Naar de inhoud

MARJA

HOBBY
akke.beakke.be

Statistieken

De laatste 7 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
zaterdag 31 oktober 202611
vrijdag 30 oktober 202600
donderdag 29 oktober 202611
woensdag 28 oktober 202633
dinsdag 27 oktober 202651
maandag 26 oktober 202600
zondag 25 oktober 202600
Samen106
De laatste 30 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
zaterdag 31 oktober 202611
vrijdag 30 oktober 202600
donderdag 29 oktober 202611
woensdag 28 oktober 202633
dinsdag 27 oktober 202651
maandag 26 oktober 202600
zondag 25 oktober 202600
zaterdag 24 oktober 202611
vrijdag 23 oktober 202600
donderdag 22 oktober 202611
woensdag 21 oktober 202600
dinsdag 20 oktober 202600
maandag 19 oktober 202611
zondag 18 oktober 202600
zaterdag 17 oktober 202600
vrijdag 16 oktober 202622
donderdag 15 oktober 202611
woensdag 14 oktober 202611
dinsdag 13 oktober 202600
maandag 12 oktober 202633
zondag 11 oktober 202600
zaterdag 10 oktober 202611
vrijdag 9 oktober 202600
donderdag 8 oktober 202600
woensdag 7 oktober 202600
dinsdag 6 oktober 202611
maandag 5 oktober 202622
zondag 4 oktober 202611
zaterdag 3 oktober 202600
vrijdag 2 oktober 202611
Samen2622
Per week, de laatste 30 weken
Toon de cijfers
WeekBekekenBezoekers
Week 44 (26/10 tot 1/11/2026)106
Week 43 (19/10 tot 25/10/2026)33
Week 42 (12/10 tot 18/10/2026)77
Week 41 (5/10 tot 11/10/2026)44
Week 40 (28/9 tot 4/10/2026)44
Week 39 (21/9 tot 27/9/2026)55
Week 38 (14/9 tot 20/9/2026)2626
Week 37 (7/9 tot 13/9/2026)3333
Week 36 (31/8 tot 6/9/2026)2222
Week 35 (24/8 tot 30/8/2026)5555
Week 34 (17/8 tot 23/8/2026)2020
Week 33 (10/8 tot 16/8/2026)33
Week 32 (3/8 tot 9/8/2026)55
Week 31 (27/7 tot 2/8/2026)66
Week 30 (20/7 tot 26/7/2026)11
Week 29 (13/7 tot 19/7/2026)22
Week 27 (29/6 tot 5/7/2026)77
Week 26 (22/6 tot 28/6/2026)1010
Week 25 (15/6 tot 21/6/2026)1414
Week 22 (25/5 tot 31/5/2026)22
Week 21 (18/5 tot 24/5/2026)33
Week 20 (11/5 tot 17/5/2026)55
Week 19 (4/5 tot 10/5/2026)66
Week 18 (27/4 tot 3/5/2026)55
Week 17 (20/4 tot 26/4/2026)55
Week 16 (13/4 tot 19/4/2026)33
Week 15 (6/4 tot 12/4/2026)66
Week 14 (30/3 tot 5/4/2026)173
Week 13 (23/3 tot 29/3/2026)13419
Week 12 (16/3 tot 22/3/2026)89114
Samen1.314304
De laatste 24 maanden
Toon de cijfers
MaandBekekenBezoekers
Oktober 20262723
September 20268585
Augustus 20268787
Juli 20261111
Juni 20262727
Mei 20261818
April 20261717
Maart 20261.43360
Februari 202611248
Januari 202632719
December 2025476102
November 202564940
Oktober 202520523
September 20252918
Augustus 20254375
Juli 202533
Juni 2025245110
Mei 20251.27135
April 20253014
Maart 20254514
Februari 20251818
Januari 20255431
December 202466
November 2024440327
Samen6.0521.141
Per jaar
  • 2026 (tot nu)395 bezoekers · 2.144 bekeken
  • 2025413 bezoekers · 3.462 bekeken
  • 20241.324 bezoekers · 1.501 bekeken
  • 20236 bezoekers · 6 bekeken
  • 2022190 bezoekers · 394 bekeken
  • 20217 bezoekers · 7 bekeken
  • 202010 bezoekers · 15 bekeken
  • 201920 bezoekers · 29 bekeken
  • 201844 bezoekers · 52 bekeken
  • 2017120 bezoekers · 232 bekeken
  • 2016173 bezoekers · 280 bekeken
  • 2015562 bezoekers · 1.080 bekeken
  • 20141.058 bezoekers · 1.861 bekeken
  • 20131.061 bezoekers · 1.487 bekeken
  • 2012545 bezoekers · 906 bekeken
  • 2011988 bezoekers · 1.445 bekeken
  • 20102.533 bezoekers · 4.910 bekeken
  • 20091.302 bezoekers · 2.998 bekeken
  • 20081.810 bezoekers · 4.932 bekeken
  • 20071.219 bezoekers · 2.259 bekeken
  • 20061.694 bezoekers · 4.571 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
2026 (tot nu)2.1443952,6%
20253.4624132,7%
20241.5011.3248,6%
2023660,0%
20223941901,2%
2021770,0%
202015100,1%
201929200,1%
201852440,3%
20172321200,8%
20162801731,1%
20151.0805623,6%
20141.8611.0586,8%
20131.4871.0616,9%
20129065453,5%
20111.4459886,4%
20104.9102.53316,4%
20092.9981.3028,4%
20084.9321.81011,7%
20072.2591.2197,9%
20064.5711.69410,9%

Deze grafieken tellen alles samen van oktober 2025 tot vandaag.

Op welk uur komen de bezoekers?
Toon de cijfers
UurBekekenBezoekersDeel van de bezoekers
0 tot 1 uur110193,4%
1 tot 2 uur189193,4%
2 tot 3 uur126264,6%
3 tot 4 uur318223,9%
4 tot 5 uur111335,9%
5 tot 6 uur123274,8%
6 tot 7 uur94193,4%
7 tot 8 uur110234,1%
8 tot 9 uur233213,8%
9 tot 10 uur109274,8%
10 tot 11 uur51274,8%
11 tot 12 uur133183,2%
12 tot 13 uur321274,8%
13 tot 14 uur63223,9%
14 tot 15 uur40285,0%
15 tot 16 uur95244,3%
16 tot 17 uur90285,0%
17 tot 18 uur104274,8%
18 tot 19 uur93234,1%
19 tot 20 uur78234,1%
20 tot 21 uur557193,4%
21 tot 22 uur83223,9%
22 tot 23 uur142152,7%
23 tot 24 uur101213,8%
Samen3.474560100%
Op welke dag komen de bezoekers?
  • Maandag87 bezoekers · 124 bekeken
  • Dinsdag61 bezoekers · 299 bekeken
  • Woensdag70 bezoekers · 91 bekeken
  • Donderdag67 bezoekers · 905 bekeken
  • Vrijdag114 bezoekers · 1.372 bekeken
  • Zaterdag88 bezoekers · 555 bekeken
  • Zondag73 bezoekers · 128 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
Maandag1248715,5%
Dinsdag2996110,9%
Woensdag917012,5%
Donderdag9056712,0%
Vrijdag1.37211420,4%
Zaterdag5558815,7%
Zondag1287313,0%
Op weekdagen (maandag tot vrijdag)
2.791 keer bekeken (80,3%), 399 bezoekers (71,3%)
In het weekend (zaterdag en zondag)
683 keer bekeken (19,7%), 161 bezoekers (28,7%)

‹ Terug naar de blog

Meer van MARJA

↑ Terug naar de berichten