Naar de inhoud

Photoshop - PowerPoint

Met eigen foto's.
akke.beakke.be

Statistieken

De laatste 7 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
zondag 1 november 202600
zaterdag 31 oktober 202600
vrijdag 30 oktober 202600
donderdag 29 oktober 202622
woensdag 28 oktober 202600
dinsdag 27 oktober 202600
maandag 26 oktober 202600
Samen22
De laatste 30 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
zondag 1 november 202600
zaterdag 31 oktober 202600
vrijdag 30 oktober 202600
donderdag 29 oktober 202622
woensdag 28 oktober 202600
dinsdag 27 oktober 202600
maandag 26 oktober 202600
zondag 25 oktober 202600
zaterdag 24 oktober 202600
vrijdag 23 oktober 202600
donderdag 22 oktober 202600
woensdag 21 oktober 202631
dinsdag 20 oktober 202600
maandag 19 oktober 202600
zondag 18 oktober 202600
zaterdag 17 oktober 202600
vrijdag 16 oktober 202644
donderdag 15 oktober 202611
woensdag 14 oktober 202633
dinsdag 13 oktober 202622
maandag 12 oktober 202600
zondag 11 oktober 202600
zaterdag 10 oktober 202611
vrijdag 9 oktober 202600
donderdag 8 oktober 202600
woensdag 7 oktober 202600
dinsdag 6 oktober 202600
maandag 5 oktober 202600
zondag 4 oktober 202600
zaterdag 3 oktober 202600
Samen1614
Per week, de laatste 30 weken
Toon de cijfers
WeekBekekenBezoekers
Week 44 (26/10 tot 1/11/2026)22
Week 43 (19/10 tot 25/10/2026)31
Week 42 (12/10 tot 18/10/2026)1010
Week 41 (5/10 tot 11/10/2026)11
Week 36 (31/8 tot 6/9/2026)11
Week 34 (17/8 tot 23/8/2026)11
Week 31 (27/7 tot 2/8/2026)11
Week 27 (29/6 tot 5/7/2026)11
Week 26 (22/6 tot 28/6/2026)11
Week 25 (15/6 tot 21/6/2026)33
Week 24 (8/6 tot 14/6/2026)11
Week 14 (30/3 tot 5/4/2026)44
Week 12 (16/3 tot 22/3/2026)195
Week 11 (9/3 tot 15/3/2026)1810
Week 9 (23/2 tot 1/3/2026)22
Week 8 (16/2 tot 22/2/2026)64
Week 7 (9/2 tot 15/2/2026)6218
Week 6 (2/2 tot 8/2/2026)105
Week 3 (12/1 tot 18/1/2026)33
Week 2 (5/1 tot 11/1/2026)22
Week 1 (29/12 tot 4/1/2026)2815
Week 53 (29/12 tot 4/1/2026)99
Week 52 (22/12 tot 28/12/2025)3834
Week 51 (15/12 tot 21/12/2025)1713
Week 50 (8/12 tot 14/12/2025)7552
Week 49 (1/12 tot 7/12/2025)1716
Week 48 (24/11 tot 30/11/2025)22
Week 47 (17/11 tot 23/11/2025)1713
Week 46 (10/11 tot 16/11/2025)23585
Week 45 (3/11 tot 9/11/2025)33
Samen592318
De laatste 24 maanden
Toon de cijfers
MaandBekekenBezoekers
November 202600
Oktober 20261614
September 202611
Augustus 202611
Juli 202622
Juni 202655
Mei 202600
April 202611
Maart 20264018
Februari 20268029
Januari 20263320
December 2025156124
November 2025257103
Oktober 2025416164
September 2025234138
Augustus 2025114
Juli 2025390216
Juni 2025311170
Mei 2025190163
April 20252621
Maart 202522
Februari 20252626
Januari 2025362281
December 20249412
Samen2.6541.515
Per jaar
  • 2026 (tot nu)91 bezoekers · 179 bekeken
  • 20251.412 bezoekers · 2.381 bekeken
  • 20241.025 bezoekers · 1.196 bekeken
  • 20236 bezoekers · 7 bekeken
  • 2022103 bezoekers · 282 bekeken
  • 202114 bezoekers · 29 bekeken
  • 20209 bezoekers · 13 bekeken
  • 201910 bezoekers · 11 bekeken
  • 201817 bezoekers · 26 bekeken
  • 201722 bezoekers · 34 bekeken
  • 201659 bezoekers · 83 bekeken
  • 2015152 bezoekers · 212 bekeken
  • 2014757 bezoekers · 993 bekeken
  • 20131.020 bezoekers · 1.753 bekeken
  • 2012969 bezoekers · 1.659 bekeken
  • 20111.171 bezoekers · 1.690 bekeken
  • 20101.541 bezoekers · 2.415 bekeken
  • 20091.364 bezoekers · 3.006 bekeken
  • 20081.259 bezoekers · 2.581 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
2026 (tot nu)179910,8%
20252.3811.41212,8%
20241.1961.0259,3%
2023760,1%
20222821030,9%
202129140,1%
20201390,1%
201911100,1%
201826170,2%
201734220,2%
201683590,5%
20152121521,4%
20149937576,9%
20131.7531.0209,3%
20121.6599698,8%
20111.6901.17110,6%
20102.4151.54114,0%
20093.0061.36412,4%
20082.5811.25911,4%

Deze grafieken tellen alles samen van november 2025 tot vandaag.

Op welk uur komen de bezoekers?
Toon de cijfers
UurBekekenBezoekersDeel van de bezoekers
0 tot 1 uur41185,7%
1 tot 2 uur32206,3%
2 tot 3 uur1282,5%
3 tot 4 uur14103,1%
4 tot 5 uur13123,8%
5 tot 6 uur14123,8%
6 tot 7 uur15113,5%
7 tot 8 uur23134,1%
8 tot 9 uur2182,5%
9 tot 10 uur23165,0%
10 tot 11 uur33196,0%
11 tot 12 uur25154,7%
12 tot 13 uur44123,8%
13 tot 14 uur35144,4%
14 tot 15 uur18123,8%
15 tot 16 uur1182,5%
16 tot 17 uur31154,7%
17 tot 18 uur19103,1%
18 tot 19 uur25185,7%
19 tot 20 uur29103,1%
20 tot 21 uur42185,7%
21 tot 22 uur29196,0%
22 tot 23 uur19103,1%
23 tot 24 uur24103,1%
Samen592318100%
Op welke dag komen de bezoekers?
  • Maandag20 bezoekers · 25 bekeken
  • Dinsdag57 bezoekers · 132 bekeken
  • Woensdag53 bezoekers · 130 bekeken
  • Donderdag59 bezoekers · 96 bekeken
  • Vrijdag55 bezoekers · 106 bekeken
  • Zaterdag39 bezoekers · 54 bekeken
  • Zondag35 bezoekers · 49 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
Maandag25206,3%
Dinsdag1325717,9%
Woensdag1305316,7%
Donderdag965918,6%
Vrijdag1065517,3%
Zaterdag543912,3%
Zondag493511,0%
Op weekdagen (maandag tot vrijdag)
489 keer bekeken (82,6%), 244 bezoekers (76,7%)
In het weekend (zaterdag en zondag)
103 keer bekeken (17,4%), 74 bezoekers (23,3%)

‹ Terug naar de blog

Meer van Photoshop - PowerPoint

↑ Terug naar de berichten