Naar de inhoud

spectrum

akke.beakke.be

Statistieken

De laatste 7 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
zondag 1 november 202611
zaterdag 31 oktober 202600
vrijdag 30 oktober 202622
donderdag 29 oktober 202600
woensdag 28 oktober 202600
dinsdag 27 oktober 202600
maandag 26 oktober 202600
Samen33
De laatste 30 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
zondag 1 november 202611
zaterdag 31 oktober 202600
vrijdag 30 oktober 202622
donderdag 29 oktober 202600
woensdag 28 oktober 202600
dinsdag 27 oktober 202600
maandag 26 oktober 202600
zondag 25 oktober 202600
zaterdag 24 oktober 202600
vrijdag 23 oktober 202600
donderdag 22 oktober 202600
woensdag 21 oktober 202600
dinsdag 20 oktober 202600
maandag 19 oktober 202600
zondag 18 oktober 202622
zaterdag 17 oktober 202600
vrijdag 16 oktober 202611
donderdag 15 oktober 202677
woensdag 14 oktober 202633
dinsdag 13 oktober 202622
maandag 12 oktober 202677
zondag 11 oktober 202688
zaterdag 10 oktober 202666
vrijdag 9 oktober 20261010
donderdag 8 oktober 202677
woensdag 7 oktober 202633
dinsdag 6 oktober 202633
maandag 5 oktober 202633
zondag 4 oktober 202644
zaterdag 3 oktober 202644
Samen7373
Per week, de laatste 30 weken
Toon de cijfers
WeekBekekenBezoekers
Week 44 (26/10 tot 1/11/2026)33
Week 42 (12/10 tot 18/10/2026)2222
Week 41 (5/10 tot 11/10/2026)4040
Week 40 (28/9 tot 4/10/2026)3434
Week 39 (21/9 tot 27/9/2026)2222
Week 38 (14/9 tot 20/9/2026)3533
Week 37 (7/9 tot 13/9/2026)2020
Week 36 (31/8 tot 6/9/2026)55
Week 35 (24/8 tot 30/8/2026)88
Week 34 (17/8 tot 23/8/2026)77
Week 33 (10/8 tot 16/8/2026)33
Week 32 (3/8 tot 9/8/2026)22
Week 31 (27/7 tot 2/8/2026)33
Week 30 (20/7 tot 26/7/2026)66
Week 25 (15/6 tot 21/6/2026)11
Week 21 (18/5 tot 24/5/2026)11
Week 20 (11/5 tot 17/5/2026)11
Week 16 (13/4 tot 19/4/2026)11
Week 51 (15/12 tot 21/12/2025)53
Week 50 (8/12 tot 14/12/2025)22
Week 46 (10/11 tot 16/11/2025)55
Samen226222
De laatste 24 maanden
Toon de cijfers
MaandBekekenBezoekers
November 202611
Oktober 20268080
September 202610098
Augustus 20262121
Juli 202688
Juni 202611
Mei 202622
April 202611
Maart 202600
Februari 202600
Januari 202600
December 202575
November 202555
Oktober 202500
September 202599
Augustus 202500
Juli 20253719
Juni 202500
Mei 202522
April 202553
Maart 202500
Februari 202511
Januari 202533
December 202400
Samen283259
Per jaar
  • 2026 (tot nu)212 bezoekers · 214 bekeken
  • 202547 bezoekers · 69 bekeken
  • 202475 bezoekers · 75 bekeken
  • 20230 bezoekers · 0 bekeken
  • 202227 bezoekers · 73 bekeken
  • 20212 bezoekers · 2 bekeken
  • 20200 bezoekers · 0 bekeken
  • 20190 bezoekers · 0 bekeken
  • 20180 bezoekers · 0 bekeken
  • 20170 bezoekers · 0 bekeken
  • 20161 bezoekers · 1 bekeken
  • 20151 bezoekers · 1 bekeken
  • 201444 bezoekers · 46 bekeken
  • 201337 bezoekers · 38 bekeken
  • 20125 bezoekers · 5 bekeken
  • 201118 bezoekers · 18 bekeken
  • 201040 bezoekers · 45 bekeken
  • 20090 bezoekers · 0 bekeken
  • 20088 bezoekers · 16 bekeken
  • 200752 bezoekers · 102 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
2026 (tot nu)21421237,3%
202569478,3%
2024757513,2%
2023000,0%
202273274,7%
2021220,4%
2020000,0%
2019000,0%
2018000,0%
2017000,0%
2016110,2%
2015110,2%
201446447,7%
201338376,5%
2012550,9%
201118183,2%
201045407,0%
2009000,0%
20081681,4%
2007102529,1%

Deze grafieken tellen alles samen van november 2025 tot vandaag.

Op welk uur komen de bezoekers?
Toon de cijfers
UurBekekenBezoekersDeel van de bezoekers
0 tot 1 uur11115,0%
1 tot 2 uur16167,2%
2 tot 3 uur12115,0%
3 tot 4 uur1094,1%
4 tot 5 uur883,6%
5 tot 6 uur10104,5%
6 tot 7 uur994,1%
7 tot 8 uur14146,3%
8 tot 9 uur14146,3%
9 tot 10 uur10104,5%
10 tot 11 uur773,2%
11 tot 12 uur14146,3%
12 tot 13 uur441,8%
13 tot 14 uur14146,3%
14 tot 15 uur11115,0%
15 tot 16 uur13135,9%
16 tot 17 uur11115,0%
17 tot 18 uur994,1%
18 tot 19 uur862,7%
19 tot 20 uur441,8%
20 tot 21 uur441,8%
21 tot 22 uur552,3%
22 tot 23 uur331,4%
23 tot 24 uur552,3%
Samen226222100%
Op welke dag komen de bezoekers?
  • Maandag44 bezoekers · 47 bekeken
  • Dinsdag35 bezoekers · 35 bekeken
  • Woensdag31 bezoekers · 31 bekeken
  • Donderdag36 bezoekers · 37 bekeken
  • Vrijdag27 bezoekers · 27 bekeken
  • Zaterdag19 bezoekers · 19 bekeken
  • Zondag30 bezoekers · 30 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
Maandag474419,8%
Dinsdag353515,8%
Woensdag313114,0%
Donderdag373616,2%
Vrijdag272712,2%
Zaterdag19198,6%
Zondag303013,5%
Op weekdagen (maandag tot vrijdag)
177 keer bekeken (78,3%), 173 bezoekers (77,9%)
In het weekend (zaterdag en zondag)
49 keer bekeken (21,7%), 49 bezoekers (22,1%)

‹ Terug naar de blog

Meer van spectrum

↑ Terug naar de berichten