaterdag 10 oktober 202611
vrijdag 9 oktober 202600
donderdag 8 oktober 202600
woensdag 7 oktober 202622
dinsdag 6 oktober 202611
maandag 5 oktober 202633
zondag 4 oktober 202600
Samen2525
Per week, de laatste 30 weken
Toon de cijfers
WeekBekekenBezoekers
Week 44 (26/10 tot 1/11/2026)11
Week 43 (19/10 tot 25/10/2026)55
Week 42 (12/10 tot 18/10/2026)1111
Week 41 (5/10 tot 11/10/2026)88
Week 40 (28/9 tot 4/10/2026)66
Week 39 (21/9 tot 27/9/2026)1212
Week 38 (14/9 tot 20/9/2026)1514
Week 37 (7/9 tot 13/9/2026)44
Week 35 (24/8 tot 30/8/2026)22
Week 34 (17/8 tot 23/8/2026)55
Week 33 (10/8 tot 16/8/2026)22
Week 32 (3/8 tot 9/8/2026)44
Week 31 (27/7 tot 2/8/2026)1010
Week 30 (20/7 tot 26/7/2026)2222
Week 29 (13/7 tot 19/7/2026)11
Week 28 (6/7 tot 12/7/2026)44
Week 27 (29/6 tot 5/7/2026)11
Week 26 (22/6 tot 28/6/2026)22
Week 25 (15/6 tot 21/6/2026)33
Week 24 (8/6 tot 14/6/2026)44
Week 23 (1/6 tot 7/6/2026)11
Week 22 (25/5 tot 31/5/2026)11
Week 20 (11/5 tot 17/5/2026)11
Week 19 (4/5 tot 10/5/2026)66
Week 18 (27/4 tot 3/5/2026)22
Week 17 (20/4 tot 26/4/2026)77
Week 16 (13/4 tot 19/4/2026)11
Week 15 (6/4 tot 12/4/2026)11
Week 13 (23/3 tot 29/3/2026)157
Week 12 (16/3 tot 22/3/2026)2011
Samen177159
De laatste 24 maanden
Toon de cijfers
MaandBekekenBezoekers
November 202600
Oktober 20262727
September 20263534
Augustus 20261818
Juli 20263333
Juni 20261010
Mei 202688
April 20261111
Maart 20266028
Februari 20263831
Januari 202686
December 20254938
November 20251918
Oktober 20256348
September 20257663
Augustus 20254316
Juli 20254332
Juni 202588
Mei 2025170120
April 202500
Maart 202500
Februari 202500
Januari 20254544
December 202400
Samen764593
Per jaar
  • 2026 (tot nu)206 bezoekers · 248 bekeken
  • 2025387 bezoekers · 516 bekeken
  • 2024175 bezoekers · 175 bekeken
  • 20230 bezoekers · 0 bekeken
  • 202266 bezoekers · 125 bekeken
  • 202114 bezoekers · 14 bekeken
  • 20206 bezoekers · 6 bekeken
  • 201952 bezoekers · 65 bekeken
  • 201855 bezoekers · 58 bekeken
  • 2017107 bezoekers · 119 bekeken
  • 2016234 bezoekers · 266 bekeken
  • 2015524 bezoekers · 640 bekeken
  • 20141.991 bezoekers · 3.348 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
2026 (tot nu)2482065,4%
202551638710,1%
20241751754,6%
2023000,0%
2022125661,7%
202114140,4%
2020660,2%
201965521,4%
201858551,4%
20171191072,8%
20162662346,1%
201564052413,7%
20143.3481.99152,2%

Deze grafieken tellen alles samen van november 2025 tot vandaag.

Op welk uur komen de bezoekers?
Toon de cijfers
UurBekekenBezoekersDeel van de bezoekers
0 tot 1 uur10103,8%
1 tot 2 uur25218,0%
2 tot 3 uur24166,1%
3 tot 4 uur1193,4%
4 tot 5 uur20155,7%
5 tot 6 uur22135,0%
6 tot 7 uur1183,1%
7 tot 8 uur14124,6%
8 tot 9 uur17135,0%
9 tot 10 uur16135,0%
10 tot 11 uur11114,2%
11 tot 12 uur883,1%
12 tot 13 uur14103,8%
13 tot 14 uur12114,2%
14 tot 15 uur12103,8%
15 tot 16 uur662,3%
16 tot 17 uur14135,0%
17 tot 18 uur12114,2%
18 tot 19 uur10103,8%
19 tot 20 uur1193,4%
20 tot 21 uur883,1%
21 tot 22 uur883,1%
22 tot 23 uur12103,8%
23 tot 24 uur872,7%
Samen316262100%
Op welke dag komen de bezoekers?
  • Maandag37 bezoekers · 42 bekeken
  • Dinsdag35 bezoekers · 43 bekeken
  • Woensdag34 bezoekers · 34 bekeken
  • Donderdag34 bezoekers · 41 bekeken
  • Vrijdag56 bezoekers · 82 bekeken
  • Zaterdag34 bezoekers · 40 bekeken
  • Zondag32 bezoekers · 34 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
Maandag423714,1%
Dinsdag433513,4%
Woensdag343413,0%
Donderdag413413,0%
Vrijdag825621,4%
Zaterdag403413,0%
Zondag343212,2%
Op weekdagen (maandag tot vrijdag)
242 keer bekeken (76,6%), 196 bezoekers (74,8%)
In het weekend (zaterdag en zondag)
74 keer bekeken (23,4%), 66 bezoekers (25,2%)

‹ Terug naar de blog

Meer van JIKELELE MY

↑ Terug naar de berichten