Naar de inhoud

Landschapschilder Nick Smeets

Schilderijen in olieverf en acrylverf
akke.beakke.be

Statistieken

De laatste 7 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
zondag 1 november 202611
zaterdag 31 oktober 202651
vrijdag 30 oktober 202600
donderdag 29 oktober 202600
woensdag 28 oktober 202600
dinsdag 27 oktober 202600
maandag 26 oktober 202600
Samen62
De laatste 30 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
zondag 1 november 202611
zaterdag 31 oktober 202651
vrijdag 30 oktober 202600
donderdag 29 oktober 202600
woensdag 28 oktober 202600
dinsdag 27 oktober 202600
maandag 26 oktober 202600
zondag 25 oktober 202600
zaterdag 24 oktober 202600
vrijdag 23 oktober 202611
donderdag 22 oktober 202600
woensdag 21 oktober 202600
dinsdag 20 oktober 202600
maandag 19 oktober 202600
zondag 18 oktober 202600
zaterdag 17 oktober 202621
vrijdag 16 oktober 202633
donderdag 15 oktober 202611
woensdag 14 oktober 202611
dinsdag 13 oktober 202600
maandag 12 oktober 202611
zondag 11 oktober 202600
zaterdag 10 oktober 202611
vrijdag 9 oktober 202600
donderdag 8 oktober 202600
woensdag 7 oktober 202600
dinsdag 6 oktober 202632
maandag 5 oktober 202600
zondag 4 oktober 202600
zaterdag 3 oktober 202600
Samen1913
Per week, de laatste 30 weken
Toon de cijfers
WeekBekekenBezoekers
Week 44 (26/10 tot 1/11/2026)62
Week 43 (19/10 tot 25/10/2026)11
Week 42 (12/10 tot 18/10/2026)87
Week 41 (5/10 tot 11/10/2026)43
Week 40 (28/9 tot 4/10/2026)55
Week 39 (21/9 tot 27/9/2026)11
Week 34 (17/8 tot 23/8/2026)43
Week 31 (27/7 tot 2/8/2026)11
Week 30 (20/7 tot 26/7/2026)21
Week 27 (29/6 tot 5/7/2026)51
Week 19 (4/5 tot 10/5/2026)11
Week 17 (20/4 tot 26/4/2026)22
Week 14 (30/3 tot 5/4/2026)52
Week 11 (9/3 tot 15/3/2026)22
Week 10 (2/3 tot 8/3/2026)11
Week 9 (23/2 tot 1/3/2026)31
Week 8 (16/2 tot 22/2/2026)143
Week 7 (9/2 tot 15/2/2026)103
Week 5 (26/1 tot 1/2/2026)98
Week 3 (12/1 tot 18/1/2026)43
Week 2 (5/1 tot 11/1/2026)522
Week 1 (29/12 tot 4/1/2026)44
Week 53 (29/12 tot 4/1/2026)94
Week 52 (22/12 tot 28/12/2025)109
Week 51 (15/12 tot 21/12/2025)1211
Week 49 (1/12 tot 7/12/2025)72
Week 47 (17/11 tot 23/11/2025)11
Week 46 (10/11 tot 16/11/2025)3625
Week 45 (3/11 tot 9/11/2025)11
Week 44 (27/10 tot 2/11/2025)11
Samen221111
De laatste 24 maanden
Toon de cijfers
MaandBekekenBezoekers
November 202611
Oktober 20261812
September 202666
Augustus 202643
Juli 202632
Juni 202651
Mei 202611
April 202674
Maart 202633
Februari 2026277
Januari 20266917
December 20253826
November 20253928
Oktober 20258067
September 20255953
Augustus 202511
Juli 20252520
Juni 20255444
Mei 20251810
April 20252217
Maart 202554
Februari 202531
Januari 20252525
December 202400
Samen513353
Per jaar
  • 2026 (tot nu)57 bezoekers · 144 bekeken
  • 2025296 bezoekers · 369 bekeken
  • 2024219 bezoekers · 248 bekeken
  • 202321 bezoekers · 40 bekeken
  • 2022110 bezoekers · 115 bekeken
  • 202127 bezoekers · 136 bekeken
  • 202050 bezoekers · 100 bekeken
  • 201940 bezoekers · 57 bekeken
  • 201829 bezoekers · 54 bekeken
  • 201748 bezoekers · 76 bekeken
  • 201644 bezoekers · 64 bekeken
  • 2015236 bezoekers · 309 bekeken
  • 2014671 bezoekers · 737 bekeken
  • 2013529 bezoekers · 683 bekeken
  • 2012513 bezoekers · 856 bekeken
  • 2011835 bezoekers · 1.635 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
2026 (tot nu)144571,5%
20253692967,9%
20242482195,9%
202340210,6%
20221151103,0%
2021136270,7%
2020100501,3%
201957401,1%
201854290,8%
201776481,3%
201664441,2%
20153092366,3%
201473767118,0%
201368352914,2%
201285651313,8%
20111.63583522,4%

Deze grafieken tellen alles samen van november 2025 tot vandaag.

Op welk uur komen de bezoekers?
Toon de cijfers
UurBekekenBezoekersDeel van de bezoekers
0 tot 1 uur221,8%
1 tot 2 uur543,6%
2 tot 3 uur21109,0%
3 tot 4 uur654,5%
4 tot 5 uur421,8%
5 tot 6 uur4443,6%
6 tot 7 uur1165,4%
7 tot 8 uur1321,8%
8 tot 9 uur832,7%
9 tot 10 uur754,5%
10 tot 11 uur554,5%
11 tot 12 uur332,7%
12 tot 13 uur965,4%
13 tot 14 uur765,4%
14 tot 15 uur721,8%
15 tot 16 uur1576,3%
16 tot 17 uur1176,3%
17 tot 18 uur876,3%
18 tot 19 uur976,3%
19 tot 20 uur1276,3%
20 tot 21 uur432,7%
21 tot 22 uur432,7%
22 tot 23 uur332,7%
23 tot 24 uur321,8%
Samen221111100%
Op welke dag komen de bezoekers?
  • Maandag22 bezoekers · 31 bekeken
  • Dinsdag18 bezoekers · 28 bekeken
  • Woensdag18 bezoekers · 75 bekeken
  • Donderdag17 bezoekers · 34 bekeken
  • Vrijdag19 bezoekers · 26 bekeken
  • Zaterdag10 bezoekers · 15 bekeken
  • Zondag7 bezoekers · 12 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
Maandag312219,8%
Dinsdag281816,2%
Woensdag751816,2%
Donderdag341715,3%
Vrijdag261917,1%
Zaterdag15109,0%
Zondag1276,3%
Op weekdagen (maandag tot vrijdag)
194 keer bekeken (87,8%), 94 bezoekers (84,7%)
In het weekend (zaterdag en zondag)
27 keer bekeken (12,2%), 17 bezoekers (15,3%)

‹ Terug naar de blog

Meer van Landschapschilder Nick Smeets

↑ Terug naar de berichten