Naar de inhoud

Welkom op ons blogje van Leon & Ester

akke.beakke.be

welkomoponsblogje.jpg

Statistieken

De laatste 7 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
zondag 1 november 202600
zaterdag 31 oktober 202600
vrijdag 30 oktober 202600
donderdag 29 oktober 202600
woensdag 28 oktober 202600
dinsdag 27 oktober 202600
maandag 26 oktober 202600
Samen00
De laatste 30 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
zondag 1 november 202600
zaterdag 31 oktober 202600
vrijdag 30 oktober 202600
donderdag 29 oktober 202600
woensdag 28 oktober 202600
dinsdag 27 oktober 202600
maandag 26 oktober 202600
zondag 25 oktober 202600
zaterdag 24 oktober 202600
vrijdag 23 oktober 202600
donderdag 22 oktober 202600
woensdag 21 oktober 202600
dinsdag 20 oktober 202600
maandag 19 oktober 202600
zondag 18 oktober 202600
zaterdag 17 oktober 202600
vrijdag 16 oktober 202600
donderdag 15 oktober 202600
woensdag 14 oktober 202622
dinsdag 13 oktober 202600
maandag 12 oktober 202600
zondag 11 oktober 202600
zaterdag 10 oktober 202611
vrijdag 9 oktober 202611
donderdag 8 oktober 202600
woensdag 7 oktober 202600
dinsdag 6 oktober 202600
maandag 5 oktober 202600
zondag 4 oktober 202633
zaterdag 3 oktober 202611
Samen88
Per week, de laatste 30 weken
Toon de cijfers
WeekBekekenBezoekers
Week 42 (12/10 tot 18/10/2026)22
Week 41 (5/10 tot 11/10/2026)22
Week 40 (28/9 tot 4/10/2026)44
Week 38 (14/9 tot 20/9/2026)11
Week 37 (7/9 tot 13/9/2026)22
Week 36 (31/8 tot 6/9/2026)66
Week 35 (24/8 tot 30/8/2026)2222
Week 34 (17/8 tot 23/8/2026)99
Week 33 (10/8 tot 16/8/2026)66
Week 32 (3/8 tot 9/8/2026)11
Week 31 (27/7 tot 2/8/2026)22
Week 30 (20/7 tot 26/7/2026)11
Week 29 (13/7 tot 19/7/2026)11
Week 25 (15/6 tot 21/6/2026)11
Week 12 (16/3 tot 22/3/2026)63
Week 9 (23/2 tot 1/3/2026)11
Week 6 (2/2 tot 8/2/2026)31
Week 52 (22/12 tot 28/12/2025)11
Week 51 (15/12 tot 21/12/2025)11
Week 50 (8/12 tot 14/12/2025)44
Week 49 (1/12 tot 7/12/2025)11
Week 48 (24/11 tot 30/11/2025)52
Week 47 (17/11 tot 23/11/2025)11
Week 46 (10/11 tot 16/11/2025)11
Samen8476
De laatste 24 maanden
Toon de cijfers
MaandBekekenBezoekers
November 202600
Oktober 202688
September 202699
Augustus 20263939
Juli 202633
Juni 202611
Mei 202600
April 202600
Maart 202663
Februari 202642
Januari 202600
December 202577
November 202574
Oktober 20251414
September 20252116
Augustus 202593
Juli 20251212
Juni 202566
Mei 20253838
April 20251716
Maart 202500
Februari 202511
Januari 202500
December 202400
Samen202182
Per jaar
  • 2026 (tot nu)65 bezoekers · 70 bekeken
  • 2025117 bezoekers · 132 bekeken
  • 202475 bezoekers · 75 bekeken
  • 20232 bezoekers · 2 bekeken
  • 202220 bezoekers · 29 bekeken
  • 20214 bezoekers · 14 bekeken
  • 20200 bezoekers · 0 bekeken
  • 20192 bezoekers · 2 bekeken
  • 20183 bezoekers · 3 bekeken
  • 20170 bezoekers · 0 bekeken
  • 20166 bezoekers · 6 bekeken
  • 20154 bezoekers · 8 bekeken
  • 2014153 bezoekers · 297 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
2026 (tot nu)706514,4%
202513211725,9%
2024757516,6%
2023220,4%
202229204,4%
20211440,9%
2020000,0%
2019220,4%
2018330,7%
2017000,0%
2016661,3%
2015840,9%
201429715333,9%

Deze grafieken tellen alles samen van november 2025 tot vandaag.

Op welk uur komen de bezoekers?
Toon de cijfers
UurBekekenBezoekersDeel van de bezoekers
0 tot 1 uur333,9%
1 tot 2 uur8810,5%
2 tot 3 uur333,9%
3 tot 4 uur556,6%
4 tot 5 uur222,6%
5 tot 6 uur111,3%
6 tot 7 uur445,3%
7 tot 8 uur333,9%
8 tot 9 uur222,6%
9 tot 10 uur445,3%
10 tot 11 uur333,9%
11 tot 12 uur111,3%
12 tot 13 uur222,6%
13 tot 14 uur111,3%
14 tot 15 uur111,3%
15 tot 16 uur533,9%
16 tot 17 uur222,6%
17 tot 18 uur445,3%
18 tot 19 uur856,6%
19 tot 20 uur333,9%
20 tot 21 uur556,6%
21 tot 22 uur411,3%
22 tot 23 uur333,9%
23 tot 24 uur779,2%
Samen8476100%
Op welke dag komen de bezoekers?
  • Maandag11 bezoekers · 14 bekeken
  • Dinsdag8 bezoekers · 8 bekeken
  • Woensdag13 bezoekers · 15 bekeken
  • Donderdag12 bezoekers · 12 bekeken
  • Vrijdag10 bezoekers · 10 bekeken
  • Zaterdag8 bezoekers · 8 bekeken
  • Zondag14 bezoekers · 17 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
Maandag141114,5%
Dinsdag8810,5%
Woensdag151317,1%
Donderdag121215,8%
Vrijdag101013,2%
Zaterdag8810,5%
Zondag171418,4%
Op weekdagen (maandag tot vrijdag)
59 keer bekeken (70,2%), 54 bezoekers (71,1%)
In het weekend (zaterdag en zondag)
25 keer bekeken (29,8%), 22 bezoekers (28,9%)

‹ Terug naar de blog

Meer van Welkom op ons blogje van Leon & Ester

↑ Terug naar de berichten