Naar de inhoud

My Life

Life is what you make off it
akke.beakke.be

Statistieken

De laatste 7 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
zaterdag 31 oktober 202600
vrijdag 30 oktober 202600
donderdag 29 oktober 202600
woensdag 28 oktober 202600
dinsdag 27 oktober 202600
maandag 26 oktober 202600
zondag 25 oktober 202600
Samen00
De laatste 30 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
zaterdag 31 oktober 202600
vrijdag 30 oktober 202600
donderdag 29 oktober 202600
woensdag 28 oktober 202600
dinsdag 27 oktober 202600
maandag 26 oktober 202600
zondag 25 oktober 202600
zaterdag 24 oktober 202600
vrijdag 23 oktober 202600
donderdag 22 oktober 202600
woensdag 21 oktober 202600
dinsdag 20 oktober 202600
maandag 19 oktober 202600
zondag 18 oktober 202600
zaterdag 17 oktober 202600
vrijdag 16 oktober 202622
donderdag 15 oktober 202600
woensdag 14 oktober 202622
dinsdag 13 oktober 202622
maandag 12 oktober 202622
zondag 11 oktober 202600
zaterdag 10 oktober 202622
vrijdag 9 oktober 202611
donderdag 8 oktober 202600
woensdag 7 oktober 202600
dinsdag 6 oktober 202600
maandag 5 oktober 202600
zondag 4 oktober 202644
zaterdag 3 oktober 202633
vrijdag 2 oktober 202600
Samen1818
Per week, de laatste 30 weken
Toon de cijfers
WeekBekekenBezoekers
Week 42 (12/10 tot 18/10/2026)88
Week 41 (5/10 tot 11/10/2026)33
Week 40 (28/9 tot 4/10/2026)1010
Week 39 (21/9 tot 27/9/2026)11
Week 38 (14/9 tot 20/9/2026)33
Week 37 (7/9 tot 13/9/2026)66
Week 36 (31/8 tot 6/9/2026)22
Week 35 (24/8 tot 30/8/2026)1010
Week 34 (17/8 tot 23/8/2026)33
Week 32 (3/8 tot 9/8/2026)11
Week 31 (27/7 tot 2/8/2026)11
Week 29 (13/7 tot 19/7/2026)11
Week 27 (29/6 tot 5/7/2026)33
Week 26 (22/6 tot 28/6/2026)22
Week 25 (15/6 tot 21/6/2026)66
Week 24 (8/6 tot 14/6/2026)55
Week 21 (18/5 tot 24/5/2026)11
Week 20 (11/5 tot 17/5/2026)88
Week 19 (4/5 tot 10/5/2026)33
Week 18 (27/4 tot 3/5/2026)55
Week 17 (20/4 tot 26/4/2026)66
Week 16 (13/4 tot 19/4/2026)22
Week 15 (6/4 tot 12/4/2026)55
Week 14 (30/3 tot 5/4/2026)32
Week 13 (23/3 tot 29/3/2026)55
Week 12 (16/3 tot 22/3/2026)163
Week 7 (9/2 tot 15/2/2026)11
Week 6 (2/2 tot 8/2/2026)96
Week 5 (26/1 tot 1/2/2026)11
Week 1 (29/12 tot 4/1/2026)11
Samen131114
De laatste 24 maanden
Toon de cijfers
MaandBekekenBezoekers
Oktober 20261919
September 20261414
Augustus 20261414
Juli 202633
Juni 20261515
Mei 20261515
April 20261515
Maart 20262410
Februari 2026107
Januari 202622
December 202514260
November 20251512
Oktober 202522685
September 202576
Augustus 202500
Juli 20257166
Juni 202513456
Mei 202544
April 202510165
Maart 20251710
Februari 20251111
Januari 202555
December 202444
November 20244342
Samen911540
Per jaar
  • 2026 (tot nu)114 bezoekers · 131 bekeken
  • 2025380 bezoekers · 733 bekeken
  • 2024274 bezoekers · 277 bekeken
  • 20237 bezoekers · 7 bekeken
  • 202299 bezoekers · 220 bekeken
  • 202122 bezoekers · 25 bekeken
  • 202017 bezoekers · 21 bekeken
  • 20191 bezoekers · 1 bekeken
  • 20183 bezoekers · 3 bekeken
  • 20173 bezoekers · 3 bekeken
  • 201613 bezoekers · 14 bekeken
  • 201559 bezoekers · 71 bekeken
  • 2014592 bezoekers · 608 bekeken
  • 2013293 bezoekers · 343 bekeken
  • 2012251 bezoekers · 486 bekeken
  • 2011168 bezoekers · 236 bekeken
  • 2010159 bezoekers · 236 bekeken
  • 2009166 bezoekers · 242 bekeken
  • 2008475 bezoekers · 896 bekeken
  • 2007689 bezoekers · 1.520 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
2026 (tot nu)1311143,0%
202573338010,0%
20242772747,2%
2023770,2%
2022220992,6%
202125220,6%
202021170,4%
2019110,0%
2018330,1%
2017330,1%
201614130,3%
201571591,6%
201460859215,6%
20133432937,7%
20124862516,6%
20112361684,4%
20102361594,2%
20092421664,4%
200889647512,5%
20071.52068918,2%

Deze grafieken tellen alles samen van oktober 2025 tot vandaag.

Op welk uur komen de bezoekers?
Toon de cijfers
UurBekekenBezoekersDeel van de bezoekers
0 tot 1 uur37186,6%
1 tot 2 uur1593,3%
2 tot 3 uur1462,2%
3 tot 4 uur17103,7%
4 tot 5 uur2183,0%
5 tot 6 uur15124,4%
6 tot 7 uur21114,1%
7 tot 8 uur24155,5%
8 tot 9 uur13124,4%
9 tot 10 uur1562,2%
10 tot 11 uur28155,5%
11 tot 12 uur1083,0%
12 tot 13 uur30134,8%
13 tot 14 uur30103,7%
14 tot 15 uur23103,7%
15 tot 16 uur29114,1%
16 tot 17 uur30176,3%
17 tot 18 uur24103,7%
18 tot 19 uur2172,6%
19 tot 20 uur13103,7%
20 tot 21 uur16103,7%
21 tot 22 uur19134,8%
22 tot 23 uur29155,5%
23 tot 24 uur20155,5%
Samen514271100%
Op welke dag komen de bezoekers?
  • Maandag30 bezoekers · 34 bekeken
  • Dinsdag51 bezoekers · 67 bekeken
  • Woensdag68 bezoekers · 191 bekeken
  • Donderdag48 bezoekers · 142 bekeken
  • Vrijdag24 bezoekers · 24 bekeken
  • Zaterdag19 bezoekers · 20 bekeken
  • Zondag31 bezoekers · 36 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
Maandag343011,1%
Dinsdag675118,8%
Woensdag1916825,1%
Donderdag1424817,7%
Vrijdag24248,9%
Zaterdag20197,0%
Zondag363111,4%
Op weekdagen (maandag tot vrijdag)
458 keer bekeken (89,1%), 221 bezoekers (81,5%)
In het weekend (zaterdag en zondag)
56 keer bekeken (10,9%), 50 bezoekers (18,5%)

‹ Terug naar de blog

Meer van My Life

↑ Terug naar de berichten