Naar de inhoud

Pekingees ofthemonkeylions

PEKINGEZENLIEFHEBBER + Psp creaties
akke.beakke.be
poser3.png

Statistieken

De laatste 7 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
vrijdag 30 oktober 202600
donderdag 29 oktober 202611
woensdag 28 oktober 202600
dinsdag 27 oktober 202643
maandag 26 oktober 202622
zondag 25 oktober 202622
zaterdag 24 oktober 202600
Samen98
De laatste 30 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
vrijdag 30 oktober 202600
donderdag 29 oktober 202611
woensdag 28 oktober 202600
dinsdag 27 oktober 202643
maandag 26 oktober 202622
zondag 25 oktober 202622
zaterdag 24 oktober 202600
vrijdag 23 oktober 202633
donderdag 22 oktober 202600
woensdag 21 oktober 202600
dinsdag 20 oktober 2026122
maandag 19 oktober 202653
zondag 18 oktober 202622
zaterdag 17 oktober 202622
vrijdag 16 oktober 202666
donderdag 15 oktober 202622
woensdag 14 oktober 202666
dinsdag 13 oktober 202600
maandag 12 oktober 202655
zondag 11 oktober 202600
zaterdag 10 oktober 202644
vrijdag 9 oktober 202600
donderdag 8 oktober 202600
woensdag 7 oktober 202611
dinsdag 6 oktober 202633
maandag 5 oktober 202611
zondag 4 oktober 202644
zaterdag 3 oktober 202600
vrijdag 2 oktober 202600
donderdag 1 oktober 202600
Samen6552
Per week, de laatste 30 weken
Toon de cijfers
WeekBekekenBezoekers
Week 44 (26/10 tot 1/11/2026)76
Week 43 (19/10 tot 25/10/2026)2210
Week 42 (12/10 tot 18/10/2026)2323
Week 41 (5/10 tot 11/10/2026)99
Week 40 (28/9 tot 4/10/2026)44
Week 39 (21/9 tot 27/9/2026)32
Week 38 (14/9 tot 20/9/2026)33
Week 37 (7/9 tot 13/9/2026)44
Week 36 (31/8 tot 6/9/2026)65
Week 35 (24/8 tot 30/8/2026)33
Week 34 (17/8 tot 23/8/2026)44
Week 33 (10/8 tot 16/8/2026)98
Week 32 (3/8 tot 9/8/2026)33
Week 31 (27/7 tot 2/8/2026)64
Week 30 (20/7 tot 26/7/2026)33
Week 29 (13/7 tot 19/7/2026)54
Week 28 (6/7 tot 12/7/2026)55
Week 27 (29/6 tot 5/7/2026)138
Week 26 (22/6 tot 28/6/2026)6663
Week 25 (15/6 tot 21/6/2026)5519
Week 24 (8/6 tot 14/6/2026)118
Week 23 (1/6 tot 7/6/2026)7973
Week 22 (25/5 tot 31/5/2026)55
Week 21 (18/5 tot 24/5/2026)77
Week 20 (11/5 tot 17/5/2026)1818
Week 19 (4/5 tot 10/5/2026)108
Week 18 (27/4 tot 3/5/2026)87
Week 17 (20/4 tot 26/4/2026)1010
Week 16 (13/4 tot 19/4/2026)109
Week 15 (6/4 tot 12/4/2026)1918
Samen430353
De laatste 24 maanden
Toon de cijfers
MaandBekekenBezoekers
Oktober 20266552
September 20261614
Augustus 20262120
Juli 20262618
Juni 2026215167
Mei 20264341
April 20265046
Maart 202623917
Februari 20262619
Januari 202615320
December 202513293
November 2025290116
Oktober 2025144104
September 20253.281224
Augustus 202528036
Juli 2025240142
Juni 2025365182
Mei 2025734640
April 2025536380
Maart 20251.107592
Februari 2025146133
Januari 20257565
December 202411395
November 2024200113
Samen8.4973.329
Per jaar
  • 2026 (tot nu)414 bezoekers · 854 bekeken
  • 20252.707 bezoekers · 7.330 bekeken
  • 20242.622 bezoekers · 3.100 bekeken
  • 2023429 bezoekers · 648 bekeken
  • 20222.191 bezoekers · 2.854 bekeken
  • 20214.315 bezoekers · 12.595 bekeken
  • 202014.781 bezoekers · 46.269 bekeken
  • 201918.762 bezoekers · 57.579 bekeken
  • 201816.912 bezoekers · 44.510 bekeken
  • 201720.612 bezoekers · 58.925 bekeken
  • 201621.684 bezoekers · 71.648 bekeken
  • 201524.290 bezoekers · 78.667 bekeken
  • 201434.498 bezoekers · 85.636 bekeken
  • 201325.305 bezoekers · 76.469 bekeken
  • 201223.069 bezoekers · 71.621 bekeken
  • 201124.274 bezoekers · 64.507 bekeken
  • 201025.413 bezoekers · 58.856 bekeken
  • 200915.647 bezoekers · 34.194 bekeken
  • 200814.383 bezoekers · 30.370 bekeken
  • 200712.505 bezoekers · 28.884 bekeken
  • 20063.254 bezoekers · 10.823 bekeken
  • 2005140 bezoekers · 697 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
2026 (tot nu)8544140,1%
20257.3302.7070,9%
20243.1002.6220,9%
20236484290,1%
20222.8542.1910,7%
202112.5954.3151,4%
202046.26914.7814,8%
201957.57918.7626,1%
201844.51016.9125,5%
201758.92520.6126,7%
201671.64821.6847,0%
201578.66724.2907,9%
201485.63634.49811,2%
201376.46925.3058,2%
201271.62123.0697,5%
201164.50724.2747,9%
201058.85625.4138,2%
200934.19415.6475,1%
200830.37014.3834,7%
200728.88412.5054,1%
200610.8233.2541,1%
20056971400,0%

Deze grafieken tellen alles samen van oktober 2025 tot vandaag.

Op welk uur komen de bezoekers?
Toon de cijfers
UurBekekenBezoekersDeel van de bezoekers
0 tot 1 uur190344,7%
1 tot 2 uur35283,9%
2 tot 3 uur25233,2%
3 tot 4 uur57263,6%
4 tot 5 uur45354,8%
5 tot 6 uur41273,7%
6 tot 7 uur73375,1%
7 tot 8 uur81354,8%
8 tot 9 uur81517,0%
9 tot 10 uur46354,8%
10 tot 11 uur53344,7%
11 tot 12 uur79344,7%
12 tot 13 uur64314,3%
13 tot 14 uur94294,0%
14 tot 15 uur45294,0%
15 tot 16 uur31223,0%
16 tot 17 uur75273,7%
17 tot 18 uur43324,4%
18 tot 19 uur37294,0%
19 tot 20 uur22182,5%
20 tot 21 uur49273,7%
21 tot 22 uur37273,7%
22 tot 23 uur37273,7%
23 tot 24 uur80304,1%
Samen1.420727100%
Op welke dag komen de bezoekers?
  • Maandag86 bezoekers · 101 bekeken
  • Dinsdag105 bezoekers · 240 bekeken
  • Woensdag150 bezoekers · 312 bekeken
  • Donderdag139 bezoekers · 174 bekeken
  • Vrijdag62 bezoekers · 96 bekeken
  • Zaterdag88 bezoekers · 329 bekeken
  • Zondag97 bezoekers · 168 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
Maandag1018611,8%
Dinsdag24010514,4%
Woensdag31215020,6%
Donderdag17413919,1%
Vrijdag96628,5%
Zaterdag3298812,1%
Zondag1689713,3%
Op weekdagen (maandag tot vrijdag)
923 keer bekeken (65,0%), 542 bezoekers (74,6%)
In het weekend (zaterdag en zondag)
497 keer bekeken (35,0%), 185 bezoekers (25,4%)

‹ Terug naar de blog

Meer van Pekingees ofthemonkeylions

↑ Terug naar de berichten