Naar de inhoud

Lillo

Het eeuwenoude fort aan de oever van de Schelde
akke.beakke.be
Welkom in "Lillo" scrol verder naar beneden om de nieuwste foto's en berichten te kunnen zien en lezen. Wandel rustig door de straatjes naar pittoreske hoekjes, die ooit met bloed doordrenkt de geschiedenis van ons landje hielpen schrijven.

Statistieken

De laatste 7 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
zaterdag 31 oktober 202600
vrijdag 30 oktober 202600
donderdag 29 oktober 202600
woensdag 28 oktober 202600
dinsdag 27 oktober 202600
maandag 26 oktober 202600
zondag 25 oktober 202600
Samen00
De laatste 30 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
zaterdag 31 oktober 202600
vrijdag 30 oktober 202600
donderdag 29 oktober 202600
woensdag 28 oktober 202600
dinsdag 27 oktober 202600
maandag 26 oktober 202600
zondag 25 oktober 202600
zaterdag 24 oktober 202600
vrijdag 23 oktober 202600
donderdag 22 oktober 202600
woensdag 21 oktober 202600
dinsdag 20 oktober 202600
maandag 19 oktober 202600
zondag 18 oktober 202600
zaterdag 17 oktober 202600
vrijdag 16 oktober 202611
donderdag 15 oktober 202611
woensdag 14 oktober 202622
dinsdag 13 oktober 202611
maandag 12 oktober 202633
zondag 11 oktober 202633
zaterdag 10 oktober 202622
vrijdag 9 oktober 202600
donderdag 8 oktober 202600
woensdag 7 oktober 202611
dinsdag 6 oktober 202600
maandag 5 oktober 202622
zondag 4 oktober 202611
zaterdag 3 oktober 202600
vrijdag 2 oktober 202600
Samen1717
Per week, de laatste 30 weken
Toon de cijfers
WeekBekekenBezoekers
Week 42 (12/10 tot 18/10/2026)88
Week 41 (5/10 tot 11/10/2026)88
Week 40 (28/9 tot 4/10/2026)55
Week 39 (21/9 tot 27/9/2026)11
Week 37 (7/9 tot 13/9/2026)11
Week 36 (31/8 tot 6/9/2026)33
Week 35 (24/8 tot 30/8/2026)2323
Week 34 (17/8 tot 23/8/2026)77
Week 33 (10/8 tot 16/8/2026)22
Week 32 (3/8 tot 9/8/2026)33
Week 31 (27/7 tot 2/8/2026)22
Week 30 (20/7 tot 26/7/2026)22
Week 28 (6/7 tot 12/7/2026)11
Week 27 (29/6 tot 5/7/2026)11
Week 26 (22/6 tot 28/6/2026)55
Week 24 (8/6 tot 14/6/2026)64
Week 18 (27/4 tot 3/5/2026)11
Week 15 (6/4 tot 12/4/2026)11
Week 14 (30/3 tot 5/4/2026)21
Week 12 (16/3 tot 22/3/2026)31
Week 11 (9/3 tot 15/3/2026)11
Week 10 (2/3 tot 8/3/2026)85
Week 51 (15/12 tot 21/12/2025)63
Week 50 (8/12 tot 14/12/2025)66
Week 44 (27/10 tot 2/11/2025)64
Week 41 (6/10 tot 12/10/2025)2116
Week 40 (29/9 tot 5/10/2025)86
Samen141121
De laatste 24 maanden
Toon de cijfers
MaandBekekenBezoekers
Oktober 20261717
September 202688
Augustus 20263737
Juli 202655
Juni 2026119
Mei 202600
April 202622
Maart 2026148
Februari 202600
Januari 202600
December 2025129
November 202500
Oktober 20253526
September 20251310
Augustus 202511
Juli 2025128
Juni 20251515
Mei 202588
April 202598
Maart 202500
Februari 2025114
Januari 202511
December 202400
November 20242928
Samen240204
Per jaar
  • 2026 (tot nu)86 bezoekers · 94 bekeken
  • 202590 bezoekers · 117 bekeken
  • 202467 bezoekers · 70 bekeken
  • 20239 bezoekers · 17 bekeken
  • 202256 bezoekers · 73 bekeken
  • 202133 bezoekers · 47 bekeken
  • 202024 bezoekers · 31 bekeken
  • 201939 bezoekers · 43 bekeken
  • 201842 bezoekers · 50 bekeken
  • 201757 bezoekers · 69 bekeken
  • 201691 bezoekers · 112 bekeken
  • 2015322 bezoekers · 372 bekeken
  • 20141.189 bezoekers · 1.227 bekeken
  • 2013370 bezoekers · 469 bekeken
  • 2012823 bezoekers · 1.188 bekeken
  • 20111.436 bezoekers · 1.951 bekeken
  • 20102.196 bezoekers · 2.928 bekeken
  • 20091.822 bezoekers · 2.651 bekeken
  • 20082.722 bezoekers · 3.976 bekeken
  • 20073.644 bezoekers · 5.285 bekeken
  • 20065.368 bezoekers · 8.541 bekeken
  • 20052.107 bezoekers · 4.025 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
2026 (tot nu)94860,4%
2025117900,4%
202470670,3%
20231790,0%
202273560,2%
202147330,1%
202031240,1%
201943390,2%
201850420,2%
201769570,3%
2016112910,4%
20153723221,4%
20141.2271.1895,3%
20134693701,6%
20121.1888233,6%
20111.9511.4366,4%
20102.9282.1969,7%
20092.6511.8228,1%
20083.9762.72212,0%
20075.2853.64416,1%
20068.5415.36823,8%
20054.0252.1079,3%

Deze grafieken tellen alles samen van oktober 2025 tot vandaag.

Op welk uur komen de bezoekers?
Toon de cijfers
UurBekekenBezoekersDeel van de bezoekers
0 tot 1 uur665,0%
1 tot 2 uur643,3%
2 tot 3 uur886,6%
3 tot 4 uur1175,8%
4 tot 5 uur421,7%
5 tot 6 uur554,1%
6 tot 7 uur543,3%
7 tot 8 uur665,0%
8 tot 9 uur1086,6%
9 tot 10 uur554,1%
10 tot 11 uur110,8%
11 tot 12 uur554,1%
12 tot 13 uur1397,4%
13 tot 14 uur10108,3%
14 tot 15 uur886,6%
15 tot 16 uur221,7%
16 tot 17 uur332,5%
17 tot 18 uur754,1%
18 tot 19 uur775,8%
19 tot 20 uur110,8%
20 tot 21 uur875,8%
21 tot 22 uur554,1%
22 tot 23 uur110,8%
23 tot 24 uur421,7%
Samen141121100%
Op welke dag komen de bezoekers?
  • Maandag31 bezoekers · 31 bekeken
  • Dinsdag16 bezoekers · 24 bekeken
  • Woensdag15 bezoekers · 19 bekeken
  • Donderdag21 bezoekers · 22 bekeken
  • Vrijdag10 bezoekers · 12 bekeken
  • Zaterdag11 bezoekers · 14 bekeken
  • Zondag17 bezoekers · 19 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
Maandag313125,6%
Dinsdag241613,2%
Woensdag191512,4%
Donderdag222117,4%
Vrijdag12108,3%
Zaterdag14119,1%
Zondag191714,0%
Op weekdagen (maandag tot vrijdag)
108 keer bekeken (76,6%), 93 bezoekers (76,9%)
In het weekend (zaterdag en zondag)
33 keer bekeken (23,4%), 28 bezoekers (23,1%)

‹ Terug naar de blog

Meer van Lillo

↑ Terug naar de berichten