Naar de inhoud

my family

akke.beakke.be

Statistieken

De laatste 7 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
zondag 1 november 202600
zaterdag 31 oktober 202600
vrijdag 30 oktober 202600
donderdag 29 oktober 202600
woensdag 28 oktober 202600
dinsdag 27 oktober 202600
maandag 26 oktober 202600
Samen00
De laatste 30 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
zondag 1 november 202600
zaterdag 31 oktober 202600
vrijdag 30 oktober 202600
donderdag 29 oktober 202600
woensdag 28 oktober 202600
dinsdag 27 oktober 202600
maandag 26 oktober 202600
zondag 25 oktober 202600
zaterdag 24 oktober 202600
vrijdag 23 oktober 202611
donderdag 22 oktober 202600
woensdag 21 oktober 202600
dinsdag 20 oktober 202600
maandag 19 oktober 202600
zondag 18 oktober 202600
zaterdag 17 oktober 202622
vrijdag 16 oktober 202633
donderdag 15 oktober 202611
woensdag 14 oktober 202600
dinsdag 13 oktober 202611
maandag 12 oktober 202611
zondag 11 oktober 202622
zaterdag 10 oktober 202611
vrijdag 9 oktober 202600
donderdag 8 oktober 202611
woensdag 7 oktober 202600
dinsdag 6 oktober 202600
maandag 5 oktober 202611
zondag 4 oktober 202600
zaterdag 3 oktober 202611
Samen1515
Per week, de laatste 30 weken
Toon de cijfers
WeekBekekenBezoekers
Week 43 (19/10 tot 25/10/2026)11
Week 42 (12/10 tot 18/10/2026)88
Week 41 (5/10 tot 11/10/2026)55
Week 40 (28/9 tot 4/10/2026)55
Week 39 (21/9 tot 27/9/2026)66
Week 38 (14/9 tot 20/9/2026)5252
Week 37 (7/9 tot 13/9/2026)5555
Week 36 (31/8 tot 6/9/2026)5555
Week 35 (24/8 tot 30/8/2026)108108
Week 34 (17/8 tot 23/8/2026)3737
Week 33 (10/8 tot 16/8/2026)33
Week 32 (3/8 tot 9/8/2026)11
Week 31 (27/7 tot 2/8/2026)22
Week 30 (20/7 tot 26/7/2026)22
Week 29 (13/7 tot 19/7/2026)11
Week 28 (6/7 tot 12/7/2026)11
Week 27 (29/6 tot 5/7/2026)33
Week 26 (22/6 tot 28/6/2026)77
Week 25 (15/6 tot 21/6/2026)66
Week 24 (8/6 tot 14/6/2026)66
Week 23 (1/6 tot 7/6/2026)22
Week 22 (25/5 tot 31/5/2026)22
Week 21 (18/5 tot 24/5/2026)22
Week 20 (11/5 tot 17/5/2026)22
Week 19 (4/5 tot 10/5/2026)55
Week 18 (27/4 tot 3/5/2026)11
Week 17 (20/4 tot 26/4/2026)11
Week 16 (13/4 tot 19/4/2026)11
Week 15 (6/4 tot 12/4/2026)44
Week 13 (23/3 tot 29/3/2026)41
Samen388385
De laatste 24 maanden
Toon de cijfers
MaandBekekenBezoekers
November 202600
Oktober 20261616
September 2026164164
Augustus 2026157157
Juli 202666
Juni 20262323
Mei 20261111
April 202677
Maart 202674
Februari 202611
Januari 20261915
December 2025695118
November 20255854
Oktober 2025243129
September 2025157115
Augustus 202543
Juli 2025256148
Juni 2025175122
Mei 2025407302
April 20258728
Maart 20252913
Februari 20253434
Januari 20252424
December 20242424
Samen2.6041.518
Per jaar
  • 2026 (tot nu)404 bezoekers · 411 bekeken
  • 20251.090 bezoekers · 2.169 bekeken
  • 2024884 bezoekers · 1.119 bekeken
  • 202310 bezoekers · 10 bekeken
  • 202276 bezoekers · 128 bekeken
  • 20216 bezoekers · 6 bekeken
  • 20201 bezoekers · 1 bekeken
  • 201921 bezoekers · 43 bekeken
  • 20189 bezoekers · 10 bekeken
  • 20176 bezoekers · 6 bekeken
  • 20168 bezoekers · 9 bekeken
  • 2015102 bezoekers · 106 bekeken
  • 2014741 bezoekers · 795 bekeken
  • 2013232 bezoekers · 255 bekeken
  • 2012302 bezoekers · 421 bekeken
  • 2011562 bezoekers · 773 bekeken
  • 20101.772 bezoekers · 2.394 bekeken
  • 20091.581 bezoekers · 2.521 bekeken
  • 20086.349 bezoekers · 16.556 bekeken
  • 20072.979 bezoekers · 8.741 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
2026 (tot nu)4114042,4%
20252.1691.0906,4%
20241.1198845,2%
202310100,1%
2022128760,4%
2021660,0%
2020110,0%
201943210,1%
20181090,1%
2017660,0%
2016980,0%
20151061020,6%
20147957414,3%
20132552321,4%
20124213021,8%
20117735623,3%
20102.3941.77210,3%
20092.5211.5819,2%
200816.5566.34937,1%
20078.7412.97917,4%

Deze grafieken tellen alles samen van november 2025 tot vandaag.

Op welk uur komen de bezoekers?
Toon de cijfers
UurBekekenBezoekersDeel van de bezoekers
0 tot 1 uur41244,2%
1 tot 2 uur25254,3%
2 tot 3 uur49213,6%
3 tot 4 uur47345,9%
4 tot 5 uur43295,0%
5 tot 6 uur63315,4%
6 tot 7 uur33254,3%
7 tot 8 uur86264,5%
8 tot 9 uur26254,3%
9 tot 10 uur22223,8%
10 tot 11 uur141274,7%
11 tot 12 uur47325,6%
12 tot 13 uur41173,0%
13 tot 14 uur74193,3%
14 tot 15 uur30284,9%
15 tot 16 uur70234,0%
16 tot 17 uur47274,7%
17 tot 18 uur30213,6%
18 tot 19 uur41213,6%
19 tot 20 uur42274,7%
20 tot 21 uur40152,6%
21 tot 22 uur25152,6%
22 tot 23 uur57234,0%
23 tot 24 uur44193,3%
Samen1.164576100%
Op welke dag komen de bezoekers?
  • Maandag96 bezoekers · 99 bekeken
  • Dinsdag93 bezoekers · 95 bekeken
  • Woensdag81 bezoekers · 88 bekeken
  • Donderdag77 bezoekers · 94 bekeken
  • Vrijdag84 bezoekers · 520 bekeken
  • Zaterdag73 bezoekers · 192 bekeken
  • Zondag72 bezoekers · 76 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
Maandag999616,7%
Dinsdag959316,1%
Woensdag888114,1%
Donderdag947713,4%
Vrijdag5208414,6%
Zaterdag1927312,7%
Zondag767212,5%
Op weekdagen (maandag tot vrijdag)
896 keer bekeken (77,0%), 431 bezoekers (74,8%)
In het weekend (zaterdag en zondag)
268 keer bekeken (23,0%), 145 bezoekers (25,2%)

‹ Terug naar de blog

Meer van my family

↑ Terug naar de berichten