Naar de inhoud

Schilderijen Jan Melle de Vries

akke.beakke.be

Statistieken

De laatste 7 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
zondag 1 november 202600
zaterdag 31 oktober 202600
vrijdag 30 oktober 202611
donderdag 29 oktober 202611
woensdag 28 oktober 202600
dinsdag 27 oktober 202611
maandag 26 oktober 202611
Samen44
De laatste 30 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
zondag 1 november 202600
zaterdag 31 oktober 202600
vrijdag 30 oktober 202611
donderdag 29 oktober 202611
woensdag 28 oktober 202600
dinsdag 27 oktober 202611
maandag 26 oktober 202611
zondag 25 oktober 202600
zaterdag 24 oktober 202600
vrijdag 23 oktober 202611
donderdag 22 oktober 202600
woensdag 21 oktober 202600
dinsdag 20 oktober 202600
maandag 19 oktober 202600
zondag 18 oktober 202622
zaterdag 17 oktober 202600
vrijdag 16 oktober 202688
donderdag 15 oktober 202611
woensdag 14 oktober 202666
dinsdag 13 oktober 202633
maandag 12 oktober 202655
zondag 11 oktober 202633
zaterdag 10 oktober 202622
vrijdag 9 oktober 202666
donderdag 8 oktober 202622
woensdag 7 oktober 202677
dinsdag 6 oktober 202644
maandag 5 oktober 202611
zondag 4 oktober 202655
zaterdag 3 oktober 202644
Samen6464
Per week, de laatste 30 weken
Toon de cijfers
WeekBekekenBezoekers
Week 44 (26/10 tot 1/11/2026)44
Week 43 (19/10 tot 25/10/2026)11
Week 42 (12/10 tot 18/10/2026)2525
Week 41 (5/10 tot 11/10/2026)2525
Week 40 (28/9 tot 4/10/2026)2121
Week 39 (21/9 tot 27/9/2026)3433
Week 38 (14/9 tot 20/9/2026)44
Week 37 (7/9 tot 13/9/2026)32
Week 36 (31/8 tot 6/9/2026)77
Week 35 (24/8 tot 30/8/2026)1313
Week 34 (17/8 tot 23/8/2026)77
Week 33 (10/8 tot 16/8/2026)11
Week 32 (3/8 tot 9/8/2026)11
Week 31 (27/7 tot 2/8/2026)99
Week 30 (20/7 tot 26/7/2026)1515
Week 29 (13/7 tot 19/7/2026)44
Week 28 (6/7 tot 12/7/2026)11
Week 27 (29/6 tot 5/7/2026)55
Week 26 (22/6 tot 28/6/2026)44
Week 25 (15/6 tot 21/6/2026)1010
Week 24 (8/6 tot 14/6/2026)11
Week 23 (1/6 tot 7/6/2026)11
Week 22 (25/5 tot 31/5/2026)11
Week 21 (18/5 tot 24/5/2026)33
Week 20 (11/5 tot 17/5/2026)22
Week 19 (4/5 tot 10/5/2026)55
Week 18 (27/4 tot 3/5/2026)33
Week 17 (20/4 tot 26/4/2026)11
Week 12 (16/3 tot 22/3/2026)32
Week 2 (5/1 tot 11/1/2026)244
Samen238215
De laatste 24 maanden
Toon de cijfers
MaandBekekenBezoekers
November 202600
Oktober 20267070
September 20265351
Augustus 20263030
Juli 20262626
Juni 20261717
Mei 20261313
April 202622
Maart 202632
Februari 202600
Januari 2026296
December 202518675
November 20252416
Oktober 202544
September 202520550
Augustus 202516124
Juli 202539577
Juni 202513717
Mei 202566
April 202544
Maart 20256415
Februari 20252121
Januari 20254848
December 202400
Samen1.498574
Per jaar
  • 2026 (tot nu)217 bezoekers · 243 bekeken
  • 2025357 bezoekers · 1.255 bekeken
  • 2024277 bezoekers · 291 bekeken
  • 202344 bezoekers · 68 bekeken
  • 2022501 bezoekers · 503 bekeken
  • 202117 bezoekers · 533 bekeken
  • 202039 bezoekers · 51 bekeken
  • 201955 bezoekers · 56 bekeken
  • 2018130 bezoekers · 160 bekeken
  • 201726 bezoekers · 29 bekeken
  • 201651 bezoekers · 56 bekeken
  • 2015176 bezoekers · 201 bekeken
  • 20141.220 bezoekers · 1.434 bekeken
  • 20131.140 bezoekers · 1.361 bekeken
  • 2012865 bezoekers · 1.277 bekeken
  • 20111.423 bezoekers · 2.028 bekeken
  • 20101.048 bezoekers · 1.491 bekeken
  • 2009377 bezoekers · 1.053 bekeken
  • 2008191 bezoekers · 651 bekeken
  • 200790 bezoekers · 142 bekeken
  • 2006285 bezoekers · 477 bekeken
  • 2005153 bezoekers · 338 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
2026 (tot nu)2432172,5%
20251.2553574,1%
20242912773,2%
202368440,5%
20225035015,8%
2021533170,2%
202051390,4%
201956550,6%
20181601301,5%
201729260,3%
201656510,6%
20152011762,0%
20141.4341.22014,1%
20131.3611.14013,1%
20121.27786510,0%
20112.0281.42316,4%
20101.4911.04812,1%
20091.0533774,3%
20086511912,2%
2007142901,0%
20064772853,3%
20053381531,8%

Deze grafieken tellen alles samen van november 2025 tot vandaag.

Op welk uur komen de bezoekers?
Toon de cijfers
UurBekekenBezoekersDeel van de bezoekers
0 tot 1 uur20103,2%
1 tot 2 uur16123,9%
2 tot 3 uur19165,2%
3 tot 4 uur14123,9%
4 tot 5 uur18134,2%
5 tot 6 uur18103,2%
6 tot 7 uur1161,9%
7 tot 8 uur18113,6%
8 tot 9 uur12113,6%
9 tot 10 uur20134,2%
10 tot 11 uur18134,2%
11 tot 12 uur2592,9%
12 tot 13 uur21123,9%
13 tot 14 uur35144,5%
14 tot 15 uur15123,9%
15 tot 16 uur20144,5%
16 tot 17 uur11103,2%
17 tot 18 uur22154,9%
18 tot 19 uur20165,2%
19 tot 20 uur27227,1%
20 tot 21 uur19165,2%
21 tot 22 uur23144,5%
22 tot 23 uur18144,5%
23 tot 24 uur13134,2%
Samen453308100%
Op welke dag komen de bezoekers?
  • Maandag32 bezoekers · 52 bekeken
  • Dinsdag41 bezoekers · 86 bekeken
  • Woensdag47 bezoekers · 56 bekeken
  • Donderdag33 bezoekers · 38 bekeken
  • Vrijdag72 bezoekers · 110 bekeken
  • Zaterdag41 bezoekers · 63 bekeken
  • Zondag42 bezoekers · 48 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
Maandag523210,4%
Dinsdag864113,3%
Woensdag564715,3%
Donderdag383310,7%
Vrijdag1107223,4%
Zaterdag634113,3%
Zondag484213,6%
Op weekdagen (maandag tot vrijdag)
342 keer bekeken (75,5%), 225 bezoekers (73,1%)
In het weekend (zaterdag en zondag)
111 keer bekeken (24,5%), 83 bezoekers (26,9%)

‹ Terug naar de blog

Meer van Schilderijen Jan Melle de Vries

↑ Terug naar de berichten