Naar de inhoud

Oma Diny,s lievelingen

oma,s hobby
akke.beakke.be

Statistieken

De laatste 7 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
zaterdag 31 oktober 202600
vrijdag 30 oktober 202600
donderdag 29 oktober 202600
woensdag 28 oktober 202600
dinsdag 27 oktober 202600
maandag 26 oktober 202600
zondag 25 oktober 202600
Samen00
De laatste 30 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
zaterdag 31 oktober 202600
vrijdag 30 oktober 202600
donderdag 29 oktober 202600
woensdag 28 oktober 202600
dinsdag 27 oktober 202600
maandag 26 oktober 202600
zondag 25 oktober 202600
zaterdag 24 oktober 202600
vrijdag 23 oktober 202600
donderdag 22 oktober 202600
woensdag 21 oktober 202600
dinsdag 20 oktober 202600
maandag 19 oktober 202611
zondag 18 oktober 202600
zaterdag 17 oktober 202600
vrijdag 16 oktober 202655
donderdag 15 oktober 202600
woensdag 14 oktober 202611
dinsdag 13 oktober 202600
maandag 12 oktober 202611
zondag 11 oktober 202611
zaterdag 10 oktober 202611
vrijdag 9 oktober 202600
donderdag 8 oktober 202600
woensdag 7 oktober 202600
dinsdag 6 oktober 202600
maandag 5 oktober 202600
zondag 4 oktober 202600
zaterdag 3 oktober 202600
vrijdag 2 oktober 202600
Samen1010
Per week, de laatste 30 weken
Toon de cijfers
WeekBekekenBezoekers
Week 43 (19/10 tot 25/10/2026)11
Week 42 (12/10 tot 18/10/2026)77
Week 41 (5/10 tot 11/10/2026)22
Week 36 (31/8 tot 6/9/2026)11
Week 35 (24/8 tot 30/8/2026)33
Week 34 (17/8 tot 23/8/2026)33
Week 33 (10/8 tot 16/8/2026)11
Week 32 (3/8 tot 9/8/2026)33
Week 31 (27/7 tot 2/8/2026)44
Week 30 (20/7 tot 26/7/2026)11
Week 29 (13/7 tot 19/7/2026)22
Week 28 (6/7 tot 12/7/2026)22
Week 27 (29/6 tot 5/7/2026)77
Week 26 (22/6 tot 28/6/2026)55
Week 25 (15/6 tot 21/6/2026)1111
Week 24 (8/6 tot 14/6/2026)11
Week 23 (1/6 tot 7/6/2026)11
Week 21 (18/5 tot 24/5/2026)22
Week 19 (4/5 tot 10/5/2026)44
Week 18 (27/4 tot 3/5/2026)22
Week 17 (20/4 tot 26/4/2026)11
Week 16 (13/4 tot 19/4/2026)21
Week 13 (23/3 tot 29/3/2026)52
Week 10 (2/3 tot 8/3/2026)11
Week 8 (16/2 tot 22/2/2026)53
Week 6 (2/2 tot 8/2/2026)11
Week 3 (12/1 tot 18/1/2026)11
Week 2 (5/1 tot 11/1/2026)22
Week 1 (29/12 tot 4/1/2026)77
Week 53 (29/12 tot 4/1/2026)1211
Samen10093
De laatste 24 maanden
Toon de cijfers
MaandBekekenBezoekers
Oktober 20261010
September 202611
Augustus 20261010
Juli 20261313
Juni 20262121
Mei 202677
April 202643
Maart 202663
Februari 202664
Januari 20261010
December 2025567191
November 202511570
Oktober 2025517169
September 2025581172
Augustus 202500
Juli 20251.064318
Juni 2025397192
Mei 20251.082515
April 202515732
Maart 20257444
Februari 2025126126
Januari 20256666
December 20249898
November 2024315208
Samen5.2472.283
Per jaar
  • 2026 (tot nu)82 bezoekers · 88 bekeken
  • 20251.895 bezoekers · 4.746 bekeken
  • 20243.120 bezoekers · 3.420 bekeken
  • 202317 bezoekers · 28 bekeken
  • 202250 bezoekers · 114 bekeken
  • 202116 bezoekers · 68 bekeken
  • 20207 bezoekers · 26 bekeken
  • 20192 bezoekers · 2 bekeken
  • 20182 bezoekers · 2 bekeken
  • 20172 bezoekers · 2 bekeken
  • 20165 bezoekers · 5 bekeken
  • 201598 bezoekers · 101 bekeken
  • 2014496 bezoekers · 542 bekeken
  • 2013251 bezoekers · 277 bekeken
  • 2012387 bezoekers · 704 bekeken
  • 2011731 bezoekers · 1.105 bekeken
  • 20102.031 bezoekers · 4.022 bekeken
  • 2009160 bezoekers · 171 bekeken
  • 2008158 bezoekers · 220 bekeken
  • 2007354 bezoekers · 502 bekeken
  • 20061.018 bezoekers · 3.078 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
2026 (tot nu)88820,8%
20254.7461.89517,4%
20243.4203.12028,7%
202328170,2%
2022114500,5%
202168160,1%
20202670,1%
2019220,0%
2018220,0%
2017220,0%
2016550,0%
2015101980,9%
20145424964,6%
20132772512,3%
20127043873,6%
20111.1057316,7%
20104.0222.03118,7%
20091711601,5%
20082201581,5%
20075023543,3%
20063.0781.0189,4%

Deze grafieken tellen alles samen van oktober 2025 tot vandaag.

Op welk uur komen de bezoekers?
Toon de cijfers
UurBekekenBezoekersDeel van de bezoekers
0 tot 1 uur53265,1%
1 tot 2 uur37203,9%
2 tot 3 uur50224,3%
3 tot 4 uur35183,5%
4 tot 5 uur61234,5%
5 tot 6 uur34193,7%
6 tot 7 uur78214,1%
7 tot 8 uur37183,5%
8 tot 9 uur56214,1%
9 tot 10 uur93203,9%
10 tot 11 uur62214,1%
11 tot 12 uur33193,7%
12 tot 13 uur54275,3%
13 tot 14 uur49234,5%
14 tot 15 uur79203,9%
15 tot 16 uur48203,9%
16 tot 17 uur70285,5%
17 tot 18 uur37193,7%
18 tot 19 uur61234,5%
19 tot 20 uur50193,7%
20 tot 21 uur41265,1%
21 tot 22 uur91203,9%
22 tot 23 uur34163,1%
23 tot 24 uur44234,5%
Samen1.287512100%
Op welke dag komen de bezoekers?
  • Maandag78 bezoekers · 303 bekeken
  • Dinsdag90 bezoekers · 238 bekeken
  • Woensdag86 bezoekers · 216 bekeken
  • Donderdag79 bezoekers · 194 bekeken
  • Vrijdag56 bezoekers · 79 bekeken
  • Zaterdag50 bezoekers · 80 bekeken
  • Zondag73 bezoekers · 177 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
Maandag3037815,2%
Dinsdag2389017,6%
Woensdag2168616,8%
Donderdag1947915,4%
Vrijdag795610,9%
Zaterdag80509,8%
Zondag1777314,3%
Op weekdagen (maandag tot vrijdag)
1.030 keer bekeken (80,0%), 389 bezoekers (76,0%)
In het weekend (zaterdag en zondag)
257 keer bekeken (20,0%), 123 bezoekers (24,0%)

‹ Terug naar de blog

Meer van Oma Diny,s lievelingen

↑ Terug naar de berichten