Naar de inhoud

Marcellus

akke.beakke.be

Statistieken

De laatste 7 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
zaterdag 31 oktober 202600
vrijdag 30 oktober 202600
donderdag 29 oktober 202600
woensdag 28 oktober 202600
dinsdag 27 oktober 202600
maandag 26 oktober 202600
zondag 25 oktober 202600
Samen00
De laatste 30 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
zaterdag 31 oktober 202600
vrijdag 30 oktober 202600
donderdag 29 oktober 202600
woensdag 28 oktober 202600
dinsdag 27 oktober 202600
maandag 26 oktober 202600
zondag 25 oktober 202600
zaterdag 24 oktober 202600
vrijdag 23 oktober 202600
donderdag 22 oktober 202600
woensdag 21 oktober 202600
dinsdag 20 oktober 202600
maandag 19 oktober 202611
zondag 18 oktober 202600
zaterdag 17 oktober 202600
vrijdag 16 oktober 202600
donderdag 15 oktober 202600
woensdag 14 oktober 202622
dinsdag 13 oktober 202600
maandag 12 oktober 202600
zondag 11 oktober 202600
zaterdag 10 oktober 202611
vrijdag 9 oktober 202600
donderdag 8 oktober 202600
woensdag 7 oktober 202600
dinsdag 6 oktober 202600
maandag 5 oktober 202600
zondag 4 oktober 202600
zaterdag 3 oktober 202600
vrijdag 2 oktober 202600
Samen44
Per week, de laatste 30 weken
Toon de cijfers
WeekBekekenBezoekers
Week 43 (19/10 tot 25/10/2026)11
Week 42 (12/10 tot 18/10/2026)22
Week 41 (5/10 tot 11/10/2026)11
Week 36 (31/8 tot 6/9/2026)11
Week 35 (24/8 tot 30/8/2026)11
Week 33 (10/8 tot 16/8/2026)22
Week 32 (3/8 tot 9/8/2026)11
Week 31 (27/7 tot 2/8/2026)22
Week 30 (20/7 tot 26/7/2026)22
Week 29 (13/7 tot 19/7/2026)22
Week 28 (6/7 tot 12/7/2026)11
Week 27 (29/6 tot 5/7/2026)55
Week 26 (22/6 tot 28/6/2026)11
Week 25 (15/6 tot 21/6/2026)66
Week 24 (8/6 tot 14/6/2026)11
Week 23 (1/6 tot 7/6/2026)55
Week 22 (25/5 tot 31/5/2026)22
Week 21 (18/5 tot 24/5/2026)22
Week 20 (11/5 tot 17/5/2026)11
Week 19 (4/5 tot 10/5/2026)33
Week 18 (27/4 tot 3/5/2026)11
Week 16 (13/4 tot 19/4/2026)11
Week 52 (22/12 tot 28/12/2025)22
Week 51 (15/12 tot 21/12/2025)13146
Week 50 (8/12 tot 14/12/2025)337
Week 49 (1/12 tot 7/12/2025)1414
Week 47 (17/11 tot 23/11/2025)11
Week 46 (10/11 tot 16/11/2025)4628
Week 44 (27/10 tot 2/11/2025)990112
Week 43 (20/10 tot 26/10/2025)1408
Samen1.401262
De laatste 24 maanden
Toon de cijfers
MaandBekekenBezoekers
Oktober 202644
September 202611
Augustus 202644
Juli 202699
Juni 20261616
Mei 202688
April 202622
Maart 202600
Februari 202600
Januari 202600
December 202518069
November 20254729
Oktober 20251.135125
September 20253936
Augustus 202500
Juli 2025428170
Juni 202511
Mei 20251010
April 20257433
Maart 20251713
Februari 202588
Januari 202555
December 202400
November 20247559
Samen2.063602
Per jaar
  • 2026 (tot nu)44 bezoekers · 44 bekeken
  • 2025499 bezoekers · 1.944 bekeken
  • 20241.236 bezoekers · 1.281 bekeken
  • 20232 bezoekers · 3 bekeken
  • 202265 bezoekers · 65 bekeken
  • 20219 bezoekers · 33 bekeken
  • 202030 bezoekers · 32 bekeken
  • 20198 bezoekers · 8 bekeken
  • 20181 bezoekers · 1 bekeken
  • 201721 bezoekers · 24 bekeken
  • 201692 bezoekers · 118 bekeken
  • 2015170 bezoekers · 194 bekeken
  • 2014506 bezoekers · 560 bekeken
  • 2013280 bezoekers · 378 bekeken
  • 2012484 bezoekers · 790 bekeken
  • 2011251 bezoekers · 354 bekeken
  • 2010856 bezoekers · 1.274 bekeken
  • 200920 bezoekers · 56 bekeken
  • 200821 bezoekers · 45 bekeken
  • 2007104 bezoekers · 134 bekeken
  • 2006568 bezoekers · 2.212 bekeken
  • 2005210 bezoekers · 1.107 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
2026 (tot nu)44440,8%
20251.9444999,1%
20241.2811.23622,6%
2023320,0%
202265651,2%
20213390,2%
202032300,5%
2019880,1%
2018110,0%
201724210,4%
2016118921,7%
20151941703,1%
20145605069,2%
20133782805,1%
20127904848,8%
20113542514,6%
20101.27485615,6%
200956200,4%
200845210,4%
20071341041,9%
20062.21256810,4%
20051.1072103,8%

Deze grafieken tellen alles samen van oktober 2025 tot vandaag.

Op welk uur komen de bezoekers?
Toon de cijfers
UurBekekenBezoekersDeel van de bezoekers
0 tot 1 uur73134,9%
1 tot 2 uur48114,1%
2 tot 3 uur2872,6%
3 tot 4 uur64124,5%
4 tot 5 uur88166,0%
5 tot 6 uur33114,1%
6 tot 7 uur84134,9%
7 tot 8 uur6193,4%
8 tot 9 uur29103,7%
9 tot 10 uur4062,2%
10 tot 11 uur4372,6%
11 tot 12 uur46103,7%
12 tot 13 uur40114,1%
13 tot 14 uur6293,4%
14 tot 15 uur46134,9%
15 tot 16 uur78124,5%
16 tot 17 uur64124,5%
17 tot 18 uur62114,1%
18 tot 19 uur82155,6%
19 tot 20 uur94155,6%
20 tot 21 uur5293,4%
21 tot 22 uur5393,4%
22 tot 23 uur86155,6%
23 tot 24 uur50114,1%
Samen1.406267100%
Op welke dag komen de bezoekers?
  • Maandag48 bezoekers · 560 bekeken
  • Dinsdag58 bezoekers · 275 bekeken
  • Woensdag46 bezoekers · 199 bekeken
  • Donderdag39 bezoekers · 104 bekeken
  • Vrijdag39 bezoekers · 73 bekeken
  • Zaterdag14 bezoekers · 14 bekeken
  • Zondag23 bezoekers · 181 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
Maandag5604818,0%
Dinsdag2755821,7%
Woensdag1994617,2%
Donderdag1043914,6%
Vrijdag733914,6%
Zaterdag14145,2%
Zondag181238,6%
Op weekdagen (maandag tot vrijdag)
1.211 keer bekeken (86,1%), 230 bezoekers (86,1%)
In het weekend (zaterdag en zondag)
195 keer bekeken (13,9%), 37 bezoekers (13,9%)

‹ Terug naar de blog

Meer van Marcellus

↑ Terug naar de berichten