Naar de inhoud

*~[Luan]~*

................*Welkom op mijn blog*................
akke.beakke.be

Statistieken

De laatste 7 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
zondag 1 november 202600
zaterdag 31 oktober 202600
vrijdag 30 oktober 202611
donderdag 29 oktober 202600
woensdag 28 oktober 202600
dinsdag 27 oktober 202600
maandag 26 oktober 202611
Samen22
De laatste 30 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
zondag 1 november 202600
zaterdag 31 oktober 202600
vrijdag 30 oktober 202611
donderdag 29 oktober 202600
woensdag 28 oktober 202600
dinsdag 27 oktober 202600
maandag 26 oktober 202611
zondag 25 oktober 202600
zaterdag 24 oktober 202600
vrijdag 23 oktober 202611
donderdag 22 oktober 202600
woensdag 21 oktober 202600
dinsdag 20 oktober 202600
maandag 19 oktober 202622
zondag 18 oktober 202600
zaterdag 17 oktober 202600
vrijdag 16 oktober 202666
donderdag 15 oktober 202633
woensdag 14 oktober 202655
dinsdag 13 oktober 202655
maandag 12 oktober 202633
zondag 11 oktober 202666
zaterdag 10 oktober 202655
vrijdag 9 oktober 202655
donderdag 8 oktober 202622
woensdag 7 oktober 202644
dinsdag 6 oktober 202622
maandag 5 oktober 202611
zondag 4 oktober 202644
zaterdag 3 oktober 202622
Samen5858
Per week, de laatste 30 weken
Toon de cijfers
WeekBekekenBezoekers
Week 44 (26/10 tot 1/11/2026)22
Week 43 (19/10 tot 25/10/2026)33
Week 42 (12/10 tot 18/10/2026)2222
Week 41 (5/10 tot 11/10/2026)2525
Week 40 (28/9 tot 4/10/2026)1919
Week 39 (21/9 tot 27/9/2026)2424
Week 38 (14/9 tot 20/9/2026)106106
Week 37 (7/9 tot 13/9/2026)106106
Week 36 (31/8 tot 6/9/2026)105105
Week 35 (24/8 tot 30/8/2026)192192
Week 34 (17/8 tot 23/8/2026)7777
Week 33 (10/8 tot 16/8/2026)66
Week 32 (3/8 tot 9/8/2026)88
Week 31 (27/7 tot 2/8/2026)1313
Week 30 (20/7 tot 26/7/2026)1111
Week 29 (13/7 tot 19/7/2026)55
Week 28 (6/7 tot 12/7/2026)55
Week 27 (29/6 tot 5/7/2026)88
Week 26 (22/6 tot 28/6/2026)88
Week 25 (15/6 tot 21/6/2026)1313
Week 24 (8/6 tot 14/6/2026)77
Week 23 (1/6 tot 7/6/2026)99
Week 22 (25/5 tot 31/5/2026)44
Week 21 (18/5 tot 24/5/2026)77
Week 20 (11/5 tot 17/5/2026)66
Week 19 (4/5 tot 10/5/2026)1111
Week 18 (27/4 tot 3/5/2026)77
Week 17 (20/4 tot 26/4/2026)1111
Week 16 (13/4 tot 19/4/2026)22
Week 15 (6/4 tot 12/4/2026)66
Samen828828
De laatste 24 maanden
Toon de cijfers
MaandBekekenBezoekers
November 202600
Oktober 20266363
September 2026331331
Augustus 2026304304
Juli 20263939
Juni 20263737
Mei 20263232
April 20266229
Maart 20261.24624
Februari 2026197
Januari 20267649
December 2025311187
November 20256763
Oktober 2025897209
September 20259941
Augustus 202511
Juli 20252.099215
Juni 2025319135
Mei 20251.563475
April 20253211
Maart 202511
Februari 202554
Januari 2025168166
December 2024432424
Samen8.2032.847
Per jaar
  • 2026 (tot nu)915 bezoekers · 2.209 bekeken
  • 20251.508 bezoekers · 5.562 bekeken
  • 20242.474 bezoekers · 2.839 bekeken
  • 2023138 bezoekers · 180 bekeken
  • 2022151 bezoekers · 263 bekeken
  • 202138 bezoekers · 45 bekeken
  • 202032 bezoekers · 43 bekeken
  • 201977 bezoekers · 114 bekeken
  • 201851 bezoekers · 73 bekeken
  • 201756 bezoekers · 78 bekeken
  • 2016477 bezoekers · 824 bekeken
  • 20151.141 bezoekers · 1.943 bekeken
  • 20143.258 bezoekers · 3.879 bekeken
  • 20132.755 bezoekers · 4.155 bekeken
  • 20121.596 bezoekers · 3.116 bekeken
  • 20113.755 bezoekers · 5.407 bekeken
  • 20101.667 bezoekers · 2.356 bekeken
  • 2009290 bezoekers · 374 bekeken
  • 2008549 bezoekers · 841 bekeken
  • 20072.048 bezoekers · 3.964 bekeken
  • 20061.790 bezoekers · 4.890 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
2026 (tot nu)2.2099153,7%
20255.5621.5086,1%
20242.8392.47410,0%
20231801380,6%
20222631510,6%
202145380,2%
202043320,1%
2019114770,3%
201873510,2%
201778560,2%
20168244771,9%
20151.9431.1414,6%
20143.8793.25813,2%
20134.1552.75511,1%
20123.1161.5966,4%
20115.4073.75515,2%
20102.3561.6676,7%
20093742901,2%
20088415492,2%
20073.9642.0488,3%
20064.8901.7907,2%

Deze grafieken tellen alles samen van november 2025 tot vandaag.

Op welk uur komen de bezoekers?
Toon de cijfers
UurBekekenBezoekersDeel van de bezoekers
0 tot 1 uur43403,4%
1 tot 2 uur59443,8%
2 tot 3 uur39353,0%
3 tot 4 uur58484,1%
4 tot 5 uur55504,3%
5 tot 6 uur95544,6%
6 tot 7 uur57463,9%
7 tot 8 uur56463,9%
8 tot 9 uur91393,3%
9 tot 10 uur140554,7%
10 tot 11 uur66574,9%
11 tot 12 uur55514,4%
12 tot 13 uur167595,1%
13 tot 14 uur192494,2%
14 tot 15 uur446605,2%
15 tot 16 uur89695,9%
16 tot 17 uur84605,2%
17 tot 18 uur418645,5%
18 tot 19 uur62504,3%
19 tot 20 uur40383,3%
20 tot 21 uur50322,7%
21 tot 22 uur72363,1%
22 tot 23 uur99363,1%
23 tot 24 uur54474,0%
Samen2.5871.165100%
Op welke dag komen de bezoekers?
  • Maandag241 bezoekers · 272 bekeken
  • Dinsdag192 bezoekers · 751 bekeken
  • Woensdag141 bezoekers · 160 bekeken
  • Donderdag128 bezoekers · 158 bekeken
  • Vrijdag143 bezoekers · 548 bekeken
  • Zaterdag138 bezoekers · 148 bekeken
  • Zondag182 bezoekers · 550 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
Maandag27224120,7%
Dinsdag75119216,5%
Woensdag16014112,1%
Donderdag15812811,0%
Vrijdag54814312,3%
Zaterdag14813811,8%
Zondag55018215,6%
Op weekdagen (maandag tot vrijdag)
1.889 keer bekeken (73,0%), 845 bezoekers (72,5%)
In het weekend (zaterdag en zondag)
698 keer bekeken (27,0%), 320 bezoekers (27,5%)

‹ Terug naar de blog

Meer van *~[Luan]~*

↑ Terug naar de berichten