Naar de inhoud

Morgan fobie

Blog voor de Morgan liefhebber
akke.beakke.be

Statistieken

De laatste 7 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
zaterdag 31 oktober 202600
vrijdag 30 oktober 202600
donderdag 29 oktober 202600
woensdag 28 oktober 202600
dinsdag 27 oktober 202600
maandag 26 oktober 202600
zondag 25 oktober 202600
Samen00
De laatste 30 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
zaterdag 31 oktober 202600
vrijdag 30 oktober 202600
donderdag 29 oktober 202600
woensdag 28 oktober 202600
dinsdag 27 oktober 202600
maandag 26 oktober 202600
zondag 25 oktober 202600
zaterdag 24 oktober 202600
vrijdag 23 oktober 202600
donderdag 22 oktober 202600
woensdag 21 oktober 202600
dinsdag 20 oktober 202600
maandag 19 oktober 202600
zondag 18 oktober 202600
zaterdag 17 oktober 202600
vrijdag 16 oktober 202600
donderdag 15 oktober 202611
woensdag 14 oktober 202600
dinsdag 13 oktober 202600
maandag 12 oktober 202611
zondag 11 oktober 202600
zaterdag 10 oktober 202611
vrijdag 9 oktober 202600
donderdag 8 oktober 202600
woensdag 7 oktober 202600
dinsdag 6 oktober 202600
maandag 5 oktober 202600
zondag 4 oktober 202600
zaterdag 3 oktober 202600
vrijdag 2 oktober 202600
Samen33
Per week, de laatste 30 weken
Toon de cijfers
WeekBekekenBezoekers
Week 42 (12/10 tot 18/10/2026)22
Week 41 (5/10 tot 11/10/2026)11
Week 39 (21/9 tot 27/9/2026)11
Week 38 (14/9 tot 20/9/2026)77
Week 37 (7/9 tot 13/9/2026)44
Week 36 (31/8 tot 6/9/2026)55
Week 35 (24/8 tot 30/8/2026)88
Week 34 (17/8 tot 23/8/2026)66
Week 26 (22/6 tot 28/6/2026)11
Week 6 (2/2 tot 8/2/2026)11
Week 5 (26/1 tot 1/2/2026)54
Week 2 (5/1 tot 11/1/2026)11
Week 53 (29/12 tot 4/1/2026)11
Week 52 (22/12 tot 28/12/2025)1212
Week 51 (15/12 tot 21/12/2025)33
Week 49 (1/12 tot 7/12/2025)55
Week 48 (24/11 tot 30/11/2025)55
Week 47 (17/11 tot 23/11/2025)22
Week 46 (10/11 tot 16/11/2025)4227
Week 41 (6/10 tot 12/10/2025)2319
Week 40 (29/9 tot 5/10/2025)2017
Samen155132
De laatste 24 maanden
Toon de cijfers
MaandBekekenBezoekers
Oktober 202633
September 20261515
Augustus 20261616
Juli 202600
Juni 202611
Mei 202600
April 202600
Maart 202600
Februari 202622
Januari 202654
December 20252121
November 20254934
Oktober 20254336
September 20255347
Augustus 202511
Juli 20252620
Juni 20254835
Mei 20255653
April 20259085
Maart 202511772
Februari 202544
Januari 202511
December 20243838
November 20242422
Samen613510
Per jaar
  • 2026 (tot nu)41 bezoekers · 42 bekeken
  • 2025409 bezoekers · 509 bekeken
  • 2024117 bezoekers · 119 bekeken
  • 20235 bezoekers · 6 bekeken
  • 202249 bezoekers · 51 bekeken
  • 20215 bezoekers · 40 bekeken
  • 20202 bezoekers · 3 bekeken
  • 201913 bezoekers · 17 bekeken
  • 201810 bezoekers · 11 bekeken
  • 20177 bezoekers · 14 bekeken
  • 201619 bezoekers · 19 bekeken
  • 2015213 bezoekers · 276 bekeken
  • 2014717 bezoekers · 807 bekeken
  • 2013446 bezoekers · 593 bekeken
  • 2012567 bezoekers · 1.023 bekeken
  • 2011736 bezoekers · 1.212 bekeken
  • 2010756 bezoekers · 1.304 bekeken
  • 2009461 bezoekers · 1.077 bekeken
  • 2008711 bezoekers · 1.320 bekeken
  • 2007948 bezoekers · 1.443 bekeken
  • 2006931 bezoekers · 2.187 bekeken
  • 2005923 bezoekers · 2.434 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
2026 (tot nu)42410,5%
20255094095,1%
20241191171,4%
2023650,1%
202251490,6%
20214050,1%
2020320,0%
201917130,2%
201811100,1%
20171470,1%
201619190,2%
20152762132,6%
20148077178,9%
20135934465,5%
20121.0235677,0%
20111.2127369,1%
20101.3047569,3%
20091.0774615,7%
20081.3207118,8%
20071.44394811,7%
20062.18793111,5%
20052.43492311,4%

Deze grafieken tellen alles samen van oktober 2025 tot vandaag.

Op welk uur komen de bezoekers?
Toon de cijfers
UurBekekenBezoekersDeel van de bezoekers
0 tot 1 uur332,3%
1 tot 2 uur543,0%
2 tot 3 uur210,8%
3 tot 4 uur653,8%
4 tot 5 uur753,8%
5 tot 6 uur553,8%
6 tot 7 uur986,1%
7 tot 8 uur664,5%
8 tot 9 uur753,8%
9 tot 10 uur221,5%
10 tot 11 uur432,3%
11 tot 12 uur664,5%
12 tot 13 uur764,5%
13 tot 14 uur11118,3%
14 tot 15 uur443,0%
15 tot 16 uur864,5%
16 tot 17 uur443,0%
17 tot 18 uur1164,5%
18 tot 19 uur14129,1%
19 tot 20 uur553,8%
20 tot 21 uur864,5%
21 tot 22 uur1096,8%
22 tot 23 uur543,0%
23 tot 24 uur664,5%
Samen155132100%
Op welke dag komen de bezoekers?
  • Maandag20 bezoekers · 20 bekeken
  • Dinsdag24 bezoekers · 30 bekeken
  • Woensdag13 bezoekers · 16 bekeken
  • Donderdag12 bezoekers · 14 bekeken
  • Vrijdag20 bezoekers · 29 bekeken
  • Zaterdag14 bezoekers · 14 bekeken
  • Zondag29 bezoekers · 32 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
Maandag202015,2%
Dinsdag302418,2%
Woensdag16139,8%
Donderdag14129,1%
Vrijdag292015,2%
Zaterdag141410,6%
Zondag322922,0%
Op weekdagen (maandag tot vrijdag)
109 keer bekeken (70,3%), 89 bezoekers (67,4%)
In het weekend (zaterdag en zondag)
46 keer bekeken (29,7%), 43 bezoekers (32,6%)

‹ Terug naar de blog

Meer van Morgan fobie

↑ Terug naar de berichten