Naar de inhoud

Het dagelijks leven.

Gezien vanuit seniorenogen.
akke.beakke.be

Statistieken

De laatste 7 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
zondag 1 november 202600
zaterdag 31 oktober 202600
vrijdag 30 oktober 202611
donderdag 29 oktober 202600
woensdag 28 oktober 202611
dinsdag 27 oktober 202600
maandag 26 oktober 202600
Samen22
De laatste 30 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
zondag 1 november 202600
zaterdag 31 oktober 202600
vrijdag 30 oktober 202611
donderdag 29 oktober 202600
woensdag 28 oktober 202611
dinsdag 27 oktober 202600
maandag 26 oktober 202600
zondag 25 oktober 202600
zaterdag 24 oktober 202600
vrijdag 23 oktober 202611
donderdag 22 oktober 202600
woensdag 21 oktober 202600
dinsdag 20 oktober 202600
maandag 19 oktober 202600
zondag 18 oktober 202600
zaterdag 17 oktober 202600
vrijdag 16 oktober 202633
donderdag 15 oktober 202633
woensdag 14 oktober 202633
dinsdag 13 oktober 202611
maandag 12 oktober 202622
zondag 11 oktober 202622
zaterdag 10 oktober 202611
vrijdag 9 oktober 202611
donderdag 8 oktober 202611
woensdag 7 oktober 202611
dinsdag 6 oktober 202611
maandag 5 oktober 202611
zondag 4 oktober 202622
zaterdag 3 oktober 202655
Samen3030
Per week, de laatste 30 weken
Toon de cijfers
WeekBekekenBezoekers
Week 44 (26/10 tot 1/11/2026)22
Week 43 (19/10 tot 25/10/2026)11
Week 42 (12/10 tot 18/10/2026)1212
Week 41 (5/10 tot 11/10/2026)88
Week 40 (28/9 tot 4/10/2026)1515
Week 39 (21/9 tot 27/9/2026)2020
Week 38 (14/9 tot 20/9/2026)55
Week 37 (7/9 tot 13/9/2026)33
Week 36 (31/8 tot 6/9/2026)22
Week 35 (24/8 tot 30/8/2026)66
Week 34 (17/8 tot 23/8/2026)33
Week 33 (10/8 tot 16/8/2026)33
Week 32 (3/8 tot 9/8/2026)22
Week 31 (27/7 tot 2/8/2026)11
Week 30 (20/7 tot 26/7/2026)33
Week 25 (15/6 tot 21/6/2026)11
Week 51 (15/12 tot 21/12/2025)44
Samen9191
De laatste 24 maanden
Toon de cijfers
MaandBekekenBezoekers
November 202600
Oktober 20263333
September 20263535
Augustus 20261515
Juli 202633
Juni 202611
Mei 202600
April 202600
Maart 202600
Februari 202600
Januari 202600
December 202544
November 202500
Oktober 20255644
September 202511
Augustus 202500
Juli 202544
Juni 202599
Mei 202522
April 202532
Maart 202533
Februari 202522
Januari 202511
December 202400
Samen172159
Per jaar
  • 2026 (tot nu)87 bezoekers · 87 bekeken
  • 202572 bezoekers · 85 bekeken
  • 202441 bezoekers · 41 bekeken
  • 20234 bezoekers · 4 bekeken
  • 202218 bezoekers · 35 bekeken
  • 20212 bezoekers · 2 bekeken
  • 20200 bezoekers · 0 bekeken
  • 20192 bezoekers · 2 bekeken
  • 20181 bezoekers · 1 bekeken
  • 20171 bezoekers · 1 bekeken
  • 20161 bezoekers · 1 bekeken
  • 201518 bezoekers · 21 bekeken
  • 201458 bezoekers · 122 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
2026 (tot nu)878728,5%
2025857223,6%
2024414113,4%
2023441,3%
202235185,9%
2021220,7%
2020000,0%
2019220,7%
2018110,3%
2017110,3%
2016110,3%
201521185,9%
20141225819,0%

Deze grafieken tellen alles samen van november 2025 tot vandaag.

Op welk uur komen de bezoekers?
Toon de cijfers
UurBekekenBezoekersDeel van de bezoekers
0 tot 1 uur777,7%
1 tot 2 uur555,5%
2 tot 3 uur444,4%
3 tot 4 uur444,4%
4 tot 5 uur666,6%
5 tot 6 uur555,5%
6 tot 7 uur222,2%
7 tot 8 uur222,2%
8 tot 9 uur555,5%
9 tot 10 uur555,5%
10 tot 11 uur222,2%
11 tot 12 uur333,3%
12 tot 13 uur555,5%
13 tot 14 uur777,7%
14 tot 15 uur222,2%
15 tot 16 uur555,5%
16 tot 17 uur444,4%
17 tot 18 uur333,3%
18 tot 19 uur666,6%
19 tot 20 uur111,1%
20 tot 21 uur111,1%
21 tot 22 uur444,4%
22 tot 23 uur333,3%
23 tot 24 uur000,0%
Samen9191100%
Op welke dag komen de bezoekers?
  • Maandag10 bezoekers · 10 bekeken
  • Dinsdag10 bezoekers · 10 bekeken
  • Woensdag11 bezoekers · 11 bekeken
  • Donderdag15 bezoekers · 15 bekeken
  • Vrijdag16 bezoekers · 16 bekeken
  • Zaterdag15 bezoekers · 15 bekeken
  • Zondag14 bezoekers · 14 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
Maandag101011,0%
Dinsdag101011,0%
Woensdag111112,1%
Donderdag151516,5%
Vrijdag161617,6%
Zaterdag151516,5%
Zondag141415,4%
Op weekdagen (maandag tot vrijdag)
62 keer bekeken (68,1%), 62 bezoekers (68,1%)
In het weekend (zaterdag en zondag)
29 keer bekeken (31,9%), 29 bezoekers (31,9%)

‹ Terug naar de blog

Meer van Het dagelijks leven.

↑ Terug naar de berichten