Naar de inhoud

ons gezin en wees welkom

bedankt voor langst te komen
akke.beakke.be

Statistieken

De laatste 7 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
zaterdag 31 oktober 202600
vrijdag 30 oktober 202600
donderdag 29 oktober 202600
woensdag 28 oktober 202611
dinsdag 27 oktober 202622
maandag 26 oktober 202600
zondag 25 oktober 202622
Samen55
De laatste 30 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
zaterdag 31 oktober 202600
vrijdag 30 oktober 202600
donderdag 29 oktober 202600
woensdag 28 oktober 202611
dinsdag 27 oktober 202622
maandag 26 oktober 202600
zondag 25 oktober 202622
zaterdag 24 oktober 202600
vrijdag 23 oktober 202600
donderdag 22 oktober 202600
woensdag 21 oktober 202600
dinsdag 20 oktober 202600
maandag 19 oktober 202600
zondag 18 oktober 202600
zaterdag 17 oktober 202600
vrijdag 16 oktober 202633
donderdag 15 oktober 202600
woensdag 14 oktober 202600
dinsdag 13 oktober 202600
maandag 12 oktober 202600
zondag 11 oktober 202600
zaterdag 10 oktober 202600
vrijdag 9 oktober 202600
donderdag 8 oktober 202600
woensdag 7 oktober 202600
dinsdag 6 oktober 202600
maandag 5 oktober 202600
zondag 4 oktober 202600
zaterdag 3 oktober 202600
vrijdag 2 oktober 202611
Samen99
Per week, de laatste 30 weken
Toon de cijfers
WeekBekekenBezoekers
Week 44 (26/10 tot 1/11/2026)33
Week 43 (19/10 tot 25/10/2026)22
Week 42 (12/10 tot 18/10/2026)33
Week 40 (28/9 tot 4/10/2026)11
Week 39 (21/9 tot 27/9/2026)11
Week 38 (14/9 tot 20/9/2026)11
Week 37 (7/9 tot 13/9/2026)22
Week 36 (31/8 tot 6/9/2026)11
Week 35 (24/8 tot 30/8/2026)11
Week 34 (17/8 tot 23/8/2026)33
Week 14 (30/3 tot 5/4/2026)11
Week 7 (9/2 tot 15/2/2026)1910
Week 52 (22/12 tot 28/12/2025)99
Week 51 (15/12 tot 21/12/2025)2016
Week 50 (8/12 tot 14/12/2025)3327
Week 45 (3/11 tot 9/11/2025)107
Week 44 (27/10 tot 2/11/2025)11
Week 43 (20/10 tot 26/10/2025)22
Week 41 (6/10 tot 12/10/2025)4633
Week 40 (29/9 tot 5/10/2025)169
Samen175133
De laatste 24 maanden
Toon de cijfers
MaandBekekenBezoekers
Oktober 202699
September 202644
Augustus 202655
Juli 202600
Juni 202600
Mei 202600
April 202611
Maart 202600
Februari 20261910
Januari 202600
December 20256252
November 2025107
Oktober 20256545
September 2025118
Augustus 202500
Juli 202512288
Juni 202500
Mei 2025378
April 202586
Maart 2025109
Februari 202566
Januari 20251111
December 202466
November 202410423
Samen490298
Per jaar
  • 2026 (tot nu)29 bezoekers · 38 bekeken
  • 2025240 bezoekers · 342 bekeken
  • 202492 bezoekers · 173 bekeken
  • 20233 bezoekers · 3 bekeken
  • 202270 bezoekers · 70 bekeken
  • 20216 bezoekers · 65 bekeken
  • 20207 bezoekers · 11 bekeken
  • 20191 bezoekers · 1 bekeken
  • 20183 bezoekers · 3 bekeken
  • 20171 bezoekers · 1 bekeken
  • 20165 bezoekers · 6 bekeken
  • 20156 bezoekers · 6 bekeken
  • 201474 bezoekers · 77 bekeken
  • 2013189 bezoekers · 215 bekeken
  • 2012196 bezoekers · 393 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
2026 (tot nu)38293,1%
202534224026,0%
20241739210,0%
2023330,3%
202270707,6%
20216560,7%
20201170,8%
2019110,1%
2018330,3%
2017110,1%
2016650,5%
2015660,7%
201477748,0%
201321518920,5%
201239319621,3%

Deze grafieken tellen alles samen van oktober 2025 tot vandaag.

Op welk uur komen de bezoekers?
Toon de cijfers
UurBekekenBezoekersDeel van de bezoekers
0 tot 1 uur1086,0%
1 tot 2 uur443,0%
2 tot 3 uur532,3%
3 tot 4 uur1275,3%
4 tot 5 uur543,0%
5 tot 6 uur632,3%
6 tot 7 uur221,5%
7 tot 8 uur1353,8%
8 tot 9 uur743,0%
9 tot 10 uur764,5%
10 tot 11 uur553,8%
11 tot 12 uur643,0%
12 tot 13 uur443,0%
13 tot 14 uur664,5%
14 tot 15 uur10107,5%
15 tot 16 uur1496,8%
16 tot 17 uur764,5%
17 tot 18 uur11107,5%
18 tot 19 uur1175,3%
19 tot 20 uur221,5%
20 tot 21 uur653,8%
21 tot 22 uur664,5%
22 tot 23 uur975,3%
23 tot 24 uur764,5%
Samen175133100%
Op welke dag komen de bezoekers?
  • Maandag23 bezoekers · 36 bekeken
  • Dinsdag12 bezoekers · 15 bekeken
  • Woensdag25 bezoekers · 28 bekeken
  • Donderdag28 bezoekers · 39 bekeken
  • Vrijdag11 bezoekers · 12 bekeken
  • Zaterdag14 bezoekers · 17 bekeken
  • Zondag20 bezoekers · 28 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
Maandag362317,3%
Dinsdag15129,0%
Woensdag282518,8%
Donderdag392821,1%
Vrijdag12118,3%
Zaterdag171410,5%
Zondag282015,0%
Op weekdagen (maandag tot vrijdag)
130 keer bekeken (74,3%), 99 bezoekers (74,4%)
In het weekend (zaterdag en zondag)
45 keer bekeken (25,7%), 34 bezoekers (25,6%)

‹ Terug naar de blog

Meer van ons gezin en wees welkom

↑ Terug naar de berichten