Naar de inhoud

Goed Gevoel

CHIP
akke.beakke.be

Statistieken

De laatste 7 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
zondag 1 november 202600
zaterdag 31 oktober 202600
vrijdag 30 oktober 202600
donderdag 29 oktober 202600
woensdag 28 oktober 202600
dinsdag 27 oktober 202611
maandag 26 oktober 202611
Samen22
De laatste 30 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
zondag 1 november 202600
zaterdag 31 oktober 202600
vrijdag 30 oktober 202600
donderdag 29 oktober 202600
woensdag 28 oktober 202600
dinsdag 27 oktober 202611
maandag 26 oktober 202611
zondag 25 oktober 202600
zaterdag 24 oktober 202611
vrijdag 23 oktober 202611
donderdag 22 oktober 202600
woensdag 21 oktober 202600
dinsdag 20 oktober 202600
maandag 19 oktober 202600
zondag 18 oktober 202600
zaterdag 17 oktober 202600
vrijdag 16 oktober 202611
donderdag 15 oktober 202622
woensdag 14 oktober 202611
dinsdag 13 oktober 202611
maandag 12 oktober 202611
zondag 11 oktober 202622
zaterdag 10 oktober 202611
vrijdag 9 oktober 202600
donderdag 8 oktober 202600
woensdag 7 oktober 202600
dinsdag 6 oktober 202600
maandag 5 oktober 202611
zondag 4 oktober 202611
zaterdag 3 oktober 202600
Samen1515
Per week, de laatste 30 weken
Toon de cijfers
WeekBekekenBezoekers
Week 44 (26/10 tot 1/11/2026)22
Week 43 (19/10 tot 25/10/2026)22
Week 42 (12/10 tot 18/10/2026)66
Week 41 (5/10 tot 11/10/2026)44
Week 40 (28/9 tot 4/10/2026)11
Week 36 (31/8 tot 6/9/2026)44
Week 35 (24/8 tot 30/8/2026)33
Week 34 (17/8 tot 23/8/2026)55
Week 33 (10/8 tot 16/8/2026)66
Week 32 (3/8 tot 9/8/2026)22
Week 31 (27/7 tot 2/8/2026)22
Week 30 (20/7 tot 26/7/2026)66
Week 29 (13/7 tot 19/7/2026)44
Week 28 (6/7 tot 12/7/2026)22
Week 27 (29/6 tot 5/7/2026)1212
Week 26 (22/6 tot 28/6/2026)1917
Week 25 (15/6 tot 21/6/2026)1313
Week 24 (8/6 tot 14/6/2026)33
Week 23 (1/6 tot 7/6/2026)88
Week 22 (25/5 tot 31/5/2026)44
Week 21 (18/5 tot 24/5/2026)11
Week 20 (11/5 tot 17/5/2026)55
Week 18 (27/4 tot 3/5/2026)22
Week 17 (20/4 tot 26/4/2026)88
Week 16 (13/4 tot 19/4/2026)11
Week 15 (6/4 tot 12/4/2026)11
Week 14 (30/3 tot 5/4/2026)7746
Week 13 (23/3 tot 29/3/2026)1.3755
Week 8 (16/2 tot 22/2/2026)11
Week 7 (9/2 tot 15/2/2026)22
Samen2.278138
De laatste 24 maanden
Toon de cijfers
MaandBekekenBezoekers
November 202600
Oktober 20261515
September 202611
Augustus 20261919
Juli 20262424
Juni 20264543
Mei 20261111
April 202678517
Maart 20261.3755
Februari 202677
Januari 20262928
December 2025284238
November 2025664341
Oktober 2025641318
September 20251.476232
Augustus 202532
Juli 2025501186
Juni 2025677215
Mei 202555
April 2025244
Maart 20251810
Februari 202554
Januari 20251.6171.308
December 2024121
Samen8.2383.034
Per jaar
  • 2026 (tot nu)170 bezoekers · 2.311 bekeken
  • 20252.863 bezoekers · 5.915 bekeken
  • 20243.402 bezoekers · 5.742 bekeken
  • 20238 bezoekers · 9 bekeken
  • 2022124 bezoekers · 312 bekeken
  • 202141 bezoekers · 41 bekeken
  • 202023 bezoekers · 26 bekeken
  • 201938 bezoekers · 52 bekeken
  • 201811 bezoekers · 12 bekeken
  • 201738 bezoekers · 46 bekeken
  • 201678 bezoekers · 113 bekeken
  • 2015535 bezoekers · 651 bekeken
  • 20141.911 bezoekers · 2.116 bekeken
  • 20131.076 bezoekers · 1.308 bekeken
  • 20121.040 bezoekers · 1.720 bekeken
  • 20112.078 bezoekers · 3.339 bekeken
  • 20103.166 bezoekers · 7.000 bekeken
  • 20092.544 bezoekers · 5.582 bekeken
  • 20084.738 bezoekers · 13.602 bekeken
  • 20075.583 bezoekers · 11.546 bekeken
  • 20063.805 bezoekers · 13.422 bekeken
  • 20051.073 bezoekers · 7.694 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
2026 (tot nu)2.3111700,5%
20255.9152.8638,3%
20245.7423.4029,9%
2023980,0%
20223121240,4%
202141410,1%
202026230,1%
201952380,1%
201812110,0%
201746380,1%
2016113780,2%
20156515351,6%
20142.1161.9115,6%
20131.3081.0763,1%
20121.7201.0403,0%
20113.3392.0786,1%
20107.0003.1669,2%
20095.5822.5447,4%
200813.6024.73813,8%
200711.5465.58316,3%
200613.4223.80511,1%
20057.6941.0733,1%

Deze grafieken tellen alles samen van november 2025 tot vandaag.

Op welk uur komen de bezoekers?
Toon de cijfers
UurBekekenBezoekersDeel van de bezoekers
0 tot 1 uur463304,0%
1 tot 2 uur52263,5%
2 tot 3 uur61526,9%
3 tot 4 uur70557,3%
4 tot 5 uur67557,3%
5 tot 6 uur43283,7%
6 tot 7 uur83334,4%
7 tot 8 uur61273,6%
8 tot 9 uur302253,3%
9 tot 10 uur294304,0%
10 tot 11 uur254354,7%
11 tot 12 uur50283,7%
12 tot 13 uur52395,2%
13 tot 14 uur51334,4%
14 tot 15 uur51395,2%
15 tot 16 uur34222,9%
16 tot 17 uur45293,9%
17 tot 18 uur47263,5%
18 tot 19 uur42263,5%
19 tot 20 uur38222,9%
20 tot 21 uur25172,3%
21 tot 22 uur34233,1%
22 tot 23 uur43212,8%
23 tot 24 uur997283,7%
Samen3.259749100%
Op welke dag komen de bezoekers?
  • Maandag80 bezoekers · 93 bekeken
  • Dinsdag121 bezoekers · 185 bekeken
  • Woensdag108 bezoekers · 922 bekeken
  • Donderdag158 bezoekers · 268 bekeken
  • Vrijdag87 bezoekers · 1.171 bekeken
  • Zaterdag92 bezoekers · 507 bekeken
  • Zondag103 bezoekers · 113 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
Maandag938010,7%
Dinsdag18512116,2%
Woensdag92210814,4%
Donderdag26815821,1%
Vrijdag1.1718711,6%
Zaterdag5079212,3%
Zondag11310313,8%
Op weekdagen (maandag tot vrijdag)
2.639 keer bekeken (81,0%), 554 bezoekers (74,0%)
In het weekend (zaterdag en zondag)
620 keer bekeken (19,0%), 195 bezoekers (26,0%)

‹ Terug naar de blog

Meer van Goed Gevoel

↑ Terug naar de berichten