Naar de inhoud

MERKSPLAS

Merksplas Kolonie
akke.beakke.be
"In Verzekerde Bewaring"

Statistieken

De laatste 7 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
zondag 1 november 202600
zaterdag 31 oktober 202611
vrijdag 30 oktober 202600
donderdag 29 oktober 202600
woensdag 28 oktober 202622
dinsdag 27 oktober 202611
maandag 26 oktober 202600
Samen44
De laatste 30 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
zondag 1 november 202600
zaterdag 31 oktober 202611
vrijdag 30 oktober 202600
donderdag 29 oktober 202600
woensdag 28 oktober 202622
dinsdag 27 oktober 202611
maandag 26 oktober 202600
zondag 25 oktober 202600
zaterdag 24 oktober 202600
vrijdag 23 oktober 202622
donderdag 22 oktober 202600
woensdag 21 oktober 202600
dinsdag 20 oktober 202631
maandag 19 oktober 202611
zondag 18 oktober 202600
zaterdag 17 oktober 202600
vrijdag 16 oktober 202633
donderdag 15 oktober 202677
woensdag 14 oktober 202666
dinsdag 13 oktober 202633
maandag 12 oktober 202666
zondag 11 oktober 202666
zaterdag 10 oktober 202688
vrijdag 9 oktober 20261211
donderdag 8 oktober 202677
woensdag 7 oktober 202644
dinsdag 6 oktober 202655
maandag 5 oktober 202633
zondag 4 oktober 202622
zaterdag 3 oktober 202622
Samen8481
Per week, de laatste 30 weken
Toon de cijfers
WeekBekekenBezoekers
Week 44 (26/10 tot 1/11/2026)44
Week 43 (19/10 tot 25/10/2026)64
Week 42 (12/10 tot 18/10/2026)2525
Week 41 (5/10 tot 11/10/2026)4544
Week 40 (28/9 tot 4/10/2026)1515
Week 39 (21/9 tot 27/9/2026)1414
Week 38 (14/9 tot 20/9/2026)1616
Week 37 (7/9 tot 13/9/2026)33
Week 36 (31/8 tot 6/9/2026)55
Week 35 (24/8 tot 30/8/2026)66
Week 34 (17/8 tot 23/8/2026)66
Week 33 (10/8 tot 16/8/2026)43
Week 31 (27/7 tot 2/8/2026)44
Week 30 (20/7 tot 26/7/2026)77
Week 28 (6/7 tot 12/7/2026)11
Week 25 (15/6 tot 21/6/2026)11
Week 20 (11/5 tot 17/5/2026)22
Week 19 (4/5 tot 10/5/2026)11
Week 15 (6/4 tot 12/4/2026)33
Week 7 (9/2 tot 15/2/2026)22
Week 52 (22/12 tot 28/12/2025)55
Week 51 (15/12 tot 21/12/2025)54
Week 50 (8/12 tot 14/12/2025)33
Week 49 (1/12 tot 7/12/2025)55
Week 46 (10/11 tot 16/11/2025)33
Week 45 (3/11 tot 9/11/2025)11
Samen192187
De laatste 24 maanden
Toon de cijfers
MaandBekekenBezoekers
November 202600
Oktober 20268683
September 20264444
Augustus 20262019
Juli 20261111
Juni 202611
Mei 202633
April 202633
Maart 202600
Februari 202622
Januari 202600
December 20251817
November 202544
Oktober 202512485
September 20254031
Augustus 202532
Juli 20256459
Juni 202510977
Mei 202542
April 20251815
Maart 202500
Februari 202500
Januari 202588
December 202400
Samen562466
Per jaar
  • 2026 (tot nu)166 bezoekers · 170 bekeken
  • 2025300 bezoekers · 392 bekeken
  • 202451 bezoekers · 52 bekeken
  • 20236 bezoekers · 6 bekeken
  • 202243 bezoekers · 43 bekeken
  • 20218 bezoekers · 48 bekeken
  • 20202 bezoekers · 8 bekeken
  • 201919 bezoekers · 19 bekeken
  • 20186 bezoekers · 6 bekeken
  • 201719 bezoekers · 19 bekeken
  • 201617 bezoekers · 18 bekeken
  • 201568 bezoekers · 77 bekeken
  • 2014358 bezoekers · 368 bekeken
  • 2013160 bezoekers · 169 bekeken
  • 2012249 bezoekers · 422 bekeken
  • 2011551 bezoekers · 681 bekeken
  • 20101.009 bezoekers · 1.209 bekeken
  • 2009817 bezoekers · 951 bekeken
  • 2008944 bezoekers · 1.173 bekeken
  • 2007790 bezoekers · 1.079 bekeken
  • 2006663 bezoekers · 1.448 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
2026 (tot nu)1701662,7%
20253923004,8%
202452510,8%
2023660,1%
202243430,7%
20214880,1%
2020820,0%
201919190,3%
2018660,1%
201719190,3%
201618170,3%
201577681,1%
20143683585,7%
20131691602,6%
20124222494,0%
20116815518,8%
20101.2091.00916,2%
200995181713,1%
20081.17394415,1%
20071.07979012,6%
20061.44866310,6%

Deze grafieken tellen alles samen van november 2025 tot vandaag.

Op welk uur komen de bezoekers?
Toon de cijfers
UurBekekenBezoekersDeel van de bezoekers
0 tot 1 uur663,2%
1 tot 2 uur13137,0%
2 tot 3 uur15158,0%
3 tot 4 uur10105,3%
4 tot 5 uur442,1%
5 tot 6 uur13137,0%
6 tot 7 uur652,7%
7 tot 8 uur12126,4%
8 tot 9 uur663,2%
9 tot 10 uur552,7%
10 tot 11 uur331,6%
11 tot 12 uur11115,9%
12 tot 13 uur11115,9%
13 tot 14 uur1084,3%
14 tot 15 uur663,2%
15 tot 16 uur884,3%
16 tot 17 uur552,7%
17 tot 18 uur994,8%
18 tot 19 uur994,8%
19 tot 20 uur13126,4%
20 tot 21 uur331,6%
21 tot 22 uur873,7%
22 tot 23 uur331,6%
23 tot 24 uur331,6%
Samen192187100%
Op welke dag komen de bezoekers?
  • Maandag28 bezoekers · 28 bekeken
  • Dinsdag29 bezoekers · 31 bekeken
  • Woensdag23 bezoekers · 24 bekeken
  • Donderdag27 bezoekers · 28 bekeken
  • Vrijdag29 bezoekers · 30 bekeken
  • Zaterdag26 bezoekers · 26 bekeken
  • Zondag25 bezoekers · 25 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
Maandag282815,0%
Dinsdag312915,5%
Woensdag242312,3%
Donderdag282714,4%
Vrijdag302915,5%
Zaterdag262613,9%
Zondag252513,4%
Op weekdagen (maandag tot vrijdag)
141 keer bekeken (73,4%), 136 bezoekers (72,7%)
In het weekend (zaterdag en zondag)
51 keer bekeken (26,6%), 51 bezoekers (27,3%)

‹ Terug naar de blog

Meer van MERKSPLAS

↑ Terug naar de berichten