Naar de inhoud

Photoshop

akke.beakke.be

Statistieken

De laatste 7 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
zaterdag 31 oktober 202600
vrijdag 30 oktober 202600
donderdag 29 oktober 202600
woensdag 28 oktober 202600
dinsdag 27 oktober 202600
maandag 26 oktober 202600
zondag 25 oktober 202611
Samen11
De laatste 30 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
zaterdag 31 oktober 202600
vrijdag 30 oktober 202600
donderdag 29 oktober 202600
woensdag 28 oktober 202600
dinsdag 27 oktober 202600
maandag 26 oktober 202600
zondag 25 oktober 202611
zaterdag 24 oktober 202600
vrijdag 23 oktober 202600
donderdag 22 oktober 202600
woensdag 21 oktober 202600
dinsdag 20 oktober 202600
maandag 19 oktober 202600
zondag 18 oktober 202600
zaterdag 17 oktober 202600
vrijdag 16 oktober 202600
donderdag 15 oktober 202622
woensdag 14 oktober 202611
dinsdag 13 oktober 202600
maandag 12 oktober 202600
zondag 11 oktober 202600
zaterdag 10 oktober 202611
vrijdag 9 oktober 202600
donderdag 8 oktober 202600
woensdag 7 oktober 202600
dinsdag 6 oktober 202600
maandag 5 oktober 202600
zondag 4 oktober 202600
zaterdag 3 oktober 202600
vrijdag 2 oktober 202600
Samen55
Per week, de laatste 30 weken
Toon de cijfers
WeekBekekenBezoekers
Week 43 (19/10 tot 25/10/2026)11
Week 42 (12/10 tot 18/10/2026)33
Week 41 (5/10 tot 11/10/2026)11
Week 38 (14/9 tot 20/9/2026)11
Week 30 (20/7 tot 26/7/2026)11
Week 23 (1/6 tot 7/6/2026)11
Week 19 (4/5 tot 10/5/2026)11
Week 17 (20/4 tot 26/4/2026)11
Week 16 (13/4 tot 19/4/2026)11
Week 12 (16/3 tot 22/3/2026)11
Week 8 (16/2 tot 22/2/2026)33
Week 3 (12/1 tot 18/1/2026)11
Week 2 (5/1 tot 11/1/2026)22
Week 1 (29/12 tot 4/1/2026)22
Week 53 (29/12 tot 4/1/2026)32
Week 52 (22/12 tot 28/12/2025)2322
Week 51 (15/12 tot 21/12/2025)99
Week 50 (8/12 tot 14/12/2025)11
Week 49 (1/12 tot 7/12/2025)22
Week 48 (24/11 tot 30/11/2025)22
Week 47 (17/11 tot 23/11/2025)22
Week 46 (10/11 tot 16/11/2025)3220
Week 44 (27/10 tot 2/11/2025)4432
Week 43 (20/10 tot 26/10/2025)43
Samen142115
De laatste 24 maanden
Toon de cijfers
MaandBekekenBezoekers
Oktober 202655
September 202611
Augustus 202600
Juli 202611
Juni 202611
Mei 202611
April 202622
Maart 202611
Februari 202633
Januari 202655
December 20253836
November 20253624
Oktober 20254835
September 202510471
Augustus 202500
Juli 2025558269
Juni 20254539
Mei 2025459364
April 202500
Maart 20252117
Februari 20255344
Januari 20254830
December 20242323
November 20249492
Samen1.5471.064
Per jaar
  • 2026 (tot nu)20 bezoekers · 20 bekeken
  • 2025929 bezoekers · 1.410 bekeken
  • 2024297 bezoekers · 302 bekeken
  • 202320 bezoekers · 51 bekeken
  • 2022120 bezoekers · 270 bekeken
  • 202139 bezoekers · 43 bekeken
  • 202036 bezoekers · 42 bekeken
  • 201946 bezoekers · 62 bekeken
  • 201832 bezoekers · 51 bekeken
  • 201756 bezoekers · 86 bekeken
  • 2016106 bezoekers · 155 bekeken
  • 2015409 bezoekers · 480 bekeken
  • 20141.425 bezoekers · 1.531 bekeken
  • 2013512 bezoekers · 767 bekeken
  • 2012631 bezoekers · 1.115 bekeken
  • 2011995 bezoekers · 1.862 bekeken
  • 20101.578 bezoekers · 2.426 bekeken
  • 20091.036 bezoekers · 1.712 bekeken
  • 2008445 bezoekers · 870 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
2026 (tot nu)20200,2%
20251.41092910,6%
20243022973,4%
202351200,2%
20222701201,4%
202143390,4%
202042360,4%
201962460,5%
201851320,4%
201786560,6%
20161551061,2%
20154804094,7%
20141.5311.42516,3%
20137675125,9%
20121.1156317,2%
20111.86299511,4%
20102.4261.57818,1%
20091.7121.03611,9%
20088704455,1%

Deze grafieken tellen alles samen van oktober 2025 tot vandaag.

Op welk uur komen de bezoekers?
Toon de cijfers
UurBekekenBezoekersDeel van de bezoekers
0 tot 1 uur532,6%
1 tot 2 uur321,7%
2 tot 3 uur332,6%
3 tot 4 uur332,6%
4 tot 5 uur543,5%
5 tot 6 uur554,3%
6 tot 7 uur754,3%
7 tot 8 uur632,6%
8 tot 9 uur865,2%
9 tot 10 uur643,5%
10 tot 11 uur976,1%
11 tot 12 uur443,5%
12 tot 13 uur754,3%
13 tot 14 uur754,3%
14 tot 15 uur876,1%
15 tot 16 uur776,1%
16 tot 17 uur543,5%
17 tot 18 uur543,5%
18 tot 19 uur654,3%
19 tot 20 uur543,5%
20 tot 21 uur887,0%
21 tot 22 uur865,2%
22 tot 23 uur554,3%
23 tot 24 uur765,2%
Samen142115100%
Op welke dag komen de bezoekers?
  • Maandag14 bezoekers · 16 bekeken
  • Dinsdag26 bezoekers · 40 bekeken
  • Woensdag19 bezoekers · 23 bekeken
  • Donderdag17 bezoekers · 20 bekeken
  • Vrijdag13 bezoekers · 16 bekeken
  • Zaterdag12 bezoekers · 13 bekeken
  • Zondag14 bezoekers · 14 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
Maandag161412,2%
Dinsdag402622,6%
Woensdag231916,5%
Donderdag201714,8%
Vrijdag161311,3%
Zaterdag131210,4%
Zondag141412,2%
Op weekdagen (maandag tot vrijdag)
115 keer bekeken (81,0%), 89 bezoekers (77,4%)
In het weekend (zaterdag en zondag)
27 keer bekeken (19,0%), 26 bezoekers (22,6%)

‹ Terug naar de blog

Meer van Photoshop

↑ Terug naar de berichten