Naar de inhoud

Brugse ommeland

akke.beakke.be
Fotoreeks gemaakt tijdens mijn fietstochten doorheen het Brugse Ommeland. Mooie, charmante en soms verrassende beelden uit de Brugse polders of de bossen van Vlaanderen. Zomer of winter, weer of geen weer, we zullen doorgaan... alhoewel...

Statistieken

De laatste 7 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
vrijdag 30 oktober 202600
donderdag 29 oktober 202600
woensdag 28 oktober 202600
dinsdag 27 oktober 202600
maandag 26 oktober 202600
zondag 25 oktober 202600
zaterdag 24 oktober 202611
Samen11
De laatste 30 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
vrijdag 30 oktober 202600
donderdag 29 oktober 202600
woensdag 28 oktober 202600
dinsdag 27 oktober 202600
maandag 26 oktober 202600
zondag 25 oktober 202600
zaterdag 24 oktober 202611
vrijdag 23 oktober 202677
donderdag 22 oktober 202600
woensdag 21 oktober 202600
dinsdag 20 oktober 202600
maandag 19 oktober 202600
zondag 18 oktober 202600
zaterdag 17 oktober 202600
vrijdag 16 oktober 202688
donderdag 15 oktober 202622
woensdag 14 oktober 202611
dinsdag 13 oktober 202600
maandag 12 oktober 202611
zondag 11 oktober 202600
zaterdag 10 oktober 202611
vrijdag 9 oktober 202611
donderdag 8 oktober 202611
woensdag 7 oktober 202600
dinsdag 6 oktober 202600
maandag 5 oktober 202611
zondag 4 oktober 202600
zaterdag 3 oktober 202600
vrijdag 2 oktober 202600
donderdag 1 oktober 202600
Samen2424
Per week, de laatste 30 weken
Toon de cijfers
WeekBekekenBezoekers
Week 43 (19/10 tot 25/10/2026)88
Week 42 (12/10 tot 18/10/2026)1212
Week 41 (5/10 tot 11/10/2026)44
Week 36 (31/8 tot 6/9/2026)11
Week 35 (24/8 tot 30/8/2026)22
Week 34 (17/8 tot 23/8/2026)77
Week 33 (10/8 tot 16/8/2026)33
Week 31 (27/7 tot 2/8/2026)33
Week 30 (20/7 tot 26/7/2026)33
Week 29 (13/7 tot 19/7/2026)22
Week 28 (6/7 tot 12/7/2026)11
Week 27 (29/6 tot 5/7/2026)33
Week 26 (22/6 tot 28/6/2026)55
Week 25 (15/6 tot 21/6/2026)55
Week 24 (8/6 tot 14/6/2026)33
Week 23 (1/6 tot 7/6/2026)55
Week 21 (18/5 tot 24/5/2026)22
Week 20 (11/5 tot 17/5/2026)55
Week 19 (4/5 tot 10/5/2026)22
Week 18 (27/4 tot 3/5/2026)44
Week 17 (20/4 tot 26/4/2026)11
Week 16 (13/4 tot 19/4/2026)11
Week 14 (30/3 tot 5/4/2026)53
Week 13 (23/3 tot 29/3/2026)11
Week 12 (16/3 tot 22/3/2026)479
Week 11 (9/3 tot 15/3/2026)6416
Week 10 (2/3 tot 8/3/2026)11
Week 9 (23/2 tot 1/3/2026)521
Week 7 (9/2 tot 15/2/2026)105
Week 6 (2/2 tot 8/2/2026)96
Samen271124
De laatste 24 maanden
Toon de cijfers
MaandBekekenBezoekers
Oktober 20262424
September 202600
Augustus 20261414
Juli 20261010
Juni 20261919
Mei 20261010
April 202677
Maart 202611628
Februari 20267112
Januari 20261185
December 20255836
November 20254222
Oktober 20258332
September 2025248110
Augustus 202500
Juli 2025407160
Juni 2025387
Mei 202513821
April 20252014
Maart 2025178
Februari 20253320
Januari 2025119118
December 202422
November 20245047
Samen1.644726
Per jaar
  • 2026 (tot nu)129 bezoekers · 389 bekeken
  • 2025548 bezoekers · 1.203 bekeken
  • 2024580 bezoekers · 598 bekeken
  • 202312 bezoekers · 13 bekeken
  • 2022181 bezoekers · 285 bekeken
  • 202135 bezoekers · 50 bekeken
  • 202058 bezoekers · 91 bekeken
  • 201950 bezoekers · 73 bekeken
  • 201869 bezoekers · 118 bekeken
  • 2017123 bezoekers · 202 bekeken
  • 2016127 bezoekers · 188 bekeken
  • 2015347 bezoekers · 422 bekeken
  • 2014959 bezoekers · 1.051 bekeken
  • 2013373 bezoekers · 470 bekeken
  • 2012517 bezoekers · 918 bekeken
  • 20111.120 bezoekers · 1.534 bekeken
  • 20101.705 bezoekers · 2.362 bekeken
  • 2009712 bezoekers · 1.216 bekeken
  • 2008339 bezoekers · 659 bekeken
  • 2007162 bezoekers · 429 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
2026 (tot nu)3891291,6%
20251.2035486,7%
20245985807,1%
202313120,1%
20222851812,2%
202150350,4%
202091580,7%
201973500,6%
2018118690,8%
20172021231,5%
20161881271,6%
20154223474,3%
20141.05195911,8%
20134703734,6%
20129185176,3%
20111.5341.12013,7%
20102.3621.70520,9%
20091.2167128,7%
20086593394,2%
20074291622,0%

Deze grafieken tellen alles samen van oktober 2025 tot vandaag.

Op welk uur komen de bezoekers?
Toon de cijfers
UurBekekenBezoekersDeel van de bezoekers
0 tot 1 uur5762,7%
1 tot 2 uur106104,6%
2 tot 3 uur1994,1%
3 tot 4 uur26125,5%
4 tot 5 uur11104,6%
5 tot 6 uur26104,6%
6 tot 7 uur23135,9%
7 tot 8 uur16125,5%
8 tot 9 uur1183,7%
9 tot 10 uur1183,7%
10 tot 11 uur2273,2%
11 tot 12 uur37135,9%
12 tot 13 uur1483,7%
13 tot 14 uur1973,2%
14 tot 15 uur1294,1%
15 tot 16 uur3173,2%
16 tot 17 uur15125,5%
17 tot 18 uur1662,7%
18 tot 19 uur20115,0%
19 tot 20 uur1852,3%
20 tot 21 uur1394,1%
21 tot 22 uur29125,5%
22 tot 23 uur520,9%
23 tot 24 uur15135,9%
Samen572219100%
Op welke dag komen de bezoekers?
  • Maandag36 bezoekers · 58 bekeken
  • Dinsdag26 bezoekers · 35 bekeken
  • Woensdag33 bezoekers · 67 bekeken
  • Donderdag37 bezoekers · 127 bekeken
  • Vrijdag40 bezoekers · 108 bekeken
  • Zaterdag24 bezoekers · 127 bekeken
  • Zondag23 bezoekers · 50 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
Maandag583616,4%
Dinsdag352611,9%
Woensdag673315,1%
Donderdag1273716,9%
Vrijdag1084018,3%
Zaterdag1272411,0%
Zondag502310,5%
Op weekdagen (maandag tot vrijdag)
395 keer bekeken (69,1%), 172 bezoekers (78,5%)
In het weekend (zaterdag en zondag)
177 keer bekeken (30,9%), 47 bezoekers (21,5%)

‹ Terug naar de blog

Meer van Brugse ommeland

↑ Terug naar de berichten